> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Holický stadion 18 s Černou Horou

vloženo: 02.06.2014           komentářů: 0Holický stadion hostí mezistátní utkání reprezen. U18 s Černou Horou

Fotbalový stadion 1.HFK Olomouc v Holici hostí mezistátní utkání reprezentační U18 České republiky s Černou Horou.


V rámci přípravy odehraje reprezentační U18 České republiky dvojzápas s reprezentací U18 Černé Hory.

První mezistátní přípravné utkání sehraje na stadionu 1.HFK Olomouc v Holici a druhé na stadionu SK Hanácké Slavie Kroměříž.

Utkání na stadionu 1.HFK Olomouc, Staškova 28, v Olomouci Holici se uskuteční v úterý 3. června 2014 v 17:00 hodin.

VSTUPNÉ ZDARMA.

Druhé utkání se odehraje v Kroměříži, a to ve čtvrtek 5. června 2014.

Bohužel v tomto dvojzápase už se Česká reprezentace do 18 let bude muset obejít bez hlavního kouče pana Miroslava Soukupa, který odchází k reprezentaci Jemenu.

Zdroj: www.fotbal.cz - Soukup končí u reprezentační osmnáctky, míří k reprezentaci Jemenu

Trenér Miroslav Soukup končí u českého reprezentačního výběru do 18 let, který naposledy vedl na přelomu dubna a května na turnaji Slovakia Cup. Osmačtyřicetiletý kouč totiž odchází k národnímu týmu Jemenu.
Vedení reprezentačního úseku nyní bude za Soukupa hledat náhradu, o nástupci trenéra, který v roce 2007 přivedl reprezentační dvacítku k senzačnímu stříbru na MS v Kanadě, by mohlo být rozhodnuto 3. června po zasedání výkonného výboru asociace. „Děkujeme Mírovi Soukupovi za velmi profesionální přístup k povinnostem spojených s vedením reprezentační osmnáctky. Chápu jeho těžké rozhodování, protože se na reprezentační úrovni tvoří něco nového, co může naše výběry v budoucnu posunout výkonnostně dopředu. Věřím ale, že Míra Soukup bude schopen využít zkušenosti získané v zahraničí i pro zlepšení úrovně českého fotbalu,“ uvedl technický ředitel FAČR Dušan Fitzel.

Česká reprezentace do 18 let se už bez Soukupa bude muset obejít v červnovém přípravném dvojzápase s Černou Horou. Soukup vedl výběr do 18 let od loňského července, nyní neodolal nabídce z exotické destinace. Sám prý řešil velké vnitřní dilema, na kterou stranu se přiklonit. „Bylo to velmi složité, protože mě práce u juniorské reprezentace bavila a naplňovala. Navíc s příchodem Pavla Vrby k reprezentačnímu áčku se nastartovaly celkové pozitivní změny i u práce s mládeží a lákalo mě na tom spolupracovat dál. Na druhou stranu přišla zajímavá nabídka vést seniorskou reprezentaci, což je pro každého trenéra velká životní výzva. Řešil jsem dilema, ale nakonec jsem rád, že jsme se s FAČR rozešli v dobrém. Od Pavla Vrby, Dušana Fitzela i předsedy FAČR Miroslava Pelty jsem se dočkal spíš povzbuzení a vážím si, že mi umožnili přijmout takové angažmá,“řekl pro web www.fotbal.cz Soukup.

„Mrzí mě jen to, že jsem se všemi lidmi, se kterými jsem u reprezentace spolupracoval, s realizačním týmu a především s hráči nestihl osobně rozloučit. Všechno se ale seběhlo narychlo. Věřím, že kluci z reprezentační osmnáctky mají budoucnost, vytvořili jsme slušnou kostru mančaftu, který se snad v nadcházejícím cyklu v příštím roce úspěšně popere v kvalifikaci o mistrovství Evropy devatenáctek,“ přál si Soukup.

Exotické angažmá v arabské zemi pro něj nebude úplnou novinkou, už v letech 2008 – 2009 totiž vedl egyptský reprezentační výběr do 20 let. Soukup nabídku od jemenské strany dostal před dvěma týdny, teď na ni kývl a už v sobotu zamíří do svého nového působiště. Netají, že jde částečně do neznáma. „Teď jsem byl v Jemenu na otočku a sledoval jsem několik zápasů tamní ligy, abych si o budoucích svěřencích udělal základní představu. Je jasné, že nejdu ke špičkovému týmu, je tam hodně práce, ale také prostoru ke zlepšení. I to je pro mě lákavé. Dobré je to, že trenér jemenské reprezentace má hráče v podstatě celý rok u sebe, jenom v rámci ligových zápasů si odjíždějí na půl týdne plnit klubové povinnosti. Je tedy čas na systematickou práci. První velkou výzvou bude v listopadu Pohár zemí Perského zálivu,“ uvedl Soukup, který si do Jemenu bere slovenského brankářského trenéra Andreje Kostolanského a kondičního trenéra Martina Stana.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.