> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory - koncerty

vloženo: 12.04.2014           komentářů: 0

Předskokani Kryštofů - Dolls In The Factory vyráží na turné s IAN
a Come and Play

Čtyři města, čtyři kluby, čtyři termíny a tři kapely. V rámci jarní tour se na společných koncertech představí kapely Dolls In The Factory, IAN a Come and Play. A bude se i křtít! Termíny a místa koncertů jsou následující - 18.04.2014 Praha, La Loca, 19.04.2014 Frýdek-Místek, Stoun, 20.04.2014 Opava, Music klub 13, 23.04.2014 Brno, Melodka.
Takřka ihned po skončení vyprodaného turné Kryštof, kdy Dolls In The Factory odjeli část jako předskokani, vyjíždí na další koncertní zastávky po republice.
A je se na co těšit! Kapely se totiž rozhodly oživit toto turné hned několika premiérami. V opavské 13ce pokřtí Come and Play svůj videoklip, na Melodce IAN celou svou novou desku. Panenky zase chystají první veřejnou projekci připravovaného videoklipu k písni Believe.
A proč byste zrovna na tyto kapely měli zajít?
Dolls In The Factory na sebe strhli pozornost ihned po vydání debutové desky Statues, po které následovalo republikové turné, výhra v hitparádě Česká desítka rádia RockZone, rozhovor v pořadu Mixxxer na Óčku, a dalších úspěchy. Tím největším pak byl fakt, že si je, s písní Believe, do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc vybral sám Richard Krajčo. Kapele Kryštof jeli jako předskokani na jarní části jejich vyprodané Kryštof Ostravar club tour 2014.
O Come and Play řekl Jura Hradil z Tata Bojs (Umakart, Lesní Zvěř) následující: "Jednouduché a přirozené písničky s přesvědčivým zpěvem. Dovedu si písničky představit jak na velkém festivalu, tak i u ohně, jen s kytarou. Z jejich hudby na mě dýchá klid. Kombinace akustických nástrojů a zpěvů mě posouvá do důvěrně známých folk-popových vod kapely Arcade Fire, Glena Handsarda s Markétou Irglovou nebo našich Charlie Straight. Možná i pro tyto rysy se s Come and Play rozhodl spolupracovat skvělý producent Dušan Neuwerth. Dobře ho znám a spolupracuje pouze s kapelami, o kterých je přesvědčen, že jsou výjimečné, a jeho produkce tak padá na úrodnou půdu."
IAN mají motto "We like it simple!". Jedná se o nový, energický, akustický projekt. Jsou vítězové loňského ročníku YouTube festu. Směsicí latiny \ písničkářství \ rock'n'rollu vzniká originální duo, které si zakládá na energických a příjemně melodických písních. Vsází na energickou souhru akustické kytary a violoncella. A to Vás rozhýbe …


Navštívit toto turné stojí přinejmenším za vyzkoušenou, tak se na další informace podívejte třeba na oficiálních událostech tady:
Praha 18.4.: https://www.facebook.com/events/298017733656185/
Frýdek – Místek 19.4.: https://www.facebook.com/events/1497311287155512/
Opava 20.4.: https://www.facebook.com/events/1436234983283627/
Brno 23.4.: https://www.facebook.com/events/225206681011087/
A buďte tam ...


Milada Nevrlá
PR management
Dolls In The Factory

e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922

www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.