> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Play-off čtvrtfinále 3. zápas

vloženo: 21.04.2014           komentářů: 0

BC Kolín - Play-off čtvrtfinále 3. zápas
ARIETE PROSTĚJOV - BC FARFALLINO KOLÍN 85:69
Body Prostějova: Pandula Dušan 22, Švrdlík Kamil 19, Bohačík Jaromír 17, Marko Roman 11, Kohout Ondřej 6, Slezák Pavel 4, Kratochvíl Jan 2, Nečas Radek 2, Prášil Jaroslav 2, Bratčenkov Vojtěch 0, Polášek Rudolf 0

Body Kolína: Machač David 17, Horák Ladislav 13, Field Richard 11, Lewis Jeremy Matthew 10, Ličartovský Štefan 6, Zuzák Stanislav 5, Sýkora Martin 4, Holý Petr 3, Harčár Pavel 0

Průběh: 19:25 36:43 57:59
Střelba za 3b.: 19/3:19/5
Střelba za 2b.: 60/27:51/25
TH: 27/22:10/4
Doskoky: 42:40
Chyby: 17:24
Rozhodčí: Hruša Petr, Kučera Stanislav, Paulík Robert
Komisař: Latík ZdeněkVe třetím čtvrtfinálovém utkání Kolín prohrál v Prostějově 69:85. Velkou část zápasu byl ve vedení. Přišel o něj ve čtvrté čtvrtině, kterou ovládl Prostějov.

Orli ve čtvrtfinálové sérii potvrdili roli velkého favorita. Vyhráli ji 3:0 na zápasy a postoupili do semifinále.NÁZORY PO UTKÁNÍ

Predrag Benáček (trenér BC Farfallino Kolín):
„Gratuluji Prostějovu nejenom k vítězství, ale k i k postupu do dalšího kola a ke splnění cílů, které mají. Jsem spokojený s 30 minutami, které jsme odehráli chlapsky, bojovali jsme a po tu dobu byli Prostějovu konkurentem. Pak na nás padla ztráta koncentrace. Prostějov je silný tým a vítězství si zasloužil. Prohra o 16 bodů je pro nás trochu krutá. Ještě jednou blahopřeji Prostějovu k postupu"

Zbyněk Choleva (trenér Ariete Prostějov ):
„Blahopřeji hráčům, postup do semifinále jsme chtěli, ale každé utkání v sérii bylo jiné. Třeba v Kolíně jsme dobře začali a utkání se pak dohrávalo, byť s vyrovnaným koncem. Dnes naopak 30 minut jsme dotahovali, nedařila se nám naše rychlá hra a střelba, protrápili jsme se první půlkou. Pak celkovým zlepšením hry a větší agresivitou v obraně jsme se dostali zpátky do utkání. Roman Marko dal trojku a následně kombinační hrou pod koš jsme dovedli utkání k vítězství. Bylo to velmi těžké utkání. O to větší radost máme z postupu do semifinále.“

autor: BC FARFALLINO KOLÍN

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.