> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

MARTHA A TENA ELEFTERIADU

vloženo: 14.06.2014           komentářů: 0

MARTHA A TENA ELEFTERIADU zazpívají na zámku Plumlov aneb řecko-španělský večer

Na zámku Plumlov proběhne dne 14.6. v 16 hodin již třetí ročník oblíbené akce Žena a Charme na zámku, konané pod záštitou Olomouckého kraje v rámci programu na podporu hodnotných kulturních aktivit.

Jedná se takové tematické odpoledne či večer, věnovaný ženám, kráse, stylu a módě, kde si návštěvníci můžou odpočinout od každodenních starostí a načerpat novou energii. Celý koncept bude i letos pojat v jižním stylu líbivých melodií, bude to tedy takový řecko-španělský večer. V první části programu proběhne koncertní vystoupení velmi známých zpěvaček řeckého původu Marthy a Teny Elefteriadu, které zazpívají nejznámější řecké melodie, např. Děti z Pirea, Řecké slunce, Zorbas atd. Martha a Tena, které významně obohatily českou hudební kulturu, především díky svému silnému emotivnímu náboji a zabarvení jejich hlasů a ladění, jež jsou v našich krajích tak vzácné, neztratily nic ze svěžesti, kterou se vždy vyznačovala jejich muzikantská energie a jižanský temperament a kterým nechybí ani dnes jiskřivý humor při vyprávění o Řecku, Řecích, jejich charakteru, zvycích, kultuře či kuchyni.

Druhá část programu bude opět věnovaná módním přehlídkám, jejichž hlavní součástí bude ukázka flamencové módy v podání taneční skupiny Aires del Sur. Nedílnou součástí bude také módní přehlídka zámeckých dobových kostýmů, účesová show či originální móda prostějovského butiku SOHO. Akce se bude konat i letos pod širým nebem na nádvoří zámku, ale bude situována přímo před hlavní budovu zámku, kde pro tuto událost bude vytvořeno speciální chodící molo . Za nepřízně počasí akce proběhne uvnitř zámeckých prostor. Na návštěvníky čeká opět úžasná podívaná, podmanivá atmosféra , typické občerstvení a další překvapení.
Přidejte se tedy k nám na pomyslný výlet do bájného Řecka, prostřednictvím nádherných písní MARTHY a TENY nebo do horkého Španělska prostřednictvím temperamentního a vášnivého flamenca a přijďte si vychutnat trochu té exotické a dovolenkové atmosféry sem k nám na plumlovský na zámek.
Datum:
14. 06. 2014
Čas:
16:00
Místo konání:
Zámek Plumlov

autor: Zámek Plumlov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.