> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Aukce postupových dresů skončila

vloženo: 01.06.2014           komentářů: 0


Aukce postupových dresů skončila, dražitelé nejvíce ocenili dres Matouše Venkrbce!

Ve čtvrtek 29.května byla oficiálně ukončena aukce podepsaných dresů prostějovských Jestřábů z postupové sezóny. K dostání byly dresy v obou barevných provedeních a vyvolávací cena byla tisíc korun. Zájem o dresy z postupové sezóny, ve které Jestřábi postoupili po šesti letech do první ligy byl velký. Většina příznivců si pak počkala na závěrčný den, kterým byl čtvrtek 29.května. Celkem bylo prodáno 33 dresů. Zajímavostí je, že všichni zájemci byli z České republiky, většina pak z Prostějova, našli se však i kupující z Prahy či Zlína. Veškeré informace o předání dresů naleznete v článku, nebo ve vaší emailové schránce. Klub LHK Jestřábi Prostějov děkuje všem fanouškům co se zapojili do aukce dresů a těší se na podporu klubu v dalších sezónách!

včera | Radim Nemela, Lukáš Majer

Největší zájem budily přirozeně dresy hráčů, kteří se npatřili mezi nějvětší opory LHK Jestřábi Prostějov. Nejvyšší sumu výherce zaplatil za bílý dres Matouše Venkrbce, a sice 2 300 korun. Hned vzápětí byla největší "bitva" o dresy Michala Černého, jehož bílé provedení se vydražilo za 2 200 korun a červené za rovné dva tisíce. Celkový výtěžek aukce se zastavil na sumě 39 900 korun českých!

Převzetí dresů pro výherce
Vydražené hráčské dresy je možné si vyzvednout v pondělí 2. června a ve čtvrtek 5. června v době od 8 do 11 hodin nebo od 15 do 16 hodin na Zimním stadionu v Prostějově u vedoucího A týmu pana Josefa Ovečky.

Zboží si můžete také nechat zaslat dobírkou, která dle ceníku České pošty + balné činí 130 Kč. Veškeré informace o předání dresů dostal každý výherce na svůj email, který uvedl při aukci. Uzávěrka prodeje/výdeje dresů je v pondělí 9.června. Žádáme fanoušky, aby akceptovali časy pro předávání dresů.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.