> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějov - Kolín 4:7

vloženo: 15.04.2014           komentářů: 2

Bravo Kozlové. Takhle se hraje hokej. Prostějov zatím v prvoligové baráži nezaváhal, obzvlášť na domácím ledě si držel prim. Ale když přijeli do prostějovské arény kolínští hokejisté, to se tam teprve děly věci.

Prostějov - Kolín
4:7

Pátá minuta: bum, brejk, Zumrova střela z kruhů, Jankovského dorážka – 0:1.
Šestnáctá minuta: brejk, Ježek se prosmíkává na mantinelu, střílí, Kadlecova dorážka – 0:2.
Osmnáctá minuta: brejk, Zumr z kruhů míří na zadní tyč – 0:3.To byl průvan, který vyhnal gólmana Kociána, jenž je třetím brankářem pražského Lva v KHL, z brány.

V tu chvíli bylo absolutně jedno, že domácí stříleli a tlačili. Žádná z jejich sedmnácti střel v první třetině v bráně neskončila. Sejpal ji zabetonoval.

Po třiceti minutách hry po souvislém tlaku se domácí první branky dočkali, ale odpověď Kozlů byla jednoznačná. Ježkova dorážka do prázdné brány a Šafránkova trefa z mezikruží znamenala průběžné vedení 5:1.

Domácí ještě před koncem třetiny korigovali v přesilovce na 2:5, ale Kolínští znovu odpověděli. V úvodu třetí třetiny v početní výhodě dvou hráčů Kadlec na sebe na modré natáhl dva hráče, posunul puk na Pácala, ten vystřelil a Šafránkova teč vrátila Kolínu čtyřbrankové vedení.

Domácí pak neproměnili nařízené trestné střílení, ale zkoušeli ještě zdramatizovat zápas sraženým pukem do brány a využitou přesilovkou. Kozlové ale minutu a půl před závěrečným hvizdem pečetili vysokou výhru 7:4.

Ve druhém utkání zvítězil Sokolov nad Mostem 3:0 a díky výhře Kolína v Prostějově bude závěr baráže ještě hodně zajímavý.

Další utkání sehrají Kozlové ve středu. Od 18.07 hodin hostí na svém ledě Sokolov.

Branky a nahrávky: 30. Kučera (Coufal), 39. Luňák (Stejskal), 52. Stejskal, 56. Polák (Venkrbec, Luňák) – 5. Jankovský (Zumr), 16. Kadlec (Ježek, Morkes), 18. Zumr (Barták, Šafránek), 35. Ježek (Malý, Mejzr), 36. Šafránek (Jankovský, Zumr), 41. Šafránek (Pácal, Kadlec), 59. Zumr (Barták, Hanzl). Rozhodčí: Blecha, Čech – Lukš, Reich. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 2912. Třetiny: 0:3, 2:2, 2:2.

Kolín: Sejpal – Valášek, Pácal, Pýcha, Skokan, Barták, Hanzl, Chaloupka – Morkes, Kadlec, Ježek – Mejzr, Malý, Šifta – Zumr, Šafránek, Jankovský – Kočí, Semirád, Marvánek.

autor: http://sc-kolin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.