> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Holický stadion 18 s Černou Horou

vloženo: 02.06.2014           komentářů: 0Holický stadion hostí mezistátní utkání reprezen. U18 s Černou Horou

Fotbalový stadion 1.HFK Olomouc v Holici hostí mezistátní utkání reprezentační U18 České republiky s Černou Horou.


V rámci přípravy odehraje reprezentační U18 České republiky dvojzápas s reprezentací U18 Černé Hory.

První mezistátní přípravné utkání sehraje na stadionu 1.HFK Olomouc v Holici a druhé na stadionu SK Hanácké Slavie Kroměříž.

Utkání na stadionu 1.HFK Olomouc, Staškova 28, v Olomouci Holici se uskuteční v úterý 3. června 2014 v 17:00 hodin.

VSTUPNÉ ZDARMA.

Druhé utkání se odehraje v Kroměříži, a to ve čtvrtek 5. června 2014.

Bohužel v tomto dvojzápase už se Česká reprezentace do 18 let bude muset obejít bez hlavního kouče pana Miroslava Soukupa, který odchází k reprezentaci Jemenu.

Zdroj: www.fotbal.cz - Soukup končí u reprezentační osmnáctky, míří k reprezentaci Jemenu

Trenér Miroslav Soukup končí u českého reprezentačního výběru do 18 let, který naposledy vedl na přelomu dubna a května na turnaji Slovakia Cup. Osmačtyřicetiletý kouč totiž odchází k národnímu týmu Jemenu.
Vedení reprezentačního úseku nyní bude za Soukupa hledat náhradu, o nástupci trenéra, který v roce 2007 přivedl reprezentační dvacítku k senzačnímu stříbru na MS v Kanadě, by mohlo být rozhodnuto 3. června po zasedání výkonného výboru asociace. „Děkujeme Mírovi Soukupovi za velmi profesionální přístup k povinnostem spojených s vedením reprezentační osmnáctky. Chápu jeho těžké rozhodování, protože se na reprezentační úrovni tvoří něco nového, co může naše výběry v budoucnu posunout výkonnostně dopředu. Věřím ale, že Míra Soukup bude schopen využít zkušenosti získané v zahraničí i pro zlepšení úrovně českého fotbalu,“ uvedl technický ředitel FAČR Dušan Fitzel.

Česká reprezentace do 18 let se už bez Soukupa bude muset obejít v červnovém přípravném dvojzápase s Černou Horou. Soukup vedl výběr do 18 let od loňského července, nyní neodolal nabídce z exotické destinace. Sám prý řešil velké vnitřní dilema, na kterou stranu se přiklonit. „Bylo to velmi složité, protože mě práce u juniorské reprezentace bavila a naplňovala. Navíc s příchodem Pavla Vrby k reprezentačnímu áčku se nastartovaly celkové pozitivní změny i u práce s mládeží a lákalo mě na tom spolupracovat dál. Na druhou stranu přišla zajímavá nabídka vést seniorskou reprezentaci, což je pro každého trenéra velká životní výzva. Řešil jsem dilema, ale nakonec jsem rád, že jsme se s FAČR rozešli v dobrém. Od Pavla Vrby, Dušana Fitzela i předsedy FAČR Miroslava Pelty jsem se dočkal spíš povzbuzení a vážím si, že mi umožnili přijmout takové angažmá,“řekl pro web www.fotbal.cz Soukup.

„Mrzí mě jen to, že jsem se všemi lidmi, se kterými jsem u reprezentace spolupracoval, s realizačním týmu a především s hráči nestihl osobně rozloučit. Všechno se ale seběhlo narychlo. Věřím, že kluci z reprezentační osmnáctky mají budoucnost, vytvořili jsme slušnou kostru mančaftu, který se snad v nadcházejícím cyklu v příštím roce úspěšně popere v kvalifikaci o mistrovství Evropy devatenáctek,“ přál si Soukup.

Exotické angažmá v arabské zemi pro něj nebude úplnou novinkou, už v letech 2008 – 2009 totiž vedl egyptský reprezentační výběr do 20 let. Soukup nabídku od jemenské strany dostal před dvěma týdny, teď na ni kývl a už v sobotu zamíří do svého nového působiště. Netají, že jde částečně do neznáma. „Teď jsem byl v Jemenu na otočku a sledoval jsem několik zápasů tamní ligy, abych si o budoucích svěřencích udělal základní představu. Je jasné, že nejdu ke špičkovému týmu, je tam hodně práce, ale také prostoru ke zlepšení. I to je pro mě lákavé. Dobré je to, že trenér jemenské reprezentace má hráče v podstatě celý rok u sebe, jenom v rámci ligových zápasů si odjíždějí na půl týdne plnit klubové povinnosti. Je tedy čas na systematickou práci. První velkou výzvou bude v listopadu Pohár zemí Perského zálivu,“ uvedl Soukup, který si do Jemenu bere slovenského brankářského trenéra Andreje Kostolanského a kondičního trenéra Martina Stana.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.