> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes v pondělí se Jestřábi

vloženo: 14.04.2014           komentářů: 0


Dnes v pondělí se Jestřábi utkají s předposledním Kolínem, budou slavit postup?

Na hráče LHK čeká ve čtrnáctý dubnový den další domácí zápas, po sobotním galapředstavení se budou chtít vytáhnout i na tým Kolína, se kterým v prvním vzájemném duelu původně prohráli na samostatné nájezdy, ovšem díky ,na některých webech neustále propírané, kontumaci nakonec brali všechny tři body. Prostějov vs. Kolín v pondělí od 18 hodin!

včera | Lubomír Tesař
Prostějov v baráži zatím válí a do 1. ligy má opravdu rázně nakročeno, o jeho definitivním osudu může napovědět už právě zápas s Kolínem, v případě jestřábí výhry a prohry Sokolova může slavit postup do vyšší soutěže!

Kolín naopak doposud bral pouhé tři body za vítězství nad Berounem a pokud chce ještě pomýšlet na proniknutí do 1. ligy, musí pořádně zabrat a nejlépe hned na hřišti Prostějova. SC ovšem prolínací soutěž původně nezačal špatně, po výhře na nájezdy nad Prostějovem pak sice ještě v opojení ze svého historického úspěchu prohráli se Sokolovem ale následně si vyšlápli na Beroun, který porazili 5:2. Ovšem větší ambice Kozlům zhatila kontumace prvního utkání s Prostějovem a vysoká prohra s Mostem. Nyní se tak krčí na předposledním čtvrtém místě.

U Jestřábů na Kozly nečeká nic lehkého, rozpačitý vstup do baráže mají svěřenci Petra Zachara dávno za sebou a dá se očekávat, že v odvetě půjde o zcela rozdílné utkání, které může být pro Jestřáby prvoligovou pojistkou. V pondělí tedy všichni na "zimák" ukázat Kolínu jak se má fandit.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.