> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

MARTHA A TENA ELEFTERIADU

vloženo: 14.06.2014           komentářů: 0

MARTHA A TENA ELEFTERIADU zazpívají na zámku Plumlov aneb řecko-španělský večer

Na zámku Plumlov proběhne dne 14.6. v 16 hodin již třetí ročník oblíbené akce Žena a Charme na zámku, konané pod záštitou Olomouckého kraje v rámci programu na podporu hodnotných kulturních aktivit.

Jedná se takové tematické odpoledne či večer, věnovaný ženám, kráse, stylu a módě, kde si návštěvníci můžou odpočinout od každodenních starostí a načerpat novou energii. Celý koncept bude i letos pojat v jižním stylu líbivých melodií, bude to tedy takový řecko-španělský večer. V první části programu proběhne koncertní vystoupení velmi známých zpěvaček řeckého původu Marthy a Teny Elefteriadu, které zazpívají nejznámější řecké melodie, např. Děti z Pirea, Řecké slunce, Zorbas atd. Martha a Tena, které významně obohatily českou hudební kulturu, především díky svému silnému emotivnímu náboji a zabarvení jejich hlasů a ladění, jež jsou v našich krajích tak vzácné, neztratily nic ze svěžesti, kterou se vždy vyznačovala jejich muzikantská energie a jižanský temperament a kterým nechybí ani dnes jiskřivý humor při vyprávění o Řecku, Řecích, jejich charakteru, zvycích, kultuře či kuchyni.

Druhá část programu bude opět věnovaná módním přehlídkám, jejichž hlavní součástí bude ukázka flamencové módy v podání taneční skupiny Aires del Sur. Nedílnou součástí bude také módní přehlídka zámeckých dobových kostýmů, účesová show či originální móda prostějovského butiku SOHO. Akce se bude konat i letos pod širým nebem na nádvoří zámku, ale bude situována přímo před hlavní budovu zámku, kde pro tuto událost bude vytvořeno speciální chodící molo . Za nepřízně počasí akce proběhne uvnitř zámeckých prostor. Na návštěvníky čeká opět úžasná podívaná, podmanivá atmosféra , typické občerstvení a další překvapení.
Přidejte se tedy k nám na pomyslný výlet do bájného Řecka, prostřednictvím nádherných písní MARTHY a TENY nebo do horkého Španělska prostřednictvím temperamentního a vášnivého flamenca a přijďte si vychutnat trochu té exotické a dovolenkové atmosféry sem k nám na plumlovský na zámek.
Datum:
14. 06. 2014
Čas:
16:00
Místo konání:
Zámek Plumlov

autor: Zámek Plumlov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.