> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Apollo 13 v Prostějově

vloženo: 21.04.2014           komentářů: 0

3. května v klubu Apollo 13 v Prostějově proběhne akce ve stylu černé hudby - reggae, dancehall, hip hop, raggajungle. Hlavní hvězdou večera bude anglický zpěvák Deadly Hunta, který se do Prostějova podíval už dvakrát. Naposledy vystoupil před zaplněnými Smetanovými sady v rámci Prostějovského kulturního léta. Tentokrát s sebou přiveze své nové sólové album. Akci doplní brněnský zpěvák Mateyka, DJ Amma, DJ Dweet a brněnský Jahneral soundsystem.

Tisková zpráva:
Deadly Hunta v Prostějově představí své nové album
Prostějovský klub Apollo 13 si pro fanoušky černé hudby připravil opravdovou lahůdku. V sobotu 3. května se totiž chystá večer plný reggae, hip hopu, dancehallu nebo raggajunglu. Hlavní hvězdou večera bude anglický zpěvák s jamajskými kořeny Deadly Hunta, který je prostějovskému publiku velmi dobře známý. Naposledy bavil svým vystoupením zaplněné Smetanovy sady v rámci Prostějovského kulturního léta a nyní v komornějším prostředí klubu Apollo 13 představí svou v pořadí druhou sólovou desku. „Deadly Hunta se do Prostějova velmi těší. Na oba koncerty, které zde v minulosti odehrál, často a rád vzpomíná, a tak se můžeme těšit na další porci neuvěřitelné energie, kterou do svých vystoupení tahle anglická hvězda dává.“ uvádí Vítězslav Lužný, organizátor akce. Zpěvák, který se svou show objezdil velkou část světa a proslavil se hity jako „Talk out loud“, „Ganja man“, na kterém spolupracoval se světově známým DJ-em Aphrodite, nebo „Yes, I will“, se stává na hudební scéně čím dál tím víc populárním. „Je dost možné, že se bude jednat o poslední možnost slyšet Deadly Huntu v Prostějově. Po předpokládaném úspěchu nového alba mu už dost možná Prostějov bude příliš malý.“ dodává Lužný. Od osmi hodin, kdy akce podporovaná obchodem Subform.cz začne, se na pódiu vystřídá řada vystupujících. Před hlavní hvězdou večera, které bude krýt záda DJ Dweet z pražských Forward March Posse, vystoupí zpěvák brněnských Pawlač Zewls MC Mateyka, kterého podpoří DJ Amma z Boskovic. Zábavu po zbytek večera obstará, taktéž v Prostějově dobře známé duo, DJ V-Sly a Luiggi Pucatto z brněnského Jahneral sound. Vstupenky v předprodeji jsou k dostání v hudebninách Tyl v Kramářské ulici nebo přes web www.smsticket.cz formou SMS zprávy. Vstupenky budou k dostání také přímo v klubu před začátkem koncertu, avšak z důvodu omezené kapacity klubu doporučujeme zajistit si vstupenky v předprodeji.

Další informace:
Na přiložené fotce je zpěvák Deadly Hunta (autor fotografie: Jiří Grussman)

autor: Vítězslav Lužný

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.