> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory - koncerty

vloženo: 12.04.2014           komentářů: 0

Předskokani Kryštofů - Dolls In The Factory vyráží na turné s IAN
a Come and Play

Čtyři města, čtyři kluby, čtyři termíny a tři kapely. V rámci jarní tour se na společných koncertech představí kapely Dolls In The Factory, IAN a Come and Play. A bude se i křtít! Termíny a místa koncertů jsou následující - 18.04.2014 Praha, La Loca, 19.04.2014 Frýdek-Místek, Stoun, 20.04.2014 Opava, Music klub 13, 23.04.2014 Brno, Melodka.
Takřka ihned po skončení vyprodaného turné Kryštof, kdy Dolls In The Factory odjeli část jako předskokani, vyjíždí na další koncertní zastávky po republice.
A je se na co těšit! Kapely se totiž rozhodly oživit toto turné hned několika premiérami. V opavské 13ce pokřtí Come and Play svůj videoklip, na Melodce IAN celou svou novou desku. Panenky zase chystají první veřejnou projekci připravovaného videoklipu k písni Believe.
A proč byste zrovna na tyto kapely měli zajít?
Dolls In The Factory na sebe strhli pozornost ihned po vydání debutové desky Statues, po které následovalo republikové turné, výhra v hitparádě Česká desítka rádia RockZone, rozhovor v pořadu Mixxxer na Óčku, a dalších úspěchy. Tím největším pak byl fakt, že si je, s písní Believe, do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc vybral sám Richard Krajčo. Kapele Kryštof jeli jako předskokani na jarní části jejich vyprodané Kryštof Ostravar club tour 2014.
O Come and Play řekl Jura Hradil z Tata Bojs (Umakart, Lesní Zvěř) následující: "Jednouduché a přirozené písničky s přesvědčivým zpěvem. Dovedu si písničky představit jak na velkém festivalu, tak i u ohně, jen s kytarou. Z jejich hudby na mě dýchá klid. Kombinace akustických nástrojů a zpěvů mě posouvá do důvěrně známých folk-popových vod kapely Arcade Fire, Glena Handsarda s Markétou Irglovou nebo našich Charlie Straight. Možná i pro tyto rysy se s Come and Play rozhodl spolupracovat skvělý producent Dušan Neuwerth. Dobře ho znám a spolupracuje pouze s kapelami, o kterých je přesvědčen, že jsou výjimečné, a jeho produkce tak padá na úrodnou půdu."
IAN mají motto "We like it simple!". Jedná se o nový, energický, akustický projekt. Jsou vítězové loňského ročníku YouTube festu. Směsicí latiny \ písničkářství \ rock'n'rollu vzniká originální duo, které si zakládá na energických a příjemně melodických písních. Vsází na energickou souhru akustické kytary a violoncella. A to Vás rozhýbe …


Navštívit toto turné stojí přinejmenším za vyzkoušenou, tak se na další informace podívejte třeba na oficiálních událostech tady:
Praha 18.4.: https://www.facebook.com/events/298017733656185/
Frýdek – Místek 19.4.: https://www.facebook.com/events/1497311287155512/
Opava 20.4.: https://www.facebook.com/events/1436234983283627/
Brno 23.4.: https://www.facebook.com/events/225206681011087/
A buďte tam ...


Milada Nevrlá
PR management
Dolls In The Factory

e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922

www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.