> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kryštof a Dolls In The Factory

vloženo: 04.03.2014           komentářů: 1

KRYŠTOF dávají na zbytku jarní tour šanci další mladé nadějné kapele - Dolls In The Factory.


V roli předskokana kapely Kryštof se na jarní části jejich Kryštof Ostravar club tour 2014 představí Dolls In The Factory (DITF). Doposud jako předkapela hráli Airfare, ti však museli z personálních a osobních důvodů odstoupit, a jako rychlou náhradu si Richard Krajčo vybral právě frýdecko-místecké panenky.

Jde o kapelu, jejíž píseň Believe byla Richardem Krajčem vybrána do soundtracku k filmu Křídla Vánoc. Tento soundtrack, na kterém jsou písně skupiny Kryštof / Tomáše Kluse a dalších jedenácti mladých interpretů, právě získal platinovou desku.

Následující koncertní zastávky Kryštof-ů a Dolls In The Factory budou v Kolíně, Šumperku, Zlíně, Brně, Dolním Benešově, Frýdku-Místku, Trutnově, České Lípě, Litvínově, Ústí nad Labem, Liberci a v Herálci.

Životní příležitost, zahrát si před vyprodanými sály, před cca 30 000 fanoušky, komentovali DITF na svém facebookovém profilu větou: „Andělé existujou! Právě nám Richard Krajčo oznámil, že s kapelou Kryštof pojedeme celou jarní šňůru!“ a k tomu Kryštof na svých stránkách dopsali: „Nové panenky na hraní! Chlapci si dají s námi zbytek turné do konce března.“
Richard Krajčo také napsal, že skupina Dolls In The Factory podle něj vydala jednu z nejlepších desek loňského roku.
Šťastní majitelé vstupenek se o tom mohou sami přesvědčit na koncertech, a ostatním nezbývá, než si koupit CD Statues či si Dolls In The Factory dohledat na internetu.Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory

autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.