> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ples mezi květy připomene

vloženo: 25.02.2014           komentářů: 1


Ples mezi květy připomene atmosféru proslulých bálů na výstavišti

Neopakovatelnou atmosféru květinových plesů na olomouckém výstavišti, na kterou vzpomínají generace dnešních padesátníků a šedesátníků, mohou návštěvníci opět zažít v nově rekonstruovaném pavilonu A. Výstaviště Flora společně s Technickými službami města Olomouce Vás srdečně zvou na Ples mezi květy v retro stylu, který se uskuteční v pátek 28. února.

„Reprezentativní květinová výzdoba, příjemná akustika nového pavilonu podtržená zajímavými světelnými efekty i dobře poskládaný program slibují nevšední zážitky i atmosféru. Můžeme zaručit, že tanečníkům nebude, jako před třiceti lety, kapat na hlavu vysrážená pára ze železných konstrukcí, protože dnes už je pavilon vybaven moderní vzduchotechnikou.“ nastínil ředitel výstaviště Jiří Uhlíř.

Návštěvníci plesu se mohou těšit na Karla Kahovce se skupinou George & Beatovens, Viktora Sodomu, Cimbálovou muziku Ondráš, balet Moravského divadla Olomouc, Gamavilla Quartet, show makromolekulární gastronomie, oldies diskotéku a připraveno je i půlnoční překvapení a bohatá tombola.

Ples bude zahájen ve 19.30 hodin v nově rekonstruovaném pavilonu A na Výstavišti Flora Olomouc. Vstupenky jsou k dostání za 300 Kč v Informačním centrum v podloubí olomoucké radnice nebo na pokladně Technických služeb města Olomouce, Zamenhofova 30.


autor: www.flora-ol.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.