> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

CHOCOLAND podpoří pekaře a cukráře

vloženo: 20.02.2014           komentářů: 0

Tradiční výrobce polotovarů značky Altis Industry pro pekaře a cukráře CHOCOLAND a.s.
se 25. až 28. února účastní Mezinárodního potravinářského veletrhu Salima v Brně. V letošním roce podporuje soutěž Pekař roku 2014 – Junior a soutěž o Nejatraktivnější výrobek roku 2014.

Účastníci soutěže Nejatraktivnější výrobek roku 2014 mohou při své práci využít polotovarů značky ALTIS Industry a maximálně využít jejich kvalitu pro své vítězství. Ti nejlepší se mohou těšit na lákavé ceny od společnosti CHOCOLAND.

Polotovary pro vítěze
Jen s kvalitními výrobky mohou pekaři a cukráři zvítězit u svých zákazníků. K jejich úspěchu se snaží CHOCOLAND přispět poctivým základem. Nabízí sójové polotovary, náplně a pomazánky, cukrářské polevy, dezertní hmoty a další polotovary pro potravinářskou výrobu.
Velké oblibě se těší pomazánky a náplně do pekařských i cukrářských výrobků. Krémy pod názvem Dobrá náplň, vyráběné ve společnosti CHOCOLAND a.s., jsou charakteristické lahodnou chutí i vůní, jemností a perfektní roztíratelností.

„Přijďte podpořit mladé pekaře a cukráře, jejich snaha a kreativita si to určitě zaslouží. Akce bude probíhat ve velkém stánku Podnikatelského svazu pekařů a cukrářů v pavilonu 001,“ srdečně zve Jaroslav Jedlička, manažer pro průmyslové výrobky CHOCOLAND a.s.autor: Cok

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.