> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory křtí videoklip

vloženo: 08.05.2014           komentářů: 1

Dolls In The Factory pokřtí svůj nový videoklip k písni Believe

Dolls In The Factory (DITF) - nadějná mladá kapela hrající energický kytarový
pop-rock ve stylu Coldplay, Muse nebo 30Seconds to Mars, natočila ke své písni Believe nový videoklip, který pokřtí 20. května 2014 v pražském klubu Hard Rock Café v rámci Spark Rock Party.

Natáčení klipu se ujali koproducenti Křídel Vánoc – společnost Lumiere Film, a je již ke zhlédnutí na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=LiLnSgbG_BI

Píseň, ke které klip vznikl, pochází z debutového alba, které nese název Statues a byla mimo jiné vybrána samotným Richardem Krajčem (Kryštof) do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc režisérky Karin Babinské.

Následně se DITF splnil další z jejich snů – ještě před natáčením videoklipu odehráli jako předskokani kapely Kryštof větší část jejich jarní Kryštof Ostravar Club Tour 2014. Ve vyprodaných sálech si tak zahráli celkem před cca 30 000 posluchači.

Kapela oslovila své fanoušky s prosbou o pomoc při financování klipu skrze crowdfundingový server Hithit.cz. Výsledek byl skvělý - podařilo se vybrat více než 100% cílové částky, a díky tomu se mohlo natáčení realizovat.

Oficiální křest klipu proběhne v rámci akce Spark Rock Party v úterý 20. května 2014, v pražském klubu Hard Rock Café, kde budou koncertovat skupiny Dolls In The Factory a Aivn’s Naked Trio.

Akce je veřejnosti přístupná zdarma.

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922, +420 777 852 829
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.