> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Jarní burza oblečení a obuvi

vloženo: 05.04.2014           komentářů: 0Výdej formulářů a osobních čísel od pondělí 17.3. 15-17hod a následně denně 8.15-13hod do vydání formulářů.

Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

Příjem zboží pátek 4.dubna 13-16.30hod

Prodej SOBOTA 5.dubna 8.30-13.00hod

Výdej neprodaného zboží pondělí 7.dubna 13.00-16.30hod
V době burzy nebude probíhat v MC Cipísek běžný provoz!

Pravidla pro prodávající

Výdej formulářů- MC Cipísek sídl.Svobody od 17.3. 15-17hod

od 18.3. v dopoledních hernách 8.30-13 hod

*osobně přijďte v době provozu MC, zde dostanete osobní čísla pro označení věcí a formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí.

*Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

*počet prodávajích je omezen, vyzvedněte si číslo včas.

*doma každou z prodávaných věcí označte svým osobním číslem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. 1/1/30,-) každá prodávaná věc bude jednoznačně označena, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 5,- !)

* lístek s osobním číslem a cenou dobře připevněte - přišijte a přelepte širokou izolepou lístek na viditelné místo (identifikace zboží se ztracenými lístky je velmi zdlouhavá a velmi často úplně nemožná )

*sety - zboží skládající se z více kusů (např. pyžamo), které mají být prodány společně za jednu cenu, jsou počítány za jeden kus. Na čísla dopište SET a každou část setu označte stejným pořadovým číslem dle formuláře a cenou. Všechny součásti setu sepněte buď spínacím špendlíkem nebo sešijte.

*do formuláře uveďte konkrétní popis oblečení (druh oděvu,značka, barva, obrázek - např. „Kalhoty s laclem zelené s autíčkem “), případně uveďte SET+ popis+počet kusů (např.“SET pyžamo růžové s proužky 2ks“)

*přijímáme maximálně 25 ks jarních a letních oděvů velikosti 80-134. Nepřijímáme oblečení špinavé, poškozené, případně staré a vyšlé z módy, dlouhodobě neprodejné jsou dupačky, pletené soupravičky na miminka.

Příjem oděvů - pátek 4.dubna 13-16.30hod v MC sídl.Svobody

*přineste označené zboží a vyplněný formulář

*zboží od vás bude převzato a zkontrolováno dle seznamu, bude zjištěno, zda identifikační lístky s cenou bezpečně drží

*z prodaného zboží si MC nechává poplatek ve výši 10 %, tato částka bude odečtena při vracení neprodaného zboží

*formulář se seznamem zboží zůstane v MC Cipísek pro evidenci při prodeji a vracení zboží
Prodej zboží sobota: 5.dubna 8.30-13 hod-můžete přijít nakupovat
Výdej zboží a výplata peněz: pondělí 7.dubna v době 13.00-16.30 hod

* POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE, NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ PŘIJMOUT!!!

autor: Mateřské centrum Cipísek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.