> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Festival špičkového volejbalu!

vloženo: 17.03.2014           komentářů: 0

Blíží se Festival špičkového volejbalu! 29. a 30. března to v Prostějově rozjedou ženy i kadetky

V případě stvrzení očekávaného postupu našich volejbalistek ze čtvrtfinále UNIQA extraligy žen mezi elitní kvarteto se stane skutečností připravovaný svátek pod vysokou sítí v hale Sportcentra DDM Prostějov. Vedení hanáckého klubu jej neoficiálně pojmenovalo jako Festival špičkového volejbalu a fandové se na něj mohou těšit o víkendu 29. + 30. března.

Po tyto dva dny totiž VK AGEL bude pořádat hned dvě významné akce. Tou první logicky jsou úvodní dva zápasy semifinálové série ženské ligové soutěže proti lepšímu z dvojice Frýdek-Místek – KP Brno, kdy zahajovací duel je plánován na sobotu od 17.00 hodin a druhý na neděli od 16.00 hodin.
Vedle tohoto lákadla dospělé kategorie se však na prostějovské palubovce představí rovněž výkvět dívčího volejbalu, neboť vékáčko organizuje druhý a rozhodující finálový turnaj extraligy kadetek za účasti čtyř nejlepších družstev ČR včetně našeho domácího výběru. 29. a 30. 3. se tak ve Sportcentru DDM odehraje celkem šest vynikajících mládežnických duelů, v sobotu čtyři plus v neděli dva (přesný rozpis utkání teprve bude zveřejněn). A pozor: Hanačky stále mají reálnou šanci zaútočit na historický zisk titulu!
„Půjde o dva dny, během kterých se příznivci sportu mohou těšit na vydatnou porci opravdu skvělého volejbalu v podání jak dospělých, tak mladých hráček. Proto všechny fanoušky i touto cestou už předem zveme do hlediště, aby vrcholným zápasům vytvořili důstojnou atmosféru a našim volejbalistkám pomohli svým povzbuzováním k co nejlepším výkonům,“ prohlásil sportovní manažer VK Peter Goga.

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.