> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

1 HFK Olomouc (U15) - SK Prostějov

vloženo: 17.02.2014           komentářů: 0

U15 Přátelské utkání s Prostějovem ukázal individuální nedostatky
16.2.
2014
U15 Přátelské utkání s Prostějovem ukázal individuální nedostatky

V neděli 16.2.2014 za chladného počasí se naše U15 střetla na umělce s U15 Prostějova. Jednalo se o přípravný zápas, který má pomoci hráčům i trenérovi v přípravě na jarní sezónu.

Prostějovští jsou mužstvem dobré kvality, s jakou se běžně potkáváme v mistrovské soutěži, proto lze poznatky se zápasu brát velmi vážně. K těm pozitivním patří to, že naši hráči odehráli vcelku ofenzivní zápas, kdy se hodněkrát dokázali dostat do nebezpečného útoku, v řadě případů s nadějným přečíslením. Bohužel řešení situací na úrovni útočného velkého vápna zatím nevedlo k většímu počtu gólů.

Naopak soupeř nás přehrál především v rychlosti a individuální bojovnosti. Výsledek pak ovlivnily především individuální chyby téměř všech hráčů. Pochvalu trenéra si tentokrát vysloužil pouze Radek Vinter za velmi dobrý výkon, kdy z pozice pravého krajního obránce operoval po celé délce hřiště.

Velkým negativem je, že jsme k zápasu nastoupili pouze s 12 hráči, takže nešlo vyzkoušet více herních variant. I přes porážku lze ale v dnešním výkonu vidět pozitivní posun v myšlení hráčů a v jejich plnění svých úkolů a v chápání nastaveného stylu hry.

1 HFK Olomouc (U15) - SK Prostějov (U15) 2:5 (1:3)

Branky: Smyčka, Koupil.

Sestava: Kotek (U14) - Elsner/Smyčka, Kreuzer, Konečný, Vinter - Koupil, Henkl, Kročil, Hrůzek/Elsner - Krása - Al Kuhaly.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.