> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějov - Kolín 4:7

vloženo: 15.04.2014           komentářů: 2

Bravo Kozlové. Takhle se hraje hokej. Prostějov zatím v prvoligové baráži nezaváhal, obzvlášť na domácím ledě si držel prim. Ale když přijeli do prostějovské arény kolínští hokejisté, to se tam teprve děly věci.

Prostějov - Kolín
4:7

Pátá minuta: bum, brejk, Zumrova střela z kruhů, Jankovského dorážka – 0:1.
Šestnáctá minuta: brejk, Ježek se prosmíkává na mantinelu, střílí, Kadlecova dorážka – 0:2.
Osmnáctá minuta: brejk, Zumr z kruhů míří na zadní tyč – 0:3.To byl průvan, který vyhnal gólmana Kociána, jenž je třetím brankářem pražského Lva v KHL, z brány.

V tu chvíli bylo absolutně jedno, že domácí stříleli a tlačili. Žádná z jejich sedmnácti střel v první třetině v bráně neskončila. Sejpal ji zabetonoval.

Po třiceti minutách hry po souvislém tlaku se domácí první branky dočkali, ale odpověď Kozlů byla jednoznačná. Ježkova dorážka do prázdné brány a Šafránkova trefa z mezikruží znamenala průběžné vedení 5:1.

Domácí ještě před koncem třetiny korigovali v přesilovce na 2:5, ale Kolínští znovu odpověděli. V úvodu třetí třetiny v početní výhodě dvou hráčů Kadlec na sebe na modré natáhl dva hráče, posunul puk na Pácala, ten vystřelil a Šafránkova teč vrátila Kolínu čtyřbrankové vedení.

Domácí pak neproměnili nařízené trestné střílení, ale zkoušeli ještě zdramatizovat zápas sraženým pukem do brány a využitou přesilovkou. Kozlové ale minutu a půl před závěrečným hvizdem pečetili vysokou výhru 7:4.

Ve druhém utkání zvítězil Sokolov nad Mostem 3:0 a díky výhře Kolína v Prostějově bude závěr baráže ještě hodně zajímavý.

Další utkání sehrají Kozlové ve středu. Od 18.07 hodin hostí na svém ledě Sokolov.

Branky a nahrávky: 30. Kučera (Coufal), 39. Luňák (Stejskal), 52. Stejskal, 56. Polák (Venkrbec, Luňák) – 5. Jankovský (Zumr), 16. Kadlec (Ježek, Morkes), 18. Zumr (Barták, Šafránek), 35. Ježek (Malý, Mejzr), 36. Šafránek (Jankovský, Zumr), 41. Šafránek (Pácal, Kadlec), 59. Zumr (Barták, Hanzl). Rozhodčí: Blecha, Čech – Lukš, Reich. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 2912. Třetiny: 0:3, 2:2, 2:2.

Kolín: Sejpal – Valášek, Pácal, Pýcha, Skokan, Barták, Hanzl, Chaloupka – Morkes, Kadlec, Ježek – Mejzr, Malý, Šifta – Zumr, Šafránek, Jankovský – Kočí, Semirád, Marvánek.

autor: http://sc-kolin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.