> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přátelské utkání s Prostějovem

vloženo: 22.02.2014           komentářů: 0

U15 Přátelské utkání s Prostějovem ukázal individuální nedostatky

V neděli 16.2.2014 za chladného počasí se naše U15 střetla na umělce s U15 Prostějova. Jednalo se o přípravný zápas, který má pomoci hráčům i trenérovi v přípravě na jarní sezónu.

Prostějovští jsou mužstvem dobré kvality, s jakou se běžně potkáváme v mistrovské soutěži, proto lze poznatky se zápasu brát velmi vážně. K těm pozitivním patří to, že naši hráči odehráli vcelku ofenzivní zápas, kdy se hodněkrát dokázali dostat do nebezpečného útoku, v řadě případů s nadějným přečíslením. Bohužel řešení situací na úrovni útočného velkého vápna zatím nevedlo k většímu počtu gólů.

Naopak soupeř nás přehrál především v rychlosti a individuální bojovnosti. Výsledek pak ovlivnily především individuální chyby téměř všech hráčů. Pochvalu trenéra si tentokrát vysloužil pouze Radek Vinter za velmi dobrý výkon, kdy z pozice pravého krajního obránce operoval po celé délce hřiště.

Velkým negativem je, že jsme k zápasu nastoupili pouze s 12 hráči, takže nešlo vyzkoušet více herních variant. I přes porážku lze ale v dnešním výkonu vidět pozitivní posun v myšlení hráčů a v jejich plnění svých úkolů a v chápání nastaveného stylu hry.

1 HFK Olomouc (U15) - SK Prostějov (U15) 2:5 (1:3)

Branky: Smyčka, Koupil.

Sestava: Kotek (U14) - Elsner/Smyčka, Kreuzer, Konečný, Vinter - Koupil, Henkl, Kročil, Hrůzek/Elsner - Krása - Al Kuhaly.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.