> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

ELKO EP se svým bandem

vloženo: 12.06.2014           komentářů: 2

ELKO EP se svým bandem opět rozhýbe boky návštěvníkům Holešovské regaty

Společnost ELKO EP, hlavní partner Holešovské regaty, bude součástí již 4. ročníku rodinného festivalu, poprvé konaného ve dvou dnech 20. – 21. 6. 2014. První den bude největším tahounem Jaromír Nohavica, následující den pak Kryštof, No Name, Support Lesbiens, nebo Jaroslav Uhlíř.

Čtvrtý ročník holešovského festivalu bude hned v několika směrech jedinečný. Nejenže vystoupí Jaromír Nohavica, kterého na festivalech příliš často neuvidíte, ale v sobotu si můžete přijít poslechnout kapelu Kryštof, pro kterou je Holešovská regata jednou z pouhých čtyř plánovaných festivalů letošní sezóny. Mimo tyto hlavní hvězdy byste si neměli nechat ujít ještě Jiřího Šmitzera, skupinu Polemic, Znouzecnost a speciální formaci ELKO Band, složenou ze zaměstnanců společnosti ELKO EP.

Elko EP obohatí program nejen svým hudebním vystoupením, ale i Dnem otevřených dveří. V sobotu 21. 6. během dopoledních hodin se tak budete moci podívat, jak vznikají moderní technologie.

Protože byl o festival v předchozích ročnících velký zájem (minulý ročník navštívilo více než 9 tisíc návštěvníků), rozrostl se tento rok o jeden den navíc. Návštěvníci si tak mohou vychutnat dva dny festivalových radovánek spojených s večerním kempováním v areálu zámeckých zahrad.

I letos bude mimo hudební vystoupení nabitý program. Součástí oslavy bude přehlídka netradičních plavidel, již očekávaný přejezd přes lávky, divadelní představení a zámecké aktivity nachystané pro ty nejmenší členy rodiny.


###
Holešovská Regata  je festival pro celou rodinu, plný skvělé muziky a aktivit v zahradách holešovského zámku. Cílem pořadatelů je vytvořit ve Zlínském kraji každoroční tradiční akci pro širokou veřejnost s akcentem na rodiny s dětmi. Společně strávený den v krásném prostředí, plný zábavy, dobré muziky a dalších atrakcí a lákadel.

Program a další informace najdete na www.holesovskaregata.cz

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo
na facebooku www.facebook.com/iNELSJednouNohouDoma

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.