> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

ELKO EP se svým bandem

vloženo: 12.06.2014           komentářů: 2

ELKO EP se svým bandem opět rozhýbe boky návštěvníkům Holešovské regaty

Společnost ELKO EP, hlavní partner Holešovské regaty, bude součástí již 4. ročníku rodinného festivalu, poprvé konaného ve dvou dnech 20. – 21. 6. 2014. První den bude největším tahounem Jaromír Nohavica, následující den pak Kryštof, No Name, Support Lesbiens, nebo Jaroslav Uhlíř.

Čtvrtý ročník holešovského festivalu bude hned v několika směrech jedinečný. Nejenže vystoupí Jaromír Nohavica, kterého na festivalech příliš často neuvidíte, ale v sobotu si můžete přijít poslechnout kapelu Kryštof, pro kterou je Holešovská regata jednou z pouhých čtyř plánovaných festivalů letošní sezóny. Mimo tyto hlavní hvězdy byste si neměli nechat ujít ještě Jiřího Šmitzera, skupinu Polemic, Znouzecnost a speciální formaci ELKO Band, složenou ze zaměstnanců společnosti ELKO EP.

Elko EP obohatí program nejen svým hudebním vystoupením, ale i Dnem otevřených dveří. V sobotu 21. 6. během dopoledních hodin se tak budete moci podívat, jak vznikají moderní technologie.

Protože byl o festival v předchozích ročnících velký zájem (minulý ročník navštívilo více než 9 tisíc návštěvníků), rozrostl se tento rok o jeden den navíc. Návštěvníci si tak mohou vychutnat dva dny festivalových radovánek spojených s večerním kempováním v areálu zámeckých zahrad.

I letos bude mimo hudební vystoupení nabitý program. Součástí oslavy bude přehlídka netradičních plavidel, již očekávaný přejezd přes lávky, divadelní představení a zámecké aktivity nachystané pro ty nejmenší členy rodiny.


###
Holešovská Regata  je festival pro celou rodinu, plný skvělé muziky a aktivit v zahradách holešovského zámku. Cílem pořadatelů je vytvořit ve Zlínském kraji každoroční tradiční akci pro širokou veřejnost s akcentem na rodiny s dětmi. Společně strávený den v krásném prostředí, plný zábavy, dobré muziky a dalších atrakcí a lákadel.

Program a další informace najdete na www.holesovskaregata.cz

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo
na facebooku www.facebook.com/iNELSJednouNohouDoma

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.