> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

331 Dance Studio otevírá nové

vloženo: 31.08.2014           komentářů: 0Naučte se tancovat hip hop, house nebo dancehall.
331 Dance Studio otevírá nové street dance kurzy

Ať už hledáte pohybovou aktivitu pro sebe nebo zájmový kroužek pro své děti, určitě věnujte pozornost 331 Dance Studiu v Olomouci. Právě tato taneční škola totiž připravila pro zájemce o street dance v Olomouci několik velmi zajímavých novinek.
Tancovat mohou děti od 7 let
Tou první novinkou je rozšíření nabídky tanečních kurzů o lekce pro děti od 7 let. Nový taneční kurz nazvaný Streetdance Kids bude probíhat každé pondělí a děti v něm budou trénovat pohybovou průpravu, naučí se všeobecné taneční základy, ale samozřejmě také prvky a choreografie tanečních stylů hip hop, hype nebo mtv dance. Více informací o tomto kurzu najdete na tomto odkazu: Streetdance Kids

Pokud hledáte pohybovou alternativu k sezení u Facebooku pro starší děti, zkuste taneční kurz Streetdance Juniors pro teenagery ve věku 11-14 let, který probíhá 2x týdně (pondělí, středa). Kompletní informace o něm najdete na tomto odkazu: Streetdance Juniors
Pro všechny, kterým se líbí hip hop, house nebo dancehall
331 Dance Studio Olomouc provozuje taneční kurzy, ve kterých se naučíte velké množství tanečních stylů spadajících pod street dance. Pro všechny, kteří trénovat pouze jeden konkrétní taneční styl, ale za to opravdu pořádně, jsou tu tři nové kurzy Hip Hop, House Dance a Dancehall. Vaše pozornost a taneční um tak bude soustředěn pouze na to, co vás baví nejvíce, tedy na Hip Hop, House nebo Dancehall.
Neztratí se ani úplní začátečníci
Ať už si vyberete jakýkoliv taneční kurz, máte jistotu, že se v něm neztratíte ani jako úplný začátečník. Pokud si ale příliš nevěříte a vyhovuje vám pomalejší tempo, zvolte street dance kurz nazvaný Fun Dance. Jde o nejjednodušší kurz v 331 Dance Studiu, ve kterém budou lekce vedeny zábavnou a spíše aerobní formou. Více informací o kurzu získáte na tomto odkazu: Fun Dance
Street dance kurzy startují v září
Pokud se chcete o 331 Dance Studiu dozvědět více, navštivte webové stránky www.331.cz. Dozvíte se třeba, že všichni tanečníci mohou využívat různých výhod, ať už je to pizza, káva nebo volné vstupenky do kina zdarma, sleva na zdravé jídlo, atd. Nezapomeňte přitom ale na to, že všechny street dance kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc startují již v září a volných míst pomalu ubývá. Proto se nezapomeňte včas přihlásit 


331 DANCE STUDIO OLOMOUC
www.331.cz | studio@331.cz

autor: www.331.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.