> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1. SK Prostějov - FC Hlučín 2:1

vloženo: 11.05.2014           komentářů: 0

MSFL: 1. SK Prostějov - FC Hlučín 2:1 :::


Pohledy ze hřiště: Josef Pančochář
Jestli se dnešní výkon Pepy Pančocháře dá něčemu přirovnat, pak oné pověstné "černé práci". Naběhal toho dnes opravdu hodně, byl platný v obranné fázi stejně jako při zakládání útočných akcí. A po zápase bylo zřetelně znát, že do něj dal opravdu všechny síly.

Čím to, že se první poločas herně příliš nevyvedl?

Běhali jsme sice hodně, ale pohříchu to bylo bez balónu, soupeři jsme nechávali neskutečně mnoho prostoru. Mohli jsme klidně prohrávat o dva góly, štěstí se k nám přiklonilo při Hanusových příležitostech.

Bylo to fyzicky náročné utkání?

Bylo, řekl bych, že na nás trochu dolehla ta třízápasová šňůra z minulého týdne, navíc jsme tento týden měli méně tréninků. Je také pravda, že jsme poprvé hráli v dost teplém počasí, které se na výkonu také podepsalo.

Co vám řekl trenér do druhého poločasu?

Zásadní bylo, abychom hráli mnohem aktivněji, což se nám myslím do určité míry podařilo. Hlučín byl z mého pohledu snad nejtěžší soupeř, takže vítězství nad ním je určitě hodně cenné.

A navíc je v Opavě o co hrát...

Oproti soupeři bychom mohli mít výhodu, že nejsme pod tlakem, ale pojedem si tam zápas užít, nemáme vůbec co ztratit. Všichni se na utkání večer moc těšíme, měla by tam být ta pravá fotbalová atmosféra.

autor: 1. SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.