> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory křtí videoklip

vloženo: 08.05.2014           komentářů: 1

Dolls In The Factory pokřtí svůj nový videoklip k písni Believe

Dolls In The Factory (DITF) - nadějná mladá kapela hrající energický kytarový
pop-rock ve stylu Coldplay, Muse nebo 30Seconds to Mars, natočila ke své písni Believe nový videoklip, který pokřtí 20. května 2014 v pražském klubu Hard Rock Café v rámci Spark Rock Party.

Natáčení klipu se ujali koproducenti Křídel Vánoc – společnost Lumiere Film, a je již ke zhlédnutí na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=LiLnSgbG_BI

Píseň, ke které klip vznikl, pochází z debutového alba, které nese název Statues a byla mimo jiné vybrána samotným Richardem Krajčem (Kryštof) do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc režisérky Karin Babinské.

Následně se DITF splnil další z jejich snů – ještě před natáčením videoklipu odehráli jako předskokani kapely Kryštof větší část jejich jarní Kryštof Ostravar Club Tour 2014. Ve vyprodaných sálech si tak zahráli celkem před cca 30 000 posluchači.

Kapela oslovila své fanoušky s prosbou o pomoc při financování klipu skrze crowdfundingový server Hithit.cz. Výsledek byl skvělý - podařilo se vybrat více než 100% cílové částky, a díky tomu se mohlo natáčení realizovat.

Oficiální křest klipu proběhne v rámci akce Spark Rock Party v úterý 20. května 2014, v pražském klubu Hard Rock Café, kde budou koncertovat skupiny Dolls In The Factory a Aivn’s Naked Trio.

Akce je veřejnosti přístupná zdarma.

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922, +420 777 852 829
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.