> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Volná místa v projektech

vloženo: 09.03.2014           komentářů: 1

Volná místa v projektech Evropské dobrovolné služby


Řecko

Řecká organizace Orfeas hledá dobrovolníky do svých EDS projektů:

Let’s play together in the kindergarten of Velo-Vocha (EI 2011-GR-23) - začátek aktivit: 5. září 2014, délka aktivit: 6 měsíců
Let’s play together in the kindergarten of Xylokastro-Evrostini (EI 2011-GR-21) - začátek aktivit: 5. září 2014, délka aktivit: 6 měsíců

Centre of creative work with children (Municipality of Xylokastro-Evrostini) (EI. 2011-GR-21) - začátek aktivit: 1. července a 5. září 2014

Informative activities and equal opportunities (EI. 2011-GR-20) - začátek aktivit: 1. července 2014, délka aktivit: 6 měsíců

Help at Home in Xylokastro -Evrostini - začátek aktivit: 5. září 2014, délka aktivit: 6 měsíců

Help at Home in Velo- Vocha - začátek aktivit: 5. září 2014, délka aktivit: 6 měsíců

Více informací o projektech a kontakt najdete v příloze.

Tanzánie

Slezská diakonie hledá 2 dobrovolníky pro svůj projekt v Tanzánii. Aktivity budou realizovány ve vesnici Dongobesh od 1. 7. 2014 do 1. 4. 2015. Uzávěrka přihlášek je 23. března 2014. Více informací o projektu najdete v příloze.

Itálie

Italská organizace Vicolocorto hledá 4 dobrovolníky na dlouhodobou EDS (6 - 10 měsíců) do svého projektu. Začátek aktivit je plánován od 1. června nebo 1. července 2014. Uzávěrka přihlášek je 10. března 2014. Více informací o projektu najdete v příloze.

Německo

Koordinacni centrum cesko-nemeckych vymen mladeze Tandem hledá dva zájemce o jednoletou zahraniční mobilitu Evropské dobrovolné služby v Německu od 1. září 2014.

Více informací o projektu:

EVS Tandem Regensburg, Ahoj.info - od 1. září 2014 (na 12 měsíců) pro 2 dobrovolníky - uzávěrka přihlášek: 31. března 2014

Německo

Kreisjugendamt Steinfurt EUROPABÜRO hledá dobrovolníky do 11 EDS projektů. Začátek aktivit je 1. září 2014 nebo 1. ledna 2015, délka aktivit: 12 měsíců. Uzávěrka přihlášek je 21. března 2014. Více informací, včetně formuláře přihlášky najdete v příloze.Bližší informace k nabídkám najdete v přiložených dokumentech nebo v databázi www.evsdatabase.eu.

Další nabídku volných míst najdete v Newsletteru EDS nebo také na
www.youthnetworks.eu.Hledáte svou vysílající organizaci?
Kontaktujte nás na e-mailu: info zavináč icmprostejov.cz

autor: www.icmprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.