> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1. SK Prostějov - FC Hlučín 2:1

vloženo: 11.05.2014           komentářů: 0

MSFL: 1. SK Prostějov - FC Hlučín 2:1 :::


Pohledy ze hřiště: Josef Pančochář
Jestli se dnešní výkon Pepy Pančocháře dá něčemu přirovnat, pak oné pověstné "černé práci". Naběhal toho dnes opravdu hodně, byl platný v obranné fázi stejně jako při zakládání útočných akcí. A po zápase bylo zřetelně znát, že do něj dal opravdu všechny síly.

Čím to, že se první poločas herně příliš nevyvedl?

Běhali jsme sice hodně, ale pohříchu to bylo bez balónu, soupeři jsme nechávali neskutečně mnoho prostoru. Mohli jsme klidně prohrávat o dva góly, štěstí se k nám přiklonilo při Hanusových příležitostech.

Bylo to fyzicky náročné utkání?

Bylo, řekl bych, že na nás trochu dolehla ta třízápasová šňůra z minulého týdne, navíc jsme tento týden měli méně tréninků. Je také pravda, že jsme poprvé hráli v dost teplém počasí, které se na výkonu také podepsalo.

Co vám řekl trenér do druhého poločasu?

Zásadní bylo, abychom hráli mnohem aktivněji, což se nám myslím do určité míry podařilo. Hlučín byl z mého pohledu snad nejtěžší soupeř, takže vítězství nad ním je určitě hodně cenné.

A navíc je v Opavě o co hrát...

Oproti soupeři bychom mohli mít výhodu, že nejsme pod tlakem, ale pojedem si tam zápas užít, nemáme vůbec co ztratit. Všichni se na utkání večer moc těšíme, měla by tam být ta pravá fotbalová atmosféra.

autor: 1. SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.