> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

CHOCOLAND podpoří pekaře a cukráře

vloženo: 20.02.2014           komentářů: 0

Tradiční výrobce polotovarů značky Altis Industry pro pekaře a cukráře CHOCOLAND a.s.
se 25. až 28. února účastní Mezinárodního potravinářského veletrhu Salima v Brně. V letošním roce podporuje soutěž Pekař roku 2014 – Junior a soutěž o Nejatraktivnější výrobek roku 2014.

Účastníci soutěže Nejatraktivnější výrobek roku 2014 mohou při své práci využít polotovarů značky ALTIS Industry a maximálně využít jejich kvalitu pro své vítězství. Ti nejlepší se mohou těšit na lákavé ceny od společnosti CHOCOLAND.

Polotovary pro vítěze
Jen s kvalitními výrobky mohou pekaři a cukráři zvítězit u svých zákazníků. K jejich úspěchu se snaží CHOCOLAND přispět poctivým základem. Nabízí sójové polotovary, náplně a pomazánky, cukrářské polevy, dezertní hmoty a další polotovary pro potravinářskou výrobu.
Velké oblibě se těší pomazánky a náplně do pekařských i cukrářských výrobků. Krémy pod názvem Dobrá náplň, vyráběné ve společnosti CHOCOLAND a.s., jsou charakteristické lahodnou chutí i vůní, jemností a perfektní roztíratelností.

„Přijďte podpořit mladé pekaře a cukráře, jejich snaha a kreativita si to určitě zaslouží. Akce bude probíhat ve velkém stánku Podnikatelského svazu pekařů a cukrářů v pavilonu 001,“ srdečně zve Jaroslav Jedlička, manažer pro průmyslové výrobky CHOCOLAND a.s.autor: Cok

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.