> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Holický stadion 18 s Černou Horou

vloženo: 02.06.2014           komentářů: 0Holický stadion hostí mezistátní utkání reprezen. U18 s Černou Horou

Fotbalový stadion 1.HFK Olomouc v Holici hostí mezistátní utkání reprezentační U18 České republiky s Černou Horou.


V rámci přípravy odehraje reprezentační U18 České republiky dvojzápas s reprezentací U18 Černé Hory.

První mezistátní přípravné utkání sehraje na stadionu 1.HFK Olomouc v Holici a druhé na stadionu SK Hanácké Slavie Kroměříž.

Utkání na stadionu 1.HFK Olomouc, Staškova 28, v Olomouci Holici se uskuteční v úterý 3. června 2014 v 17:00 hodin.

VSTUPNÉ ZDARMA.

Druhé utkání se odehraje v Kroměříži, a to ve čtvrtek 5. června 2014.

Bohužel v tomto dvojzápase už se Česká reprezentace do 18 let bude muset obejít bez hlavního kouče pana Miroslava Soukupa, který odchází k reprezentaci Jemenu.

Zdroj: www.fotbal.cz - Soukup končí u reprezentační osmnáctky, míří k reprezentaci Jemenu

Trenér Miroslav Soukup končí u českého reprezentačního výběru do 18 let, který naposledy vedl na přelomu dubna a května na turnaji Slovakia Cup. Osmačtyřicetiletý kouč totiž odchází k národnímu týmu Jemenu.
Vedení reprezentačního úseku nyní bude za Soukupa hledat náhradu, o nástupci trenéra, který v roce 2007 přivedl reprezentační dvacítku k senzačnímu stříbru na MS v Kanadě, by mohlo být rozhodnuto 3. června po zasedání výkonného výboru asociace. „Děkujeme Mírovi Soukupovi za velmi profesionální přístup k povinnostem spojených s vedením reprezentační osmnáctky. Chápu jeho těžké rozhodování, protože se na reprezentační úrovni tvoří něco nového, co může naše výběry v budoucnu posunout výkonnostně dopředu. Věřím ale, že Míra Soukup bude schopen využít zkušenosti získané v zahraničí i pro zlepšení úrovně českého fotbalu,“ uvedl technický ředitel FAČR Dušan Fitzel.

Česká reprezentace do 18 let se už bez Soukupa bude muset obejít v červnovém přípravném dvojzápase s Černou Horou. Soukup vedl výběr do 18 let od loňského července, nyní neodolal nabídce z exotické destinace. Sám prý řešil velké vnitřní dilema, na kterou stranu se přiklonit. „Bylo to velmi složité, protože mě práce u juniorské reprezentace bavila a naplňovala. Navíc s příchodem Pavla Vrby k reprezentačnímu áčku se nastartovaly celkové pozitivní změny i u práce s mládeží a lákalo mě na tom spolupracovat dál. Na druhou stranu přišla zajímavá nabídka vést seniorskou reprezentaci, což je pro každého trenéra velká životní výzva. Řešil jsem dilema, ale nakonec jsem rád, že jsme se s FAČR rozešli v dobrém. Od Pavla Vrby, Dušana Fitzela i předsedy FAČR Miroslava Pelty jsem se dočkal spíš povzbuzení a vážím si, že mi umožnili přijmout takové angažmá,“řekl pro web www.fotbal.cz Soukup.

„Mrzí mě jen to, že jsem se všemi lidmi, se kterými jsem u reprezentace spolupracoval, s realizačním týmu a především s hráči nestihl osobně rozloučit. Všechno se ale seběhlo narychlo. Věřím, že kluci z reprezentační osmnáctky mají budoucnost, vytvořili jsme slušnou kostru mančaftu, který se snad v nadcházejícím cyklu v příštím roce úspěšně popere v kvalifikaci o mistrovství Evropy devatenáctek,“ přál si Soukup.

Exotické angažmá v arabské zemi pro něj nebude úplnou novinkou, už v letech 2008 – 2009 totiž vedl egyptský reprezentační výběr do 20 let. Soukup nabídku od jemenské strany dostal před dvěma týdny, teď na ni kývl a už v sobotu zamíří do svého nového působiště. Netají, že jde částečně do neznáma. „Teď jsem byl v Jemenu na otočku a sledoval jsem několik zápasů tamní ligy, abych si o budoucích svěřencích udělal základní představu. Je jasné, že nejdu ke špičkovému týmu, je tam hodně práce, ale také prostoru ke zlepšení. I to je pro mě lákavé. Dobré je to, že trenér jemenské reprezentace má hráče v podstatě celý rok u sebe, jenom v rámci ligových zápasů si odjíždějí na půl týdne plnit klubové povinnosti. Je tedy čas na systematickou práci. První velkou výzvou bude v listopadu Pohár zemí Perského zálivu,“ uvedl Soukup, který si do Jemenu bere slovenského brankářského trenéra Andreje Kostolanského a kondičního trenéra Martina Stana.

autor: www.1hfkolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.