> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Festival špičkového volejbalu!

vloženo: 17.03.2014           komentářů: 0

Blíží se Festival špičkového volejbalu! 29. a 30. března to v Prostějově rozjedou ženy i kadetky

V případě stvrzení očekávaného postupu našich volejbalistek ze čtvrtfinále UNIQA extraligy žen mezi elitní kvarteto se stane skutečností připravovaný svátek pod vysokou sítí v hale Sportcentra DDM Prostějov. Vedení hanáckého klubu jej neoficiálně pojmenovalo jako Festival špičkového volejbalu a fandové se na něj mohou těšit o víkendu 29. + 30. března.

Po tyto dva dny totiž VK AGEL bude pořádat hned dvě významné akce. Tou první logicky jsou úvodní dva zápasy semifinálové série ženské ligové soutěže proti lepšímu z dvojice Frýdek-Místek – KP Brno, kdy zahajovací duel je plánován na sobotu od 17.00 hodin a druhý na neděli od 16.00 hodin.
Vedle tohoto lákadla dospělé kategorie se však na prostějovské palubovce představí rovněž výkvět dívčího volejbalu, neboť vékáčko organizuje druhý a rozhodující finálový turnaj extraligy kadetek za účasti čtyř nejlepších družstev ČR včetně našeho domácího výběru. 29. a 30. 3. se tak ve Sportcentru DDM odehraje celkem šest vynikajících mládežnických duelů, v sobotu čtyři plus v neděli dva (přesný rozpis utkání teprve bude zveřejněn). A pozor: Hanačky stále mají reálnou šanci zaútočit na historický zisk titulu!
„Půjde o dva dny, během kterých se příznivci sportu mohou těšit na vydatnou porci opravdu skvělého volejbalu v podání jak dospělých, tak mladých hráček. Proto všechny fanoušky i touto cestou už předem zveme do hlediště, aby vrcholným zápasům vytvořili důstojnou atmosféru a našim volejbalistkám pomohli svým povzbuzováním k co nejlepším výkonům,“ prohlásil sportovní manažer VK Peter Goga.

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.