> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Aukce postupových dresů skončila

vloženo: 01.06.2014           komentářů: 0


Aukce postupových dresů skončila, dražitelé nejvíce ocenili dres Matouše Venkrbce!

Ve čtvrtek 29.května byla oficiálně ukončena aukce podepsaných dresů prostějovských Jestřábů z postupové sezóny. K dostání byly dresy v obou barevných provedeních a vyvolávací cena byla tisíc korun. Zájem o dresy z postupové sezóny, ve které Jestřábi postoupili po šesti letech do první ligy byl velký. Většina příznivců si pak počkala na závěrčný den, kterým byl čtvrtek 29.května. Celkem bylo prodáno 33 dresů. Zajímavostí je, že všichni zájemci byli z České republiky, většina pak z Prostějova, našli se však i kupující z Prahy či Zlína. Veškeré informace o předání dresů naleznete v článku, nebo ve vaší emailové schránce. Klub LHK Jestřábi Prostějov děkuje všem fanouškům co se zapojili do aukce dresů a těší se na podporu klubu v dalších sezónách!

včera | Radim Nemela, Lukáš Majer

Největší zájem budily přirozeně dresy hráčů, kteří se npatřili mezi nějvětší opory LHK Jestřábi Prostějov. Nejvyšší sumu výherce zaplatil za bílý dres Matouše Venkrbce, a sice 2 300 korun. Hned vzápětí byla největší "bitva" o dresy Michala Černého, jehož bílé provedení se vydražilo za 2 200 korun a červené za rovné dva tisíce. Celkový výtěžek aukce se zastavil na sumě 39 900 korun českých!

Převzetí dresů pro výherce
Vydražené hráčské dresy je možné si vyzvednout v pondělí 2. června a ve čtvrtek 5. června v době od 8 do 11 hodin nebo od 15 do 16 hodin na Zimním stadionu v Prostějově u vedoucího A týmu pana Josefa Ovečky.

Zboží si můžete také nechat zaslat dobírkou, která dle ceníku České pošty + balné činí 130 Kč. Veškeré informace o předání dresů dostal každý výherce na svůj email, který uvedl při aukci. Uzávěrka prodeje/výdeje dresů je v pondělí 9.června. Žádáme fanoušky, aby akceptovali časy pro předávání dresů.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.