> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kryštof a Dolls In The Factory

vloženo: 04.03.2014           komentářů: 1

KRYŠTOF dávají na zbytku jarní tour šanci další mladé nadějné kapele - Dolls In The Factory.


V roli předskokana kapely Kryštof se na jarní části jejich Kryštof Ostravar club tour 2014 představí Dolls In The Factory (DITF). Doposud jako předkapela hráli Airfare, ti však museli z personálních a osobních důvodů odstoupit, a jako rychlou náhradu si Richard Krajčo vybral právě frýdecko-místecké panenky.

Jde o kapelu, jejíž píseň Believe byla Richardem Krajčem vybrána do soundtracku k filmu Křídla Vánoc. Tento soundtrack, na kterém jsou písně skupiny Kryštof / Tomáše Kluse a dalších jedenácti mladých interpretů, právě získal platinovou desku.

Následující koncertní zastávky Kryštof-ů a Dolls In The Factory budou v Kolíně, Šumperku, Zlíně, Brně, Dolním Benešově, Frýdku-Místku, Trutnově, České Lípě, Litvínově, Ústí nad Labem, Liberci a v Herálci.

Životní příležitost, zahrát si před vyprodanými sály, před cca 30 000 fanoušky, komentovali DITF na svém facebookovém profilu větou: „Andělé existujou! Právě nám Richard Krajčo oznámil, že s kapelou Kryštof pojedeme celou jarní šňůru!“ a k tomu Kryštof na svých stránkách dopsali: „Nové panenky na hraní! Chlapci si dají s námi zbytek turné do konce března.“
Richard Krajčo také napsal, že skupina Dolls In The Factory podle něj vydala jednu z nejlepších desek loňského roku.
Šťastní majitelé vstupenek se o tom mohou sami přesvědčit na koncertech, a ostatním nezbývá, než si koupit CD Statues či si Dolls In The Factory dohledat na internetu.Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory

autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.