> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes v pondělí se Jestřábi

vloženo: 14.04.2014           komentářů: 0


Dnes v pondělí se Jestřábi utkají s předposledním Kolínem, budou slavit postup?

Na hráče LHK čeká ve čtrnáctý dubnový den další domácí zápas, po sobotním galapředstavení se budou chtít vytáhnout i na tým Kolína, se kterým v prvním vzájemném duelu původně prohráli na samostatné nájezdy, ovšem díky ,na některých webech neustále propírané, kontumaci nakonec brali všechny tři body. Prostějov vs. Kolín v pondělí od 18 hodin!

včera | Lubomír Tesař
Prostějov v baráži zatím válí a do 1. ligy má opravdu rázně nakročeno, o jeho definitivním osudu může napovědět už právě zápas s Kolínem, v případě jestřábí výhry a prohry Sokolova může slavit postup do vyšší soutěže!

Kolín naopak doposud bral pouhé tři body za vítězství nad Berounem a pokud chce ještě pomýšlet na proniknutí do 1. ligy, musí pořádně zabrat a nejlépe hned na hřišti Prostějova. SC ovšem prolínací soutěž původně nezačal špatně, po výhře na nájezdy nad Prostějovem pak sice ještě v opojení ze svého historického úspěchu prohráli se Sokolovem ale následně si vyšlápli na Beroun, který porazili 5:2. Ovšem větší ambice Kozlům zhatila kontumace prvního utkání s Prostějovem a vysoká prohra s Mostem. Nyní se tak krčí na předposledním čtvrtém místě.

U Jestřábů na Kozly nečeká nic lehkého, rozpačitý vstup do baráže mají svěřenci Petra Zachara dávno za sebou a dá se očekávat, že v odvetě půjde o zcela rozdílné utkání, které může být pro Jestřáby prvoligovou pojistkou. V pondělí tedy všichni na "zimák" ukázat Kolínu jak se má fandit.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.