> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

MARTHA A TENA ELEFTERIADU

vloženo: 14.06.2014           komentářů: 0

MARTHA A TENA ELEFTERIADU zazpívají na zámku Plumlov aneb řecko-španělský večer

Na zámku Plumlov proběhne dne 14.6. v 16 hodin již třetí ročník oblíbené akce Žena a Charme na zámku, konané pod záštitou Olomouckého kraje v rámci programu na podporu hodnotných kulturních aktivit.

Jedná se takové tematické odpoledne či večer, věnovaný ženám, kráse, stylu a módě, kde si návštěvníci můžou odpočinout od každodenních starostí a načerpat novou energii. Celý koncept bude i letos pojat v jižním stylu líbivých melodií, bude to tedy takový řecko-španělský večer. V první části programu proběhne koncertní vystoupení velmi známých zpěvaček řeckého původu Marthy a Teny Elefteriadu, které zazpívají nejznámější řecké melodie, např. Děti z Pirea, Řecké slunce, Zorbas atd. Martha a Tena, které významně obohatily českou hudební kulturu, především díky svému silnému emotivnímu náboji a zabarvení jejich hlasů a ladění, jež jsou v našich krajích tak vzácné, neztratily nic ze svěžesti, kterou se vždy vyznačovala jejich muzikantská energie a jižanský temperament a kterým nechybí ani dnes jiskřivý humor při vyprávění o Řecku, Řecích, jejich charakteru, zvycích, kultuře či kuchyni.

Druhá část programu bude opět věnovaná módním přehlídkám, jejichž hlavní součástí bude ukázka flamencové módy v podání taneční skupiny Aires del Sur. Nedílnou součástí bude také módní přehlídka zámeckých dobových kostýmů, účesová show či originální móda prostějovského butiku SOHO. Akce se bude konat i letos pod širým nebem na nádvoří zámku, ale bude situována přímo před hlavní budovu zámku, kde pro tuto událost bude vytvořeno speciální chodící molo . Za nepřízně počasí akce proběhne uvnitř zámeckých prostor. Na návštěvníky čeká opět úžasná podívaná, podmanivá atmosféra , typické občerstvení a další překvapení.
Přidejte se tedy k nám na pomyslný výlet do bájného Řecka, prostřednictvím nádherných písní MARTHY a TENY nebo do horkého Španělska prostřednictvím temperamentního a vášnivého flamenca a přijďte si vychutnat trochu té exotické a dovolenkové atmosféry sem k nám na plumlovský na zámek.
Datum:
14. 06. 2014
Čas:
16:00
Místo konání:
Zámek Plumlov

autor: Zámek Plumlov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.