> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi ovládli první semifinále

vloženo: 07.03.2014           komentářů: 1


Jestřábi ovládli první semifinále a ujímají se v sérii vedení!

Vstup do semifinále se Jestřábům podařil. Kromě vstřelené branky v oslabení svému soupeři ze Vsetína nic nedovolili. A protože hosté nechávali prostějovským hokejistům prostor na kombinaci postupně si zařídili pohodlný čtyřbrankový náskok a utkání v klidu dohráli.

dnes | Miroslav Klimeš
SF1, pátek 7.3.2014
LHK Jestřábi Prostějov
5:1(2:1, 1:0, 2:0)
Valašský hokejový klub

Branky a nahrávky: 7. Coufal (Jurík, Sršeň), 19. Venkrbec (Luňák, Stejskal), 28. Luňák (Duba, Švaříček), 42. Malý (Stejskal), 44. Stejskal (Venkrbec) – 12. Podešva (Vítek, Hryciow). Vyloučení: 9:12. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 2048. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
LHK Jestřábi Prostějov: Rozum – Švaříček, Knesl, Polák, Kolibár, Malý, Nedbálek, Jedlička – Stejskal, Antončík, Luňák, Kučera, Černý, Venkrbec, Duba, Šebek, Indra, Belay, Coufal, Jurík J., Sršeň.
Valašský hokejový klub: Plšek – Hurtík, Vrba L., Žák, Vrba F., Hryciow, Tichý, Farda, Tesařík, Kajaba, Vaněk, Ambruz, Hruška, Ševčík, Mikšovský, Zúbek, Podešva, Vítek, Kývala, Báchor, Pokorný.
Ohlasy trenérů
Viktor Hlobil (trenér Vsetína): Bylo to první utkání série, my jsme hráli solidně pouze první třetinu. Od druhé třetiny jsme doplatili na naši nedosciplinovanost, dělali jsme fauly, které nic neřešily. Díky tomu se hráči jen vylučovali a nevěnovali se hokeji. Tento zápas je minulostí, doma musíme hrát svoji hru, tak jako s Opavou.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.