> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Aukce postupových dresů skončila

vloženo: 01.06.2014           komentářů: 0


Aukce postupových dresů skončila, dražitelé nejvíce ocenili dres Matouše Venkrbce!

Ve čtvrtek 29.května byla oficiálně ukončena aukce podepsaných dresů prostějovských Jestřábů z postupové sezóny. K dostání byly dresy v obou barevných provedeních a vyvolávací cena byla tisíc korun. Zájem o dresy z postupové sezóny, ve které Jestřábi postoupili po šesti letech do první ligy byl velký. Většina příznivců si pak počkala na závěrčný den, kterým byl čtvrtek 29.května. Celkem bylo prodáno 33 dresů. Zajímavostí je, že všichni zájemci byli z České republiky, většina pak z Prostějova, našli se však i kupující z Prahy či Zlína. Veškeré informace o předání dresů naleznete v článku, nebo ve vaší emailové schránce. Klub LHK Jestřábi Prostějov děkuje všem fanouškům co se zapojili do aukce dresů a těší se na podporu klubu v dalších sezónách!

včera | Radim Nemela, Lukáš Majer

Největší zájem budily přirozeně dresy hráčů, kteří se npatřili mezi nějvětší opory LHK Jestřábi Prostějov. Nejvyšší sumu výherce zaplatil za bílý dres Matouše Venkrbce, a sice 2 300 korun. Hned vzápětí byla největší "bitva" o dresy Michala Černého, jehož bílé provedení se vydražilo za 2 200 korun a červené za rovné dva tisíce. Celkový výtěžek aukce se zastavil na sumě 39 900 korun českých!

Převzetí dresů pro výherce
Vydražené hráčské dresy je možné si vyzvednout v pondělí 2. června a ve čtvrtek 5. června v době od 8 do 11 hodin nebo od 15 do 16 hodin na Zimním stadionu v Prostějově u vedoucího A týmu pana Josefa Ovečky.

Zboží si můžete také nechat zaslat dobírkou, která dle ceníku České pošty + balné činí 130 Kč. Veškeré informace o předání dresů dostal každý výherce na svůj email, který uvedl při aukci. Uzávěrka prodeje/výdeje dresů je v pondělí 9.června. Žádáme fanoušky, aby akceptovali časy pro předávání dresů.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.