> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV

vloženo: 30.03.2014           komentářů: 0

Holice podruhé za sebou ztratila všechny body

První jarní utkání holičtí na domácí půdě bohužel nezvládli a potvrdili tak nemohoucnost v útočné fázi, kdy si sice vytvořili opět velmi mnoho příležitostí, ale v koncovce zklamali.


29.3.2014, 15:30 - Moravskoslezská fotbalová liga, 19. kolo, stadion 1.HFK Olomouc, Holice

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV 0:1 (0:0)

Statistika

Branky:71. Krč.

Rozhodčí: HR - Vít Ondráš, AR1 - Vlastimil Ogrodník, AR2 - Lukáš Miko.

Delegát: Ivo Chytil, ŽK:58. Mazouch, 87. Krč, ČK: --, diváci: 530.

Sestavy obou mužstev

1.HFK Olomouc: Arbeit - Hlavica, Lukášek, Kršák (80. Šuba), Matyska - Tögel (72. Dupkala), Bednář, Hromek, Korčián - Stehlík (68. Štěpánek), Heinz (60. Žondra).

Náhradníci: Bernard, Dupkala, Buček, Šuba, Štěpánek, Žondra - Lešňovský.

Realizační tým - trenér: Jiří Derco, asistent: Roman Sedláček, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Radim Kopecký, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Zatloukal, Machálek (73. Pančochář), Jirouš, Zelenka (90. Šteigl), Fládr (81. Soušek), Krč (88. Rus), Hirsch, Mazouch “C”, Pavlík.

Náhradníci: Petržela, Rus, Pančochář, Soušek, Šteigl - Kofroň.

Realizační tým - trenér: František Jura, asistent: Roman Popelka, vedoucí mužstva: Pavel Hloch, masér: Radek Kuchař, lékař: MUDr. Vladimír Macháček.PŘEDZÁPASOVÉ POSTŘEHY

Trenér Jiří Derco neudělal po prohře na půdě SK Sulka Zábřeh změnu v základní sestavě dnešního utkání a dal tak důvěru stejnému rozoložení hráčů.

Na soupisce 1.HFK Olomouc už druhý zápas chybí zkušený obránce Tomáš Dadák, který laboruje s naštípnutou kostí v kotníku. To je jediný hráč kádru, se kterým hlavní kouč HFK nemůže počít.

Na druhé straně v dresu Prostějova nastoupili v základní sestavě zkušený záložník Lukáš Zelenka, obránce Petr Pavlík a v brance Tomáš Bureš.

UTKÁNÍ

Začátek utkání byl ve znamení oťukávání. Ani jedno mužstvo nezahájilo hru nějakým zběsilým presinkem a tak se na první ohrožení čekalo do deváté minuty. V té se opřel do míče Fládr a povedenou střelou z voleje orazítkoval brankovou konstrukci Arbeitovy brány. Míč se naštěstí odrazil do bezpečí.

Hned po úvodní šanci hostů se do dobré příležitosti dostal Jindra Stehlík, když jej ve vápně našel pěkným centrem Bednář. Útočník HFK ale míč minul.

Na další šanci holického týmu se čekalo do sedmnácté minuty, kdy přetažený centr na zadní tyči zakončoval Korčián, ale míč poslal jen do připravených rukavic brankáře Bureše.

Do poločasu měli holičtí ještě několik dobrých příležitostí, ale Tögel a po něm Stehlík je nevyužili. V největší příležitosti prvního poločasu se ocitl Bednář, kterého ke skórování vyzval Stehlík, když mu nachystal míč na vápno před brankáře. Bohužel jeho zakončení ve 100% šanci šlo vysoko nad bránu.

Druhý poločas jen podtrhl nemohoucí snahu našeho mužstva, když v 70. minutě utkání vyrobili hrubku Jaromír Lukášek a brankář Lukáš Arbeit. Tohoto nedorozumění mezi spoluhráči HFK při dlouhém nákopu využil Krč, který poslal míč do opuštěné brány - 0:1.

To bylo pro holické barvy vystřízlivění a bohužel do konce utkání už nenašli svěřenci trenéra Jiřího Derca sílu na zvrat.

Utkání tak rozhodlo jediné zaváhání a bohužel holičtí už podruhé za sebou ztratili všechny body. Po výsledku 0:1 se tak mohli hosté radovat ze zisku tří bodů.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.