> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kryštof a Dolls In The Factory

vloženo: 04.03.2014           komentářů: 1

KRYŠTOF dávají na zbytku jarní tour šanci další mladé nadějné kapele - Dolls In The Factory.


V roli předskokana kapely Kryštof se na jarní části jejich Kryštof Ostravar club tour 2014 představí Dolls In The Factory (DITF). Doposud jako předkapela hráli Airfare, ti však museli z personálních a osobních důvodů odstoupit, a jako rychlou náhradu si Richard Krajčo vybral právě frýdecko-místecké panenky.

Jde o kapelu, jejíž píseň Believe byla Richardem Krajčem vybrána do soundtracku k filmu Křídla Vánoc. Tento soundtrack, na kterém jsou písně skupiny Kryštof / Tomáše Kluse a dalších jedenácti mladých interpretů, právě získal platinovou desku.

Následující koncertní zastávky Kryštof-ů a Dolls In The Factory budou v Kolíně, Šumperku, Zlíně, Brně, Dolním Benešově, Frýdku-Místku, Trutnově, České Lípě, Litvínově, Ústí nad Labem, Liberci a v Herálci.

Životní příležitost, zahrát si před vyprodanými sály, před cca 30 000 fanoušky, komentovali DITF na svém facebookovém profilu větou: „Andělé existujou! Právě nám Richard Krajčo oznámil, že s kapelou Kryštof pojedeme celou jarní šňůru!“ a k tomu Kryštof na svých stránkách dopsali: „Nové panenky na hraní! Chlapci si dají s námi zbytek turné do konce března.“
Richard Krajčo také napsal, že skupina Dolls In The Factory podle něj vydala jednu z nejlepších desek loňského roku.
Šťastní majitelé vstupenek se o tom mohou sami přesvědčit na koncertech, a ostatním nezbývá, než si koupit CD Statues či si Dolls In The Factory dohledat na internetu.Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory

autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.