> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV

vloženo: 30.03.2014           komentářů: 0

Holice podruhé za sebou ztratila všechny body

První jarní utkání holičtí na domácí půdě bohužel nezvládli a potvrdili tak nemohoucnost v útočné fázi, kdy si sice vytvořili opět velmi mnoho příležitostí, ale v koncovce zklamali.


29.3.2014, 15:30 - Moravskoslezská fotbalová liga, 19. kolo, stadion 1.HFK Olomouc, Holice

1.HFK Olomouc - 1.SK PROSTĚJOV 0:1 (0:0)

Statistika

Branky:71. Krč.

Rozhodčí: HR - Vít Ondráš, AR1 - Vlastimil Ogrodník, AR2 - Lukáš Miko.

Delegát: Ivo Chytil, ŽK:58. Mazouch, 87. Krč, ČK: --, diváci: 530.

Sestavy obou mužstev

1.HFK Olomouc: Arbeit - Hlavica, Lukášek, Kršák (80. Šuba), Matyska - Tögel (72. Dupkala), Bednář, Hromek, Korčián - Stehlík (68. Štěpánek), Heinz (60. Žondra).

Náhradníci: Bernard, Dupkala, Buček, Šuba, Štěpánek, Žondra - Lešňovský.

Realizační tým - trenér: Jiří Derco, asistent: Roman Sedláček, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Radim Kopecký, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Zatloukal, Machálek (73. Pančochář), Jirouš, Zelenka (90. Šteigl), Fládr (81. Soušek), Krč (88. Rus), Hirsch, Mazouch “C”, Pavlík.

Náhradníci: Petržela, Rus, Pančochář, Soušek, Šteigl - Kofroň.

Realizační tým - trenér: František Jura, asistent: Roman Popelka, vedoucí mužstva: Pavel Hloch, masér: Radek Kuchař, lékař: MUDr. Vladimír Macháček.PŘEDZÁPASOVÉ POSTŘEHY

Trenér Jiří Derco neudělal po prohře na půdě SK Sulka Zábřeh změnu v základní sestavě dnešního utkání a dal tak důvěru stejnému rozoložení hráčů.

Na soupisce 1.HFK Olomouc už druhý zápas chybí zkušený obránce Tomáš Dadák, který laboruje s naštípnutou kostí v kotníku. To je jediný hráč kádru, se kterým hlavní kouč HFK nemůže počít.

Na druhé straně v dresu Prostějova nastoupili v základní sestavě zkušený záložník Lukáš Zelenka, obránce Petr Pavlík a v brance Tomáš Bureš.

UTKÁNÍ

Začátek utkání byl ve znamení oťukávání. Ani jedno mužstvo nezahájilo hru nějakým zběsilým presinkem a tak se na první ohrožení čekalo do deváté minuty. V té se opřel do míče Fládr a povedenou střelou z voleje orazítkoval brankovou konstrukci Arbeitovy brány. Míč se naštěstí odrazil do bezpečí.

Hned po úvodní šanci hostů se do dobré příležitosti dostal Jindra Stehlík, když jej ve vápně našel pěkným centrem Bednář. Útočník HFK ale míč minul.

Na další šanci holického týmu se čekalo do sedmnácté minuty, kdy přetažený centr na zadní tyči zakončoval Korčián, ale míč poslal jen do připravených rukavic brankáře Bureše.

Do poločasu měli holičtí ještě několik dobrých příležitostí, ale Tögel a po něm Stehlík je nevyužili. V největší příležitosti prvního poločasu se ocitl Bednář, kterého ke skórování vyzval Stehlík, když mu nachystal míč na vápno před brankáře. Bohužel jeho zakončení ve 100% šanci šlo vysoko nad bránu.

Druhý poločas jen podtrhl nemohoucí snahu našeho mužstva, když v 70. minutě utkání vyrobili hrubku Jaromír Lukášek a brankář Lukáš Arbeit. Tohoto nedorozumění mezi spoluhráči HFK při dlouhém nákopu využil Krč, který poslal míč do opuštěné brány - 0:1.

To bylo pro holické barvy vystřízlivění a bohužel do konce utkání už nenašli svěřenci trenéra Jiřího Derca sílu na zvrat.

Utkání tak rozhodlo jediné zaváhání a bohužel holičtí už podruhé za sebou ztratili všechny body. Po výsledku 0:1 se tak mohli hosté radovat ze zisku tří bodů.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.