> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přátelské utkání s Prostějovem

vloženo: 22.02.2014           komentářů: 0

U15 Přátelské utkání s Prostějovem ukázal individuální nedostatky

V neděli 16.2.2014 za chladného počasí se naše U15 střetla na umělce s U15 Prostějova. Jednalo se o přípravný zápas, který má pomoci hráčům i trenérovi v přípravě na jarní sezónu.

Prostějovští jsou mužstvem dobré kvality, s jakou se běžně potkáváme v mistrovské soutěži, proto lze poznatky se zápasu brát velmi vážně. K těm pozitivním patří to, že naši hráči odehráli vcelku ofenzivní zápas, kdy se hodněkrát dokázali dostat do nebezpečného útoku, v řadě případů s nadějným přečíslením. Bohužel řešení situací na úrovni útočného velkého vápna zatím nevedlo k většímu počtu gólů.

Naopak soupeř nás přehrál především v rychlosti a individuální bojovnosti. Výsledek pak ovlivnily především individuální chyby téměř všech hráčů. Pochvalu trenéra si tentokrát vysloužil pouze Radek Vinter za velmi dobrý výkon, kdy z pozice pravého krajního obránce operoval po celé délce hřiště.

Velkým negativem je, že jsme k zápasu nastoupili pouze s 12 hráči, takže nešlo vyzkoušet více herních variant. I přes porážku lze ale v dnešním výkonu vidět pozitivní posun v myšlení hráčů a v jejich plnění svých úkolů a v chápání nastaveného stylu hry.

1 HFK Olomouc (U15) - SK Prostějov (U15) 2:5 (1:3)

Branky: Smyčka, Koupil.

Sestava: Kotek (U14) - Elsner/Smyčka, Kreuzer, Konečný, Vinter - Koupil, Henkl, Kročil, Hrůzek/Elsner - Krása - Al Kuhaly.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.