> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

1 HFK Olomouc (U15) - SK Prostějov

vloženo: 17.02.2014           komentářů: 0

U15 Přátelské utkání s Prostějovem ukázal individuální nedostatky
16.2.
2014
U15 Přátelské utkání s Prostějovem ukázal individuální nedostatky

V neděli 16.2.2014 za chladného počasí se naše U15 střetla na umělce s U15 Prostějova. Jednalo se o přípravný zápas, který má pomoci hráčům i trenérovi v přípravě na jarní sezónu.

Prostějovští jsou mužstvem dobré kvality, s jakou se běžně potkáváme v mistrovské soutěži, proto lze poznatky se zápasu brát velmi vážně. K těm pozitivním patří to, že naši hráči odehráli vcelku ofenzivní zápas, kdy se hodněkrát dokázali dostat do nebezpečného útoku, v řadě případů s nadějným přečíslením. Bohužel řešení situací na úrovni útočného velkého vápna zatím nevedlo k většímu počtu gólů.

Naopak soupeř nás přehrál především v rychlosti a individuální bojovnosti. Výsledek pak ovlivnily především individuální chyby téměř všech hráčů. Pochvalu trenéra si tentokrát vysloužil pouze Radek Vinter za velmi dobrý výkon, kdy z pozice pravého krajního obránce operoval po celé délce hřiště.

Velkým negativem je, že jsme k zápasu nastoupili pouze s 12 hráči, takže nešlo vyzkoušet více herních variant. I přes porážku lze ale v dnešním výkonu vidět pozitivní posun v myšlení hráčů a v jejich plnění svých úkolů a v chápání nastaveného stylu hry.

1 HFK Olomouc (U15) - SK Prostějov (U15) 2:5 (1:3)

Branky: Smyčka, Koupil.

Sestava: Kotek (U14) - Elsner/Smyčka, Kreuzer, Konečný, Vinter - Koupil, Henkl, Kročil, Hrůzek/Elsner - Krása - Al Kuhaly.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.