> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

ELKO EP se svým bandem

vloženo: 12.06.2014           komentářů: 2

ELKO EP se svým bandem opět rozhýbe boky návštěvníkům Holešovské regaty

Společnost ELKO EP, hlavní partner Holešovské regaty, bude součástí již 4. ročníku rodinného festivalu, poprvé konaného ve dvou dnech 20. – 21. 6. 2014. První den bude největším tahounem Jaromír Nohavica, následující den pak Kryštof, No Name, Support Lesbiens, nebo Jaroslav Uhlíř.

Čtvrtý ročník holešovského festivalu bude hned v několika směrech jedinečný. Nejenže vystoupí Jaromír Nohavica, kterého na festivalech příliš často neuvidíte, ale v sobotu si můžete přijít poslechnout kapelu Kryštof, pro kterou je Holešovská regata jednou z pouhých čtyř plánovaných festivalů letošní sezóny. Mimo tyto hlavní hvězdy byste si neměli nechat ujít ještě Jiřího Šmitzera, skupinu Polemic, Znouzecnost a speciální formaci ELKO Band, složenou ze zaměstnanců společnosti ELKO EP.

Elko EP obohatí program nejen svým hudebním vystoupením, ale i Dnem otevřených dveří. V sobotu 21. 6. během dopoledních hodin se tak budete moci podívat, jak vznikají moderní technologie.

Protože byl o festival v předchozích ročnících velký zájem (minulý ročník navštívilo více než 9 tisíc návštěvníků), rozrostl se tento rok o jeden den navíc. Návštěvníci si tak mohou vychutnat dva dny festivalových radovánek spojených s večerním kempováním v areálu zámeckých zahrad.

I letos bude mimo hudební vystoupení nabitý program. Součástí oslavy bude přehlídka netradičních plavidel, již očekávaný přejezd přes lávky, divadelní představení a zámecké aktivity nachystané pro ty nejmenší členy rodiny.


###
Holešovská Regata  je festival pro celou rodinu, plný skvělé muziky a aktivit v zahradách holešovského zámku. Cílem pořadatelů je vytvořit ve Zlínském kraji každoroční tradiční akci pro širokou veřejnost s akcentem na rodiny s dětmi. Společně strávený den v krásném prostředí, plný zábavy, dobré muziky a dalších atrakcí a lákadel.

Program a další informace najdete na www.holesovskaregata.cz

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo
na facebooku www.facebook.com/iNELSJednouNohouDoma

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.