> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Radio Čas Rock vysílá celoplošně

vloženo: 07.05.2014           komentářů: 0

Dne 7. 5. 2014 brzy ráno zahájilo ostravské Radio Čas Rock vysílání v DVB-T vysílací síti MPX1a/RS7 . Po prvním programu Radia Čas, který už v této síti digitálně vysílá, se tak i druhý, rockový program z rádií podnikatele Radima Pařízka stává celoplošným.

Radio Čas Rock se tak zařadilo do programové nabídky vysílací sítě MPX1a/RS7 , vedle ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, ČT D/Art, Retro Music TV a Radia Čas. Tato digitální vysílací síť, provozovaná společností Progress Digital s.r.o., pokrývá v současné době více jak 80% obyvatel České republiky. Radio Čas Rock se tak vedle svého analogového VKV vysílání, stává digitálně vysílanou celoplošnou stanicí.
Co se týče hudebního formátu, je Radio Čas Rock zaměřeno na klasický rock a na něj návazné styly. Ve svých pořadech se ale nebojí dotknout se i menšinových žánrů „tvrdé muziky“, které ve vysílání většiny rádií prostor nedostávají. „Také díky tomu se nám podařilo semknout kolem Radia Čas Rock naprosto unikátní komunitu, která se svým rádiem žije. DVB-T vysílání dostane náš program k dalším rockovým fandům a může tak pravověrný rock šířit dál do míst, kam naše analogové vysílače nedosáhnou.“ řekl programový ředitel Radia Čas Rock Václav Řepa.

autor: ČAS ROCK RADIO

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.