> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějov - Kolín 4:7

vloženo: 15.04.2014           komentářů: 2

Bravo Kozlové. Takhle se hraje hokej. Prostějov zatím v prvoligové baráži nezaváhal, obzvlášť na domácím ledě si držel prim. Ale když přijeli do prostějovské arény kolínští hokejisté, to se tam teprve děly věci.

Prostějov - Kolín
4:7

Pátá minuta: bum, brejk, Zumrova střela z kruhů, Jankovského dorážka – 0:1.
Šestnáctá minuta: brejk, Ježek se prosmíkává na mantinelu, střílí, Kadlecova dorážka – 0:2.
Osmnáctá minuta: brejk, Zumr z kruhů míří na zadní tyč – 0:3.To byl průvan, který vyhnal gólmana Kociána, jenž je třetím brankářem pražského Lva v KHL, z brány.

V tu chvíli bylo absolutně jedno, že domácí stříleli a tlačili. Žádná z jejich sedmnácti střel v první třetině v bráně neskončila. Sejpal ji zabetonoval.

Po třiceti minutách hry po souvislém tlaku se domácí první branky dočkali, ale odpověď Kozlů byla jednoznačná. Ježkova dorážka do prázdné brány a Šafránkova trefa z mezikruží znamenala průběžné vedení 5:1.

Domácí ještě před koncem třetiny korigovali v přesilovce na 2:5, ale Kolínští znovu odpověděli. V úvodu třetí třetiny v početní výhodě dvou hráčů Kadlec na sebe na modré natáhl dva hráče, posunul puk na Pácala, ten vystřelil a Šafránkova teč vrátila Kolínu čtyřbrankové vedení.

Domácí pak neproměnili nařízené trestné střílení, ale zkoušeli ještě zdramatizovat zápas sraženým pukem do brány a využitou přesilovkou. Kozlové ale minutu a půl před závěrečným hvizdem pečetili vysokou výhru 7:4.

Ve druhém utkání zvítězil Sokolov nad Mostem 3:0 a díky výhře Kolína v Prostějově bude závěr baráže ještě hodně zajímavý.

Další utkání sehrají Kozlové ve středu. Od 18.07 hodin hostí na svém ledě Sokolov.

Branky a nahrávky: 30. Kučera (Coufal), 39. Luňák (Stejskal), 52. Stejskal, 56. Polák (Venkrbec, Luňák) – 5. Jankovský (Zumr), 16. Kadlec (Ježek, Morkes), 18. Zumr (Barták, Šafránek), 35. Ježek (Malý, Mejzr), 36. Šafránek (Jankovský, Zumr), 41. Šafránek (Pácal, Kadlec), 59. Zumr (Barták, Hanzl). Rozhodčí: Blecha, Čech – Lukš, Reich. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 2912. Třetiny: 0:3, 2:2, 2:2.

Kolín: Sejpal – Valášek, Pácal, Pýcha, Skokan, Barták, Hanzl, Chaloupka – Morkes, Kadlec, Ježek – Mejzr, Malý, Šifta – Zumr, Šafránek, Jankovský – Kočí, Semirád, Marvánek.

autor: http://sc-kolin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.