> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV

vloženo: 30.03.2014           komentářů: 0

Holice podruhé za sebou ztratila všechny body

První jarní utkání holičtí na domácí půdě bohužel nezvládli a potvrdili tak nemohoucnost v útočné fázi, kdy si sice vytvořili opět velmi mnoho příležitostí, ale v koncovce zklamali.


29.3.2014, 15:30 - Moravskoslezská fotbalová liga, 19. kolo, stadion 1.HFK Olomouc, Holice

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV 0:1 (0:0)

Statistika

Branky:71. Krč.

Rozhodčí: HR - Vít Ondráš, AR1 - Vlastimil Ogrodník, AR2 - Lukáš Miko.

Delegát: Ivo Chytil, ŽK:58. Mazouch, 87. Krč, ČK: --, diváci: 530.

Sestavy obou mužstev

1.HFK Olomouc: Arbeit - Hlavica, Lukášek, Kršák (80. Šuba), Matyska - Tögel (72. Dupkala), Bednář, Hromek, Korčián - Stehlík (68. Štěpánek), Heinz (60. Žondra).

Náhradníci: Bernard, Dupkala, Buček, Šuba, Štěpánek, Žondra - Lešňovský.

Realizační tým - trenér: Jiří Derco, asistent: Roman Sedláček, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Radim Kopecký, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Zatloukal, Machálek (73. Pančochář), Jirouš, Zelenka (90. Šteigl), Fládr (81. Soušek), Krč (88. Rus), Hirsch, Mazouch “C”, Pavlík.

Náhradníci: Petržela, Rus, Pančochář, Soušek, Šteigl - Kofroň.

Realizační tým - trenér: František Jura, asistent: Roman Popelka, vedoucí mužstva: Pavel Hloch, masér: Radek Kuchař, lékař: MUDr. Vladimír Macháček.PŘEDZÁPASOVÉ POSTŘEHY

Trenér Jiří Derco neudělal po prohře na půdě SK Sulka Zábřeh změnu v základní sestavě dnešního utkání a dal tak důvěru stejnému rozoložení hráčů.

Na soupisce 1.HFK Olomouc už druhý zápas chybí zkušený obránce Tomáš Dadák, který laboruje s naštípnutou kostí v kotníku. To je jediný hráč kádru, se kterým hlavní kouč HFK nemůže počít.

Na druhé straně v dresu Prostějova nastoupili v základní sestavě zkušený záložník Lukáš Zelenka, obránce Petr Pavlík a v brance Tomáš Bureš.

UTKÁNÍ

Začátek utkání byl ve znamení oťukávání. Ani jedno mužstvo nezahájilo hru nějakým zběsilým presinkem a tak se na první ohrožení čekalo do deváté minuty. V té se opřel do míče Fládr a povedenou střelou z voleje orazítkoval brankovou konstrukci Arbeitovy brány. Míč se naštěstí odrazil do bezpečí.

Hned po úvodní šanci hostů se do dobré příležitosti dostal Jindra Stehlík, když jej ve vápně našel pěkným centrem Bednář. Útočník HFK ale míč minul.

Na další šanci holického týmu se čekalo do sedmnácté minuty, kdy přetažený centr na zadní tyči zakončoval Korčián, ale míč poslal jen do připravených rukavic brankáře Bureše.

Do poločasu měli holičtí ještě několik dobrých příležitostí, ale Tögel a po něm Stehlík je nevyužili. V největší příležitosti prvního poločasu se ocitl Bednář, kterého ke skórování vyzval Stehlík, když mu nachystal míč na vápno před brankáře. Bohužel jeho zakončení ve 100% šanci šlo vysoko nad bránu.

Druhý poločas jen podtrhl nemohoucí snahu našeho mužstva, když v 70. minutě utkání vyrobili hrubku Jaromír Lukášek a brankář Lukáš Arbeit. Tohoto nedorozumění mezi spoluhráči HFK při dlouhém nákopu využil Krč, který poslal míč do opuštěné brány - 0:1.

To bylo pro holické barvy vystřízlivění a bohužel do konce utkání už nenašli svěřenci trenéra Jiřího Derca sílu na zvrat.

Utkání tak rozhodlo jediné zaváhání a bohužel holičtí už podruhé za sebou ztratili všechny body. Po výsledku 0:1 se tak mohli hosté radovat ze zisku tří bodů.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.