> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes v pondělí se Jestřábi

vloženo: 14.04.2014           komentářů: 0


Dnes v pondělí se Jestřábi utkají s předposledním Kolínem, budou slavit postup?

Na hráče LHK čeká ve čtrnáctý dubnový den další domácí zápas, po sobotním galapředstavení se budou chtít vytáhnout i na tým Kolína, se kterým v prvním vzájemném duelu původně prohráli na samostatné nájezdy, ovšem díky ,na některých webech neustále propírané, kontumaci nakonec brali všechny tři body. Prostějov vs. Kolín v pondělí od 18 hodin!

včera | Lubomír Tesař
Prostějov v baráži zatím válí a do 1. ligy má opravdu rázně nakročeno, o jeho definitivním osudu může napovědět už právě zápas s Kolínem, v případě jestřábí výhry a prohry Sokolova může slavit postup do vyšší soutěže!

Kolín naopak doposud bral pouhé tři body za vítězství nad Berounem a pokud chce ještě pomýšlet na proniknutí do 1. ligy, musí pořádně zabrat a nejlépe hned na hřišti Prostějova. SC ovšem prolínací soutěž původně nezačal špatně, po výhře na nájezdy nad Prostějovem pak sice ještě v opojení ze svého historického úspěchu prohráli se Sokolovem ale následně si vyšlápli na Beroun, který porazili 5:2. Ovšem větší ambice Kozlům zhatila kontumace prvního utkání s Prostějovem a vysoká prohra s Mostem. Nyní se tak krčí na předposledním čtvrtém místě.

U Jestřábů na Kozly nečeká nic lehkého, rozpačitý vstup do baráže mají svěřenci Petra Zachara dávno za sebou a dá se očekávat, že v odvetě půjde o zcela rozdílné utkání, které může být pro Jestřáby prvoligovou pojistkou. V pondělí tedy všichni na "zimák" ukázat Kolínu jak se má fandit.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.