> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory - koncerty

vloženo: 12.04.2014           komentářů: 0

Předskokani Kryštofů - Dolls In The Factory vyráží na turné s IAN
a Come and Play

Čtyři města, čtyři kluby, čtyři termíny a tři kapely. V rámci jarní tour se na společných koncertech představí kapely Dolls In The Factory, IAN a Come and Play. A bude se i křtít! Termíny a místa koncertů jsou následující - 18.04.2014 Praha, La Loca, 19.04.2014 Frýdek-Místek, Stoun, 20.04.2014 Opava, Music klub 13, 23.04.2014 Brno, Melodka.
Takřka ihned po skončení vyprodaného turné Kryštof, kdy Dolls In The Factory odjeli část jako předskokani, vyjíždí na další koncertní zastávky po republice.
A je se na co těšit! Kapely se totiž rozhodly oživit toto turné hned několika premiérami. V opavské 13ce pokřtí Come and Play svůj videoklip, na Melodce IAN celou svou novou desku. Panenky zase chystají první veřejnou projekci připravovaného videoklipu k písni Believe.
A proč byste zrovna na tyto kapely měli zajít?
Dolls In The Factory na sebe strhli pozornost ihned po vydání debutové desky Statues, po které následovalo republikové turné, výhra v hitparádě Česká desítka rádia RockZone, rozhovor v pořadu Mixxxer na Óčku, a dalších úspěchy. Tím největším pak byl fakt, že si je, s písní Believe, do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc vybral sám Richard Krajčo. Kapele Kryštof jeli jako předskokani na jarní části jejich vyprodané Kryštof Ostravar club tour 2014.
O Come and Play řekl Jura Hradil z Tata Bojs (Umakart, Lesní Zvěř) následující: "Jednouduché a přirozené písničky s přesvědčivým zpěvem. Dovedu si písničky představit jak na velkém festivalu, tak i u ohně, jen s kytarou. Z jejich hudby na mě dýchá klid. Kombinace akustických nástrojů a zpěvů mě posouvá do důvěrně známých folk-popových vod kapely Arcade Fire, Glena Handsarda s Markétou Irglovou nebo našich Charlie Straight. Možná i pro tyto rysy se s Come and Play rozhodl spolupracovat skvělý producent Dušan Neuwerth. Dobře ho znám a spolupracuje pouze s kapelami, o kterých je přesvědčen, že jsou výjimečné, a jeho produkce tak padá na úrodnou půdu."
IAN mají motto "We like it simple!". Jedná se o nový, energický, akustický projekt. Jsou vítězové loňského ročníku YouTube festu. Směsicí latiny \ písničkářství \ rock'n'rollu vzniká originální duo, které si zakládá na energických a příjemně melodických písních. Vsází na energickou souhru akustické kytary a violoncella. A to Vás rozhýbe …


Navštívit toto turné stojí přinejmenším za vyzkoušenou, tak se na další informace podívejte třeba na oficiálních událostech tady:
Praha 18.4.: https://www.facebook.com/events/298017733656185/
Frýdek – Místek 19.4.: https://www.facebook.com/events/1497311287155512/
Opava 20.4.: https://www.facebook.com/events/1436234983283627/
Brno 23.4.: https://www.facebook.com/events/225206681011087/
A buďte tam ...


Milada Nevrlá
PR management
Dolls In The Factory

e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922

www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.