> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

CHOCOLAND podpoří pekaře a cukráře

vloženo: 20.02.2014           komentářů: 0

Tradiční výrobce polotovarů značky Altis Industry pro pekaře a cukráře CHOCOLAND a.s.
se 25. až 28. února účastní Mezinárodního potravinářského veletrhu Salima v Brně. V letošním roce podporuje soutěž Pekař roku 2014 – Junior a soutěž o Nejatraktivnější výrobek roku 2014.

Účastníci soutěže Nejatraktivnější výrobek roku 2014 mohou při své práci využít polotovarů značky ALTIS Industry a maximálně využít jejich kvalitu pro své vítězství. Ti nejlepší se mohou těšit na lákavé ceny od společnosti CHOCOLAND.

Polotovary pro vítěze
Jen s kvalitními výrobky mohou pekaři a cukráři zvítězit u svých zákazníků. K jejich úspěchu se snaží CHOCOLAND přispět poctivým základem. Nabízí sójové polotovary, náplně a pomazánky, cukrářské polevy, dezertní hmoty a další polotovary pro potravinářskou výrobu.
Velké oblibě se těší pomazánky a náplně do pekařských i cukrářských výrobků. Krémy pod názvem Dobrá náplň, vyráběné ve společnosti CHOCOLAND a.s., jsou charakteristické lahodnou chutí i vůní, jemností a perfektní roztíratelností.

„Přijďte podpořit mladé pekaře a cukráře, jejich snaha a kreativita si to určitě zaslouží. Akce bude probíhat ve velkém stánku Podnikatelského svazu pekařů a cukrářů v pavilonu 001,“ srdečně zve Jaroslav Jedlička, manažer pro průmyslové výrobky CHOCOLAND a.s.autor: Cok

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.