> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV

vloženo: 30.03.2014           komentářů: 0

Holice podruhé za sebou ztratila všechny body

První jarní utkání holičtí na domácí půdě bohužel nezvládli a potvrdili tak nemohoucnost v útočné fázi, kdy si sice vytvořili opět velmi mnoho příležitostí, ale v koncovce zklamali.


29.3.2014, 15:30 - Moravskoslezská fotbalová liga, 19. kolo, stadion 1.HFK Olomouc, Holice

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV 0:1 (0:0)

Statistika

Branky:71. Krč.

Rozhodčí: HR - Vít Ondráš, AR1 - Vlastimil Ogrodník, AR2 - Lukáš Miko.

Delegát: Ivo Chytil, ŽK:58. Mazouch, 87. Krč, ČK: --, diváci: 530.

Sestavy obou mužstev

1.HFK Olomouc: Arbeit - Hlavica, Lukášek, Kršák (80. Šuba), Matyska - Tögel (72. Dupkala), Bednář, Hromek, Korčián - Stehlík (68. Štěpánek), Heinz (60. Žondra).

Náhradníci: Bernard, Dupkala, Buček, Šuba, Štěpánek, Žondra - Lešňovský.

Realizační tým - trenér: Jiří Derco, asistent: Roman Sedláček, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Radim Kopecký, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Zatloukal, Machálek (73. Pančochář), Jirouš, Zelenka (90. Šteigl), Fládr (81. Soušek), Krč (88. Rus), Hirsch, Mazouch “C”, Pavlík.

Náhradníci: Petržela, Rus, Pančochář, Soušek, Šteigl - Kofroň.

Realizační tým - trenér: František Jura, asistent: Roman Popelka, vedoucí mužstva: Pavel Hloch, masér: Radek Kuchař, lékař: MUDr. Vladimír Macháček.PŘEDZÁPASOVÉ POSTŘEHY

Trenér Jiří Derco neudělal po prohře na půdě SK Sulka Zábřeh změnu v základní sestavě dnešního utkání a dal tak důvěru stejnému rozoložení hráčů.

Na soupisce 1.HFK Olomouc už druhý zápas chybí zkušený obránce Tomáš Dadák, který laboruje s naštípnutou kostí v kotníku. To je jediný hráč kádru, se kterým hlavní kouč HFK nemůže počít.

Na druhé straně v dresu Prostějova nastoupili v základní sestavě zkušený záložník Lukáš Zelenka, obránce Petr Pavlík a v brance Tomáš Bureš.

UTKÁNÍ

Začátek utkání byl ve znamení oťukávání. Ani jedno mužstvo nezahájilo hru nějakým zběsilým presinkem a tak se na první ohrožení čekalo do deváté minuty. V té se opřel do míče Fládr a povedenou střelou z voleje orazítkoval brankovou konstrukci Arbeitovy brány. Míč se naštěstí odrazil do bezpečí.

Hned po úvodní šanci hostů se do dobré příležitosti dostal Jindra Stehlík, když jej ve vápně našel pěkným centrem Bednář. Útočník HFK ale míč minul.

Na další šanci holického týmu se čekalo do sedmnácté minuty, kdy přetažený centr na zadní tyči zakončoval Korčián, ale míč poslal jen do připravených rukavic brankáře Bureše.

Do poločasu měli holičtí ještě několik dobrých příležitostí, ale Tögel a po něm Stehlík je nevyužili. V největší příležitosti prvního poločasu se ocitl Bednář, kterého ke skórování vyzval Stehlík, když mu nachystal míč na vápno před brankáře. Bohužel jeho zakončení ve 100% šanci šlo vysoko nad bránu.

Druhý poločas jen podtrhl nemohoucí snahu našeho mužstva, když v 70. minutě utkání vyrobili hrubku Jaromír Lukášek a brankář Lukáš Arbeit. Tohoto nedorozumění mezi spoluhráči HFK při dlouhém nákopu využil Krč, který poslal míč do opuštěné brány - 0:1.

To bylo pro holické barvy vystřízlivění a bohužel do konce utkání už nenašli svěřenci trenéra Jiřího Derca sílu na zvrat.

Utkání tak rozhodlo jediné zaváhání a bohužel holičtí už podruhé za sebou ztratili všechny body. Po výsledku 0:1 se tak mohli hosté radovat ze zisku tří bodů.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.