> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Jarní burza oblečení a obuvi

vloženo: 05.04.2014           komentářů: 0Výdej formulářů a osobních čísel od pondělí 17.3. 15-17hod a následně denně 8.15-13hod do vydání formulářů.

Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

Příjem zboží pátek 4.dubna 13-16.30hod

Prodej SOBOTA 5.dubna 8.30-13.00hod

Výdej neprodaného zboží pondělí 7.dubna 13.00-16.30hod
V době burzy nebude probíhat v MC Cipísek běžný provoz!

Pravidla pro prodávající

Výdej formulářů- MC Cipísek sídl.Svobody od 17.3. 15-17hod

od 18.3. v dopoledních hernách 8.30-13 hod

*osobně přijďte v době provozu MC, zde dostanete osobní čísla pro označení věcí a formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí.

*Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

*počet prodávajích je omezen, vyzvedněte si číslo včas.

*doma každou z prodávaných věcí označte svým osobním číslem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. 1/1/30,-) každá prodávaná věc bude jednoznačně označena, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 5,- !)

* lístek s osobním číslem a cenou dobře připevněte - přišijte a přelepte širokou izolepou lístek na viditelné místo (identifikace zboží se ztracenými lístky je velmi zdlouhavá a velmi často úplně nemožná )

*sety - zboží skládající se z více kusů (např. pyžamo), které mají být prodány společně za jednu cenu, jsou počítány za jeden kus. Na čísla dopište SET a každou část setu označte stejným pořadovým číslem dle formuláře a cenou. Všechny součásti setu sepněte buď spínacím špendlíkem nebo sešijte.

*do formuláře uveďte konkrétní popis oblečení (druh oděvu,značka, barva, obrázek - např. „Kalhoty s laclem zelené s autíčkem “), případně uveďte SET+ popis+počet kusů (např.“SET pyžamo růžové s proužky 2ks“)

*přijímáme maximálně 25 ks jarních a letních oděvů velikosti 80-134. Nepřijímáme oblečení špinavé, poškozené, případně staré a vyšlé z módy, dlouhodobě neprodejné jsou dupačky, pletené soupravičky na miminka.

Příjem oděvů - pátek 4.dubna 13-16.30hod v MC sídl.Svobody

*přineste označené zboží a vyplněný formulář

*zboží od vás bude převzato a zkontrolováno dle seznamu, bude zjištěno, zda identifikační lístky s cenou bezpečně drží

*z prodaného zboží si MC nechává poplatek ve výši 10 %, tato částka bude odečtena při vracení neprodaného zboží

*formulář se seznamem zboží zůstane v MC Cipísek pro evidenci při prodeji a vracení zboží
Prodej zboží sobota: 5.dubna 8.30-13 hod-můžete přijít nakupovat
Výdej zboží a výplata peněz: pondělí 7.dubna v době 13.00-16.30 hod

* POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE, NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ PŘIJMOUT!!!

autor: Mateřské centrum Cipísek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.