> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory křtí videoklip

vloženo: 08.05.2014           komentářů: 1

Dolls In The Factory pokřtí svůj nový videoklip k písni Believe

Dolls In The Factory (DITF) - nadějná mladá kapela hrající energický kytarový
pop-rock ve stylu Coldplay, Muse nebo 30Seconds to Mars, natočila ke své písni Believe nový videoklip, který pokřtí 20. května 2014 v pražském klubu Hard Rock Café v rámci Spark Rock Party.

Natáčení klipu se ujali koproducenti Křídel Vánoc – společnost Lumiere Film, a je již ke zhlédnutí na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=LiLnSgbG_BI

Píseň, ke které klip vznikl, pochází z debutového alba, které nese název Statues a byla mimo jiné vybrána samotným Richardem Krajčem (Kryštof) do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc režisérky Karin Babinské.

Následně se DITF splnil další z jejich snů – ještě před natáčením videoklipu odehráli jako předskokani kapely Kryštof větší část jejich jarní Kryštof Ostravar Club Tour 2014. Ve vyprodaných sálech si tak zahráli celkem před cca 30 000 posluchači.

Kapela oslovila své fanoušky s prosbou o pomoc při financování klipu skrze crowdfundingový server Hithit.cz. Výsledek byl skvělý - podařilo se vybrat více než 100% cílové částky, a díky tomu se mohlo natáčení realizovat.

Oficiální křest klipu proběhne v rámci akce Spark Rock Party v úterý 20. května 2014, v pražském klubu Hard Rock Café, kde budou koncertovat skupiny Dolls In The Factory a Aivn’s Naked Trio.

Akce je veřejnosti přístupná zdarma.

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922, +420 777 852 829
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.