> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

331 Dance Studio otevírá nové

vloženo: 31.08.2014           komentářů: 0Naučte se tancovat hip hop, house nebo dancehall.
331 Dance Studio otevírá nové street dance kurzy

Ať už hledáte pohybovou aktivitu pro sebe nebo zájmový kroužek pro své děti, určitě věnujte pozornost 331 Dance Studiu v Olomouci. Právě tato taneční škola totiž připravila pro zájemce o street dance v Olomouci několik velmi zajímavých novinek.
Tancovat mohou děti od 7 let
Tou první novinkou je rozšíření nabídky tanečních kurzů o lekce pro děti od 7 let. Nový taneční kurz nazvaný Streetdance Kids bude probíhat každé pondělí a děti v něm budou trénovat pohybovou průpravu, naučí se všeobecné taneční základy, ale samozřejmě také prvky a choreografie tanečních stylů hip hop, hype nebo mtv dance. Více informací o tomto kurzu najdete na tomto odkazu: Streetdance Kids

Pokud hledáte pohybovou alternativu k sezení u Facebooku pro starší děti, zkuste taneční kurz Streetdance Juniors pro teenagery ve věku 11-14 let, který probíhá 2x týdně (pondělí, středa). Kompletní informace o něm najdete na tomto odkazu: Streetdance Juniors
Pro všechny, kterým se líbí hip hop, house nebo dancehall
331 Dance Studio Olomouc provozuje taneční kurzy, ve kterých se naučíte velké množství tanečních stylů spadajících pod street dance. Pro všechny, kteří trénovat pouze jeden konkrétní taneční styl, ale za to opravdu pořádně, jsou tu tři nové kurzy Hip Hop, House Dance a Dancehall. Vaše pozornost a taneční um tak bude soustředěn pouze na to, co vás baví nejvíce, tedy na Hip Hop, House nebo Dancehall.
Neztratí se ani úplní začátečníci
Ať už si vyberete jakýkoliv taneční kurz, máte jistotu, že se v něm neztratíte ani jako úplný začátečník. Pokud si ale příliš nevěříte a vyhovuje vám pomalejší tempo, zvolte street dance kurz nazvaný Fun Dance. Jde o nejjednodušší kurz v 331 Dance Studiu, ve kterém budou lekce vedeny zábavnou a spíše aerobní formou. Více informací o kurzu získáte na tomto odkazu: Fun Dance
Street dance kurzy startují v září
Pokud se chcete o 331 Dance Studiu dozvědět více, navštivte webové stránky www.331.cz. Dozvíte se třeba, že všichni tanečníci mohou využívat různých výhod, ať už je to pizza, káva nebo volné vstupenky do kina zdarma, sleva na zdravé jídlo, atd. Nezapomeňte přitom ale na to, že všechny street dance kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc startují již v září a volných míst pomalu ubývá. Proto se nezapomeňte včas přihlásit 


331 DANCE STUDIO OLOMOUC
www.331.cz | studio@331.cz

autor: www.331.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.