> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Festival špičkového volejbalu!

vloženo: 17.03.2014           komentářů: 0

Blíží se Festival špičkového volejbalu! 29. a 30. března to v Prostějově rozjedou ženy i kadetky

V případě stvrzení očekávaného postupu našich volejbalistek ze čtvrtfinále UNIQA extraligy žen mezi elitní kvarteto se stane skutečností připravovaný svátek pod vysokou sítí v hale Sportcentra DDM Prostějov. Vedení hanáckého klubu jej neoficiálně pojmenovalo jako Festival špičkového volejbalu a fandové se na něj mohou těšit o víkendu 29. + 30. března.

Po tyto dva dny totiž VK AGEL bude pořádat hned dvě významné akce. Tou první logicky jsou úvodní dva zápasy semifinálové série ženské ligové soutěže proti lepšímu z dvojice Frýdek-Místek – KP Brno, kdy zahajovací duel je plánován na sobotu od 17.00 hodin a druhý na neděli od 16.00 hodin.
Vedle tohoto lákadla dospělé kategorie se však na prostějovské palubovce představí rovněž výkvět dívčího volejbalu, neboť vékáčko organizuje druhý a rozhodující finálový turnaj extraligy kadetek za účasti čtyř nejlepších družstev ČR včetně našeho domácího výběru. 29. a 30. 3. se tak ve Sportcentru DDM odehraje celkem šest vynikajících mládežnických duelů, v sobotu čtyři plus v neděli dva (přesný rozpis utkání teprve bude zveřejněn). A pozor: Hanačky stále mají reálnou šanci zaútočit na historický zisk titulu!
„Půjde o dva dny, během kterých se příznivci sportu mohou těšit na vydatnou porci opravdu skvělého volejbalu v podání jak dospělých, tak mladých hráček. Proto všechny fanoušky i touto cestou už předem zveme do hlediště, aby vrcholným zápasům vytvořili důstojnou atmosféru a našim volejbalistkám pomohli svým povzbuzováním k co nejlepším výkonům,“ prohlásil sportovní manažer VK Peter Goga.

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.