> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Jarní burza oblečení a obuvi

vloženo: 05.04.2014           komentářů: 0Výdej formulářů a osobních čísel od pondělí 17.3. 15-17hod a následně denně 8.15-13hod do vydání formulářů.

Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

Příjem zboží pátek 4.dubna 13-16.30hod

Prodej SOBOTA 5.dubna 8.30-13.00hod

Výdej neprodaného zboží pondělí 7.dubna 13.00-16.30hod
V době burzy nebude probíhat v MC Cipísek běžný provoz!

Pravidla pro prodávající

Výdej formulářů- MC Cipísek sídl.Svobody od 17.3. 15-17hod

od 18.3. v dopoledních hernách 8.30-13 hod

*osobně přijďte v době provozu MC, zde dostanete osobní čísla pro označení věcí a formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí.

*Za vydání formuláře účtujeme manipulační poplatek 25 Kč!

*počet prodávajích je omezen, vyzvedněte si číslo včas.

*doma každou z prodávaných věcí označte svým osobním číslem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. 1/1/30,-) každá prodávaná věc bude jednoznačně označena, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 5,- !)

* lístek s osobním číslem a cenou dobře připevněte - přišijte a přelepte širokou izolepou lístek na viditelné místo (identifikace zboží se ztracenými lístky je velmi zdlouhavá a velmi často úplně nemožná )

*sety - zboží skládající se z více kusů (např. pyžamo), které mají být prodány společně za jednu cenu, jsou počítány za jeden kus. Na čísla dopište SET a každou část setu označte stejným pořadovým číslem dle formuláře a cenou. Všechny součásti setu sepněte buď spínacím špendlíkem nebo sešijte.

*do formuláře uveďte konkrétní popis oblečení (druh oděvu,značka, barva, obrázek - např. „Kalhoty s laclem zelené s autíčkem “), případně uveďte SET+ popis+počet kusů (např.“SET pyžamo růžové s proužky 2ks“)

*přijímáme maximálně 25 ks jarních a letních oděvů velikosti 80-134. Nepřijímáme oblečení špinavé, poškozené, případně staré a vyšlé z módy, dlouhodobě neprodejné jsou dupačky, pletené soupravičky na miminka.

Příjem oděvů - pátek 4.dubna 13-16.30hod v MC sídl.Svobody

*přineste označené zboží a vyplněný formulář

*zboží od vás bude převzato a zkontrolováno dle seznamu, bude zjištěno, zda identifikační lístky s cenou bezpečně drží

*z prodaného zboží si MC nechává poplatek ve výši 10 %, tato částka bude odečtena při vracení neprodaného zboží

*formulář se seznamem zboží zůstane v MC Cipísek pro evidenci při prodeji a vracení zboží
Prodej zboží sobota: 5.dubna 8.30-13 hod-můžete přijít nakupovat
Výdej zboží a výplata peněz: pondělí 7.dubna v době 13.00-16.30 hod

* POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE, NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ PŘIJMOUT!!!

autor: Mateřské centrum Cipísek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.