> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

MARTHA A TENA ELEFTERIADU

vloženo: 14.06.2014           komentářů: 0

MARTHA A TENA ELEFTERIADU zazpívají na zámku Plumlov aneb řecko-španělský večer

Na zámku Plumlov proběhne dne 14.6. v 16 hodin již třetí ročník oblíbené akce Žena a Charme na zámku, konané pod záštitou Olomouckého kraje v rámci programu na podporu hodnotných kulturních aktivit.

Jedná se takové tematické odpoledne či večer, věnovaný ženám, kráse, stylu a módě, kde si návštěvníci můžou odpočinout od každodenních starostí a načerpat novou energii. Celý koncept bude i letos pojat v jižním stylu líbivých melodií, bude to tedy takový řecko-španělský večer. V první části programu proběhne koncertní vystoupení velmi známých zpěvaček řeckého původu Marthy a Teny Elefteriadu, které zazpívají nejznámější řecké melodie, např. Děti z Pirea, Řecké slunce, Zorbas atd. Martha a Tena, které významně obohatily českou hudební kulturu, především díky svému silnému emotivnímu náboji a zabarvení jejich hlasů a ladění, jež jsou v našich krajích tak vzácné, neztratily nic ze svěžesti, kterou se vždy vyznačovala jejich muzikantská energie a jižanský temperament a kterým nechybí ani dnes jiskřivý humor při vyprávění o Řecku, Řecích, jejich charakteru, zvycích, kultuře či kuchyni.

Druhá část programu bude opět věnovaná módním přehlídkám, jejichž hlavní součástí bude ukázka flamencové módy v podání taneční skupiny Aires del Sur. Nedílnou součástí bude také módní přehlídka zámeckých dobových kostýmů, účesová show či originální móda prostějovského butiku SOHO. Akce se bude konat i letos pod širým nebem na nádvoří zámku, ale bude situována přímo před hlavní budovu zámku, kde pro tuto událost bude vytvořeno speciální chodící molo . Za nepřízně počasí akce proběhne uvnitř zámeckých prostor. Na návštěvníky čeká opět úžasná podívaná, podmanivá atmosféra , typické občerstvení a další překvapení.
Přidejte se tedy k nám na pomyslný výlet do bájného Řecka, prostřednictvím nádherných písní MARTHY a TENY nebo do horkého Španělska prostřednictvím temperamentního a vášnivého flamenca a přijďte si vychutnat trochu té exotické a dovolenkové atmosféry sem k nám na plumlovský na zámek.
Datum:
14. 06. 2014
Čas:
16:00
Místo konání:
Zámek Plumlov

autor: Zámek Plumlov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.