> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Baráž konečně v Prostějově!

vloženo: 06.04.2014           komentářů: 1

Baráž konečně v Prostějově! Pokladny budou otevřeny od 15 hodin

Stejně jako na zápasy play-off 2.ligy, bude i na utkání baráže o 1.ligu probíhat předprodej vstupenek. Pokladny se v pondělí 7.4.2014 před utkáním se Sokolovem, které začíná v 18:00 hodin, otevřou již v 15:00 a bude možné si tak zajistit vstupenku. Zároveň klub uvádí ceny vstupenek na barážové zápasy. Ty jsou stanoveny na 80 KČ. Vstupné pro děti nad 130 centimetrů je 50 KČ. Utkání bude začínat opět celostadionové choreo, v něm žádají fanoučci opět o spolupráci celý stadion! Přijďte na zápas dříve, v 17:40 na místech. Další pozitivní informací je spuštění obrazovky, která již bude doprovázet celé utkání. K vidění by mělo být celé utkání a zároveň opakování gólů. Bude se opět na co těšit. Samozřejmostí je zápasový bulletin o ceny od firmy LTL M, kterými budou TABLET a jako druhá a třetí klávesnice. Vedení klubu a hráči věří v podporu fanoušků a dosažení společného cíle, kterým je postup do 1. ligy!

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.