> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějov - Kolín 4:7

vloženo: 15.04.2014           komentářů: 2

Bravo Kozlové. Takhle se hraje hokej. Prostějov zatím v prvoligové baráži nezaváhal, obzvlášť na domácím ledě si držel prim. Ale když přijeli do prostějovské arény kolínští hokejisté, to se tam teprve děly věci.

Prostějov - Kolín
4:7

Pátá minuta: bum, brejk, Zumrova střela z kruhů, Jankovského dorážka – 0:1.
Šestnáctá minuta: brejk, Ježek se prosmíkává na mantinelu, střílí, Kadlecova dorážka – 0:2.
Osmnáctá minuta: brejk, Zumr z kruhů míří na zadní tyč – 0:3.To byl průvan, který vyhnal gólmana Kociána, jenž je třetím brankářem pražského Lva v KHL, z brány.

V tu chvíli bylo absolutně jedno, že domácí stříleli a tlačili. Žádná z jejich sedmnácti střel v první třetině v bráně neskončila. Sejpal ji zabetonoval.

Po třiceti minutách hry po souvislém tlaku se domácí první branky dočkali, ale odpověď Kozlů byla jednoznačná. Ježkova dorážka do prázdné brány a Šafránkova trefa z mezikruží znamenala průběžné vedení 5:1.

Domácí ještě před koncem třetiny korigovali v přesilovce na 2:5, ale Kolínští znovu odpověděli. V úvodu třetí třetiny v početní výhodě dvou hráčů Kadlec na sebe na modré natáhl dva hráče, posunul puk na Pácala, ten vystřelil a Šafránkova teč vrátila Kolínu čtyřbrankové vedení.

Domácí pak neproměnili nařízené trestné střílení, ale zkoušeli ještě zdramatizovat zápas sraženým pukem do brány a využitou přesilovkou. Kozlové ale minutu a půl před závěrečným hvizdem pečetili vysokou výhru 7:4.

Ve druhém utkání zvítězil Sokolov nad Mostem 3:0 a díky výhře Kolína v Prostějově bude závěr baráže ještě hodně zajímavý.

Další utkání sehrají Kozlové ve středu. Od 18.07 hodin hostí na svém ledě Sokolov.

Branky a nahrávky: 30. Kučera (Coufal), 39. Luňák (Stejskal), 52. Stejskal, 56. Polák (Venkrbec, Luňák) – 5. Jankovský (Zumr), 16. Kadlec (Ježek, Morkes), 18. Zumr (Barták, Šafránek), 35. Ježek (Malý, Mejzr), 36. Šafránek (Jankovský, Zumr), 41. Šafránek (Pácal, Kadlec), 59. Zumr (Barták, Hanzl). Rozhodčí: Blecha, Čech – Lukš, Reich. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 2912. Třetiny: 0:3, 2:2, 2:2.

Kolín: Sejpal – Valášek, Pácal, Pýcha, Skokan, Barták, Hanzl, Chaloupka – Morkes, Kadlec, Ježek – Mejzr, Malý, Šifta – Zumr, Šafránek, Jankovský – Kočí, Semirád, Marvánek.

autor: http://sc-kolin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.