> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Jarní burza oblečení a obuvi

vloženo: 05.04.2014           komentářů: 0Výdej formulářů a osobních čísel od pondělí 17.3. 15-17hod a následně denně 8.15-13hod do vydání formulářů.

Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

Příjem zboží pátek 4.dubna 13-16.30hod

Prodej SOBOTA 5.dubna 8.30-13.00hod

Výdej neprodaného zboží pondělí 7.dubna 13.00-16.30hod
V době burzy nebude probíhat v MC Cipísek běžný provoz!

Pravidla pro prodávající

Výdej formulářů- MC Cipísek sídl.Svobody od 17.3. 15-17hod

od 18.3. v dopoledních hernách 8.30-13 hod

*osobně přijďte v době provozu MC, zde dostanete osobní čísla pro označení věcí a formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí.

*Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

*počet prodávajích je omezen, vyzvedněte si číslo včas.

*doma každou z prodávaných věcí označte svým osobním číslem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. 1/1/30,-) každá prodávaná věc bude jednoznačně označena, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 5,- !)

* lístek s osobním číslem a cenou dobře připevněte - přišijte a přelepte širokou izolepou lístek na viditelné místo (identifikace zboží se ztracenými lístky je velmi zdlouhavá a velmi často úplně nemožná )

*sety - zboží skládající se z více kusů (např. pyžamo), které mají být prodány společně za jednu cenu, jsou počítány za jeden kus. Na čísla dopište SET a každou část setu označte stejným pořadovým číslem dle formuláře a cenou. Všechny součásti setu sepněte buď spínacím špendlíkem nebo sešijte.

*do formuláře uveďte konkrétní popis oblečení (druh oděvu,značka, barva, obrázek - např. „Kalhoty s laclem zelené s autíčkem “), případně uveďte SET+ popis+počet kusů (např.“SET pyžamo růžové s proužky 2ks“)

*přijímáme maximálně 25 ks jarních a letních oděvů velikosti 80-134. Nepřijímáme oblečení špinavé, poškozené, případně staré a vyšlé z módy, dlouhodobě neprodejné jsou dupačky, pletené soupravičky na miminka.

Příjem oděvů - pátek 4.dubna 13-16.30hod v MC sídl.Svobody

*přineste označené zboží a vyplněný formulář

*zboží od vás bude převzato a zkontrolováno dle seznamu, bude zjištěno, zda identifikační lístky s cenou bezpečně drží

*z prodaného zboží si MC nechává poplatek ve výši 10 %, tato částka bude odečtena při vracení neprodaného zboží

*formulář se seznamem zboží zůstane v MC Cipísek pro evidenci při prodeji a vracení zboží
Prodej zboží sobota: 5.dubna 8.30-13 hod-můžete přijít nakupovat
Výdej zboží a výplata peněz: pondělí 7.dubna v době 13.00-16.30 hod

* POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE, NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ PŘIJMOUT!!!

autor: Mateřské centrum Cipísek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.