> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Festival špičkového volejbalu!

vloženo: 17.03.2014           komentářů: 0

Blíží se Festival špičkového volejbalu! 29. a 30. března to v Prostějově rozjedou ženy i kadetky

V případě stvrzení očekávaného postupu našich volejbalistek ze čtvrtfinále UNIQA extraligy žen mezi elitní kvarteto se stane skutečností připravovaný svátek pod vysokou sítí v hale Sportcentra DDM Prostějov. Vedení hanáckého klubu jej neoficiálně pojmenovalo jako Festival špičkového volejbalu a fandové se na něj mohou těšit o víkendu 29. + 30. března.

Po tyto dva dny totiž VK AGEL bude pořádat hned dvě významné akce. Tou první logicky jsou úvodní dva zápasy semifinálové série ženské ligové soutěže proti lepšímu z dvojice Frýdek-Místek – KP Brno, kdy zahajovací duel je plánován na sobotu od 17.00 hodin a druhý na neděli od 16.00 hodin.
Vedle tohoto lákadla dospělé kategorie se však na prostějovské palubovce představí rovněž výkvět dívčího volejbalu, neboť vékáčko organizuje druhý a rozhodující finálový turnaj extraligy kadetek za účasti čtyř nejlepších družstev ČR včetně našeho domácího výběru. 29. a 30. 3. se tak ve Sportcentru DDM odehraje celkem šest vynikajících mládežnických duelů, v sobotu čtyři plus v neděli dva (přesný rozpis utkání teprve bude zveřejněn). A pozor: Hanačky stále mají reálnou šanci zaútočit na historický zisk titulu!
„Půjde o dva dny, během kterých se příznivci sportu mohou těšit na vydatnou porci opravdu skvělého volejbalu v podání jak dospělých, tak mladých hráček. Proto všechny fanoušky i touto cestou už předem zveme do hlediště, aby vrcholným zápasům vytvořili důstojnou atmosféru a našim volejbalistkám pomohli svým povzbuzováním k co nejlepším výkonům,“ prohlásil sportovní manažer VK Peter Goga.

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.