> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Apollo 13 v Prostějově

vloženo: 21.04.2014           komentářů: 0

3. května v klubu Apollo 13 v Prostějově proběhne akce ve stylu černé hudby - reggae, dancehall, hip hop, raggajungle. Hlavní hvězdou večera bude anglický zpěvák Deadly Hunta, který se do Prostějova podíval už dvakrát. Naposledy vystoupil před zaplněnými Smetanovými sady v rámci Prostějovského kulturního léta. Tentokrát s sebou přiveze své nové sólové album. Akci doplní brněnský zpěvák Mateyka, DJ Amma, DJ Dweet a brněnský Jahneral soundsystem.

Tisková zpráva:
Deadly Hunta v Prostějově představí své nové album
Prostějovský klub Apollo 13 si pro fanoušky černé hudby připravil opravdovou lahůdku. V sobotu 3. května se totiž chystá večer plný reggae, hip hopu, dancehallu nebo raggajunglu. Hlavní hvězdou večera bude anglický zpěvák s jamajskými kořeny Deadly Hunta, který je prostějovskému publiku velmi dobře známý. Naposledy bavil svým vystoupením zaplněné Smetanovy sady v rámci Prostějovského kulturního léta a nyní v komornějším prostředí klubu Apollo 13 představí svou v pořadí druhou sólovou desku. „Deadly Hunta se do Prostějova velmi těší. Na oba koncerty, které zde v minulosti odehrál, často a rád vzpomíná, a tak se můžeme těšit na další porci neuvěřitelné energie, kterou do svých vystoupení tahle anglická hvězda dává.“ uvádí Vítězslav Lužný, organizátor akce. Zpěvák, který se svou show objezdil velkou část světa a proslavil se hity jako „Talk out loud“, „Ganja man“, na kterém spolupracoval se světově známým DJ-em Aphrodite, nebo „Yes, I will“, se stává na hudební scéně čím dál tím víc populárním. „Je dost možné, že se bude jednat o poslední možnost slyšet Deadly Huntu v Prostějově. Po předpokládaném úspěchu nového alba mu už dost možná Prostějov bude příliš malý.“ dodává Lužný. Od osmi hodin, kdy akce podporovaná obchodem Subform.cz začne, se na pódiu vystřídá řada vystupujících. Před hlavní hvězdou večera, které bude krýt záda DJ Dweet z pražských Forward March Posse, vystoupí zpěvák brněnských Pawlač Zewls MC Mateyka, kterého podpoří DJ Amma z Boskovic. Zábavu po zbytek večera obstará, taktéž v Prostějově dobře známé duo, DJ V-Sly a Luiggi Pucatto z brněnského Jahneral sound. Vstupenky v předprodeji jsou k dostání v hudebninách Tyl v Kramářské ulici nebo přes web www.smsticket.cz formou SMS zprávy. Vstupenky budou k dostání také přímo v klubu před začátkem koncertu, avšak z důvodu omezené kapacity klubu doporučujeme zajistit si vstupenky v předprodeji.

Další informace:
Na přiložené fotce je zpěvák Deadly Hunta (autor fotografie: Jiří Grussman)

autor: Vítězslav Lužný

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.