> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pozor na plánované dopravní omezení

vloženo: 05.07.2014           komentářů: 0

Pozor na plánované dopravní omezení na Olomoucké
Řidiči, připravte se na dopravní omezení v souvislosti s rekonstrukcí ulice Olomoucká a některých přilehlých ulic! Harmonogram omezení:

1. etapa - od 1.7.2014 do 28.10.2014

úplná uzavírka ul. Sladkovkého (úsek od křižovatky s ulicí Havlíčkovou, která bude průjezdná, po ul. Olomouckou)
úplná uzavírka ulice Barákova (úsek od křižovatky s ulicí Olomoucká po křižovatku s ulicí Budovcovou)

etapa – od 1.7.2014 do 22.7.2014

částečná uzavírka ul. Olomoucká – bude umožněn provoz oběma směry zúženými jízdními pruhy, a to v úseku kolem železničního přejezdu

etapa – od 23.7.2014 do 17.8.2014

částečná uzavírka ul. Olomoucká (druhá strana ulice) – bude umožněn provoz oběma směry zúženými jízdními pruhy, a to v úseku kolem železničního přejezdu

etapa – od 18.8.2014 do 8.9.2014

úplná uzavírka ul. Olomoucká – upravovaného úseku

Objízdná trasa pro vozidla do 3,5 t je vedena po ul. E. Valenty, Sportovní, Pod Kosířem
objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 t je vedena přes Držovice, Smržice do Prostějova ulicí Kosteleckou a Vápenice, druhá větev ulicí Vrahovická, Čs. odboje, Držovice a zpět ulicí Olomoucká
Autobusy MHD budou vedeny přes ulice Lužická, nám. Spojenců, Slovenská, nám. Odboje, ul. Zborov, Arbesovo nám. a V. Outraty, autobusy příměstské budou vedeny ul. Šafaříkovou, Havlíčkovou na ul. Sladkovského. V těchto ulicích bude dopravním značením z důvodu jejich průjezdnosti zakázáno stání vozidel, a to minimálně jednostranně.

K výše uvedenému omezení parkování se bohužel připojí komplikace na nám. Spojenců, kde bude probíhat oprava vodovodu, a to ve třech etapách celkově od 14.7.2014 do 14.9.2014, kdy bude vždy třetina komunikace uzavřena a tím se omezí parkovaní vozidel v této oblasti. Úsek nám. Spojenců mezi ulicemi Lužická a Slovenská nebude uzavřen.

Předem se omlouváme za komplikace spojené s těmito uzavírkami


autor: Mgr. Jana Gáborová

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.