> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Apollo 13 v Prostějově

vloženo: 21.04.2014           komentářů: 0

3. května v klubu Apollo 13 v Prostějově proběhne akce ve stylu černé hudby - reggae, dancehall, hip hop, raggajungle. Hlavní hvězdou večera bude anglický zpěvák Deadly Hunta, který se do Prostějova podíval už dvakrát. Naposledy vystoupil před zaplněnými Smetanovými sady v rámci Prostějovského kulturního léta. Tentokrát s sebou přiveze své nové sólové album. Akci doplní brněnský zpěvák Mateyka, DJ Amma, DJ Dweet a brněnský Jahneral soundsystem.

Tisková zpráva:
Deadly Hunta v Prostějově představí své nové album
Prostějovský klub Apollo 13 si pro fanoušky černé hudby připravil opravdovou lahůdku. V sobotu 3. května se totiž chystá večer plný reggae, hip hopu, dancehallu nebo raggajunglu. Hlavní hvězdou večera bude anglický zpěvák s jamajskými kořeny Deadly Hunta, který je prostějovskému publiku velmi dobře známý. Naposledy bavil svým vystoupením zaplněné Smetanovy sady v rámci Prostějovského kulturního léta a nyní v komornějším prostředí klubu Apollo 13 představí svou v pořadí druhou sólovou desku. „Deadly Hunta se do Prostějova velmi těší. Na oba koncerty, které zde v minulosti odehrál, často a rád vzpomíná, a tak se můžeme těšit na další porci neuvěřitelné energie, kterou do svých vystoupení tahle anglická hvězda dává.“ uvádí Vítězslav Lužný, organizátor akce. Zpěvák, který se svou show objezdil velkou část světa a proslavil se hity jako „Talk out loud“, „Ganja man“, na kterém spolupracoval se světově známým DJ-em Aphrodite, nebo „Yes, I will“, se stává na hudební scéně čím dál tím víc populárním. „Je dost možné, že se bude jednat o poslední možnost slyšet Deadly Huntu v Prostějově. Po předpokládaném úspěchu nového alba mu už dost možná Prostějov bude příliš malý.“ dodává Lužný. Od osmi hodin, kdy akce podporovaná obchodem Subform.cz začne, se na pódiu vystřídá řada vystupujících. Před hlavní hvězdou večera, které bude krýt záda DJ Dweet z pražských Forward March Posse, vystoupí zpěvák brněnských Pawlač Zewls MC Mateyka, kterého podpoří DJ Amma z Boskovic. Zábavu po zbytek večera obstará, taktéž v Prostějově dobře známé duo, DJ V-Sly a Luiggi Pucatto z brněnského Jahneral sound. Vstupenky v předprodeji jsou k dostání v hudebninách Tyl v Kramářské ulici nebo přes web www.smsticket.cz formou SMS zprávy. Vstupenky budou k dostání také přímo v klubu před začátkem koncertu, avšak z důvodu omezené kapacity klubu doporučujeme zajistit si vstupenky v předprodeji.

Další informace:
Na přiložené fotce je zpěvák Deadly Hunta (autor fotografie: Jiří Grussman)

autor: Vítězslav Lužný

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.