> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

ELKO EP se svým bandem

vloženo: 12.06.2014           komentářů: 2

ELKO EP se svým bandem opět rozhýbe boky návštěvníkům Holešovské regaty

Společnost ELKO EP, hlavní partner Holešovské regaty, bude součástí již 4. ročníku rodinného festivalu, poprvé konaného ve dvou dnech 20. – 21. 6. 2014. První den bude největším tahounem Jaromír Nohavica, následující den pak Kryštof, No Name, Support Lesbiens, nebo Jaroslav Uhlíř.

Čtvrtý ročník holešovského festivalu bude hned v několika směrech jedinečný. Nejenže vystoupí Jaromír Nohavica, kterého na festivalech příliš často neuvidíte, ale v sobotu si můžete přijít poslechnout kapelu Kryštof, pro kterou je Holešovská regata jednou z pouhých čtyř plánovaných festivalů letošní sezóny. Mimo tyto hlavní hvězdy byste si neměli nechat ujít ještě Jiřího Šmitzera, skupinu Polemic, Znouzecnost a speciální formaci ELKO Band, složenou ze zaměstnanců společnosti ELKO EP.

Elko EP obohatí program nejen svým hudebním vystoupením, ale i Dnem otevřených dveří. V sobotu 21. 6. během dopoledních hodin se tak budete moci podívat, jak vznikají moderní technologie.

Protože byl o festival v předchozích ročnících velký zájem (minulý ročník navštívilo více než 9 tisíc návštěvníků), rozrostl se tento rok o jeden den navíc. Návštěvníci si tak mohou vychutnat dva dny festivalových radovánek spojených s večerním kempováním v areálu zámeckých zahrad.

I letos bude mimo hudební vystoupení nabitý program. Součástí oslavy bude přehlídka netradičních plavidel, již očekávaný přejezd přes lávky, divadelní představení a zámecké aktivity nachystané pro ty nejmenší členy rodiny.


###
Holešovská Regata  je festival pro celou rodinu, plný skvělé muziky a aktivit v zahradách holešovského zámku. Cílem pořadatelů je vytvořit ve Zlínském kraji každoroční tradiční akci pro širokou veřejnost s akcentem na rodiny s dětmi. Společně strávený den v krásném prostředí, plný zábavy, dobré muziky a dalších atrakcí a lákadel.

Program a další informace najdete na www.holesovskaregata.cz

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo
na facebooku www.facebook.com/iNELSJednouNohouDoma

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.