> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Těžký úvod čeká na naše fotbalisty.

vloženo: 09.08.2014           komentářů: 0

O víkendu start MSFL: v 1. kole hostíme Hlučín
Těžký úvod čeká na naše fotbalisty. V sobotu od 16:30 hod. hostíme na stadionu Za Místním nádražím celek Hlučína.

Fakt, že Prostějov bral z dvojzápasu minulé sezóny všechny body, nesmí být zdrojem bezbřehého optimismu. Obě výhry se nerodily lehce, v soupeřově týmu navíc došlo k významným změnám. Hlučín vůbec procházel minulou sezónu velmi složitým obdobím, kdy se měnila vlastnická struktura i manažerské posty. V červnu změnil po dlouhých šestnácti letech klub vlastníka, o pár dnů později byl jmenován nový trenér, jímž se stal dobře známý Milan Valachovič. Ten v průběhu jara po mizerných výkonech skončil u kormidla jihomoravské Břeclavi. Ambiciózní Valachovič získal nejen dvouletý trenérský kontrakt, ale také manažerský post sportovního ředitele.

Do Hlučína přivedl několik nových hráčů, kádr naopak opustil např. holický Pezzotti. Přípravu absolvoval také Kouassi z Pobřeží Slonoviny, který ovšem v prvním kole Poháru ČP v Petrovicích zatím nehrál kvůli administrativním problémům. Vítězný gól tam vstřelil, byť z penalty, veterán Hanus, který byl hlučínským střelcem uplynulé sezóny. V sestavě se objevili Hlaváč - Huzdeczek, Mác, Žižka – Limanovský, Mucha ( Malcharek), Váňa, Dostál, Ondrušík- Badalyan (Foltýn), Hanus (Grygar).

To v sestavě Prostějova ještě určitě nebudou Rus s Fládrem, kteří začínají teprve naplno trénovat. Lze tedy očekávat zhruba následující sestavu: Bureš – Krejčíř, Soušek, Hloch, Hirsch – Koudelka (Pančochář), Zelenka, Langer, Machálek – Zatloukal, Kroupa.

„Hlučín nebyl nikdy lehkým soupeřem. Navíc je tam nový trenér Valachovič, dovedl i nějaké nové hráče. Vstup do sezóny bývá vždy důležitý, většinou je to ještě takové syrové a nervózní. Hrajeme doma a budeme tedy bojovat o vítězství. Je to naše povinnost. Chceme tři body a já věřím, že je získáme po poctivém a zodpovědném výkonu,“ věří trenér František Jura.

autor: www.1skprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.