> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přátelské utkání s Prostějovem

vloženo: 22.02.2014           komentářů: 0

U15 Přátelské utkání s Prostějovem ukázal individuální nedostatky

V neděli 16.2.2014 za chladného počasí se naše U15 střetla na umělce s U15 Prostějova. Jednalo se o přípravný zápas, který má pomoci hráčům i trenérovi v přípravě na jarní sezónu.

Prostějovští jsou mužstvem dobré kvality, s jakou se běžně potkáváme v mistrovské soutěži, proto lze poznatky se zápasu brát velmi vážně. K těm pozitivním patří to, že naši hráči odehráli vcelku ofenzivní zápas, kdy se hodněkrát dokázali dostat do nebezpečného útoku, v řadě případů s nadějným přečíslením. Bohužel řešení situací na úrovni útočného velkého vápna zatím nevedlo k většímu počtu gólů.

Naopak soupeř nás přehrál především v rychlosti a individuální bojovnosti. Výsledek pak ovlivnily především individuální chyby téměř všech hráčů. Pochvalu trenéra si tentokrát vysloužil pouze Radek Vinter za velmi dobrý výkon, kdy z pozice pravého krajního obránce operoval po celé délce hřiště.

Velkým negativem je, že jsme k zápasu nastoupili pouze s 12 hráči, takže nešlo vyzkoušet více herních variant. I přes porážku lze ale v dnešním výkonu vidět pozitivní posun v myšlení hráčů a v jejich plnění svých úkolů a v chápání nastaveného stylu hry.

1 HFK Olomouc (U15) - SK Prostějov (U15) 2:5 (1:3)

Branky: Smyčka, Koupil.

Sestava: Kotek (U14) - Elsner/Smyčka, Kreuzer, Konečný, Vinter - Koupil, Henkl, Kročil, Hrůzek/Elsner - Krása - Al Kuhaly.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.