> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Play-off čtvrtfinále 3. zápas

vloženo: 21.04.2014           komentářů: 0

BC Kolín - Play-off čtvrtfinále 3. zápas
ARIETE PROSTĚJOV - BC FARFALLINO KOLÍN 85:69
Body Prostějova: Pandula Dušan 22, Švrdlík Kamil 19, Bohačík Jaromír 17, Marko Roman 11, Kohout Ondřej 6, Slezák Pavel 4, Kratochvíl Jan 2, Nečas Radek 2, Prášil Jaroslav 2, Bratčenkov Vojtěch 0, Polášek Rudolf 0

Body Kolína: Machač David 17, Horák Ladislav 13, Field Richard 11, Lewis Jeremy Matthew 10, Ličartovský Štefan 6, Zuzák Stanislav 5, Sýkora Martin 4, Holý Petr 3, Harčár Pavel 0

Průběh: 19:25 36:43 57:59
Střelba za 3b.: 19/3:19/5
Střelba za 2b.: 60/27:51/25
TH: 27/22:10/4
Doskoky: 42:40
Chyby: 17:24
Rozhodčí: Hruša Petr, Kučera Stanislav, Paulík Robert
Komisař: Latík ZdeněkVe třetím čtvrtfinálovém utkání Kolín prohrál v Prostějově 69:85. Velkou část zápasu byl ve vedení. Přišel o něj ve čtvrté čtvrtině, kterou ovládl Prostějov.

Orli ve čtvrtfinálové sérii potvrdili roli velkého favorita. Vyhráli ji 3:0 na zápasy a postoupili do semifinále.NÁZORY PO UTKÁNÍ

Predrag Benáček (trenér BC Farfallino Kolín):
„Gratuluji Prostějovu nejenom k vítězství, ale k i k postupu do dalšího kola a ke splnění cílů, které mají. Jsem spokojený s 30 minutami, které jsme odehráli chlapsky, bojovali jsme a po tu dobu byli Prostějovu konkurentem. Pak na nás padla ztráta koncentrace. Prostějov je silný tým a vítězství si zasloužil. Prohra o 16 bodů je pro nás trochu krutá. Ještě jednou blahopřeji Prostějovu k postupu"

Zbyněk Choleva (trenér Ariete Prostějov ):
„Blahopřeji hráčům, postup do semifinále jsme chtěli, ale každé utkání v sérii bylo jiné. Třeba v Kolíně jsme dobře začali a utkání se pak dohrávalo, byť s vyrovnaným koncem. Dnes naopak 30 minut jsme dotahovali, nedařila se nám naše rychlá hra a střelba, protrápili jsme se první půlkou. Pak celkovým zlepšením hry a větší agresivitou v obraně jsme se dostali zpátky do utkání. Roman Marko dal trojku a následně kombinační hrou pod koš jsme dovedli utkání k vítězství. Bylo to velmi těžké utkání. O to větší radost máme z postupu do semifinále.“

autor: BC FARFALLINO KOLÍN

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.