> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Možnost, jak si přivydělat 12 tisíc

vloženo: 12.07.2014           komentářů: 0

Dnes skoro v každé domácnosti, jsou finanční rozpočty napnuté a mnoho lidí hledá možnost, jak si přivydělat. Možností moc není. Nyní se tu nabízí úžasná možnost vydělat si doma u PC minimálně 12 tisíc Kč každý měsíc - za 45 minut práce denně.

Tyto projekty všeobecně nebudí dost důvěry a lidi odrazují hlavně 3 vážné důvody.

1. Různé nutné vklady, poplatky nutné k vstupu, registraci, nebo k výplatě peněz.
- zde žádné poplatky nejsou, proto tu nic neriskujete, maximálně svůj čas

2. Nutnost přivádět další a další lidi, jinak projekt nefunguje.
- Zde není nutné nikoho dalšího přivádět. Pokud budete pracovat sami – tak za měsíc můžete vydělat 450 € - to je asi 12 tisíc korun. Až vám začnou chodit takto hezké peníze a pochlubíte se svým přátelům, asi si sami řeknou o váš registrační link a vaše příjmy mohou podstatně vzrůst.

3. Většina takových projektů končí proto, že firmy neplatí.
Zde na videu uvidíte důkazy plateb.


O co tu tedy jde?

Tento španělský projekt vám nabídne, každý den 5 reklam světových firem – automobily, elektroniku apod. Videa, jaká jste asi ještě neviděli.
Po shlédnutí videa, kliknete na tlačítko pod videem a odpovíte na 14 otázek.
Otázky jsou ve španělštině, ale pomocí překladače si je přeložíte a jen zakliknete správnou odpověď.
Důležité !!! Po odpovězení všech 14 otázek počkáte až se vám připíší 3 € na váš účet a pokračujete dalším videem. Pokud nepočkáte výdělek se nepřičte!!! Někdy to trvá delší dobu.

Výdělky -
- už za registraci dostanete bonus 10 € .
- za shlédnuté video 3 € . Denně je tu 5 videí = 15 € denně
- za registraci svých doporučení dostanete 3 € bonus za každé doporučení
- a z jejich výdělků 15 %

Výběr se provádí až dosáhnete 300 €. Pokud budete pracovat sami 1. výběr bude za 20 dní.
Pokud zaregistrujete pár přátel můžete mít výplatu 300 € mívat i 2x - 3x do měsíce.

Jak tedy postupovat?

Zde je registrační link

http://allencuestas.com/?ref=288931

Video návod, pokud by jste si s něčím nevěděli rady -

https://www.youtube.com/watch?v=PQhM8hRmvwI


A kontakt na mě

suzi@volna.cz

Závěr .

Pro koho je tento program vhodný?

-pro každého, kdo umí pracovat s PC a má svou IP adresu ( 1 IP adresa - 1 registrace )
- pro toho kdo má denně volnou asi 1 hodinku času .
- pro každého, kdo si potřebuje zvýšit své příjmy, třeba potřebuje řešit své dluhy apod.
- Je to vhodné, jak pro studenty, tak pro maminky na MD, pro důchodce, pro lidi co si pořizují své bydlení a platí úvěry a hypotéky a mají napnutý domácí rozpočet.

Zde nic neriskujete, žádné peníze tu nevkládáte.
A můžete začít ještě dnes vydělávat a už za tři týdny si zažádat o 1. výplatu - 300 € .
První výplata přijde za týden po žádosti - firma musí ověřit vaši identitu a váš účet – PAYPAL, Pokud jej nemáte, je nutné si jej založit a nechat verifikovat, peníze se posílají jen na ověřené účty PAYPAL.
Další platby jsou již instantní – okamžité.

Tak neváhejte a vydělávejte..........

autor: suzi@volna.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.