> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi s Litoměřicemi!

vloženo: 07.09.2014           komentářů: 0


První prvoligové střetnutí po letech sehrají Jestřábi s Litoměřicemi!

To, na co čekal prostějovský fanoušek šest let, je konečně tady. Úvodní kolo prvoligového ročníku, ve kterém opět figurují prostějovští Jestřábi. Hned první soupeř je pro Jestřáby tak trochu otazníkem, na svém ledě Hanáci přivítají HC Stadion Litoměřice. Jak si s loňským účastníkem play-off Jestřábi poradí se můžete přijít podívat v pondělí na prostějovský zimní stadion od 18:00, nejaktivnější skupina fanoušků z kotle ovšem chce přivítat své miláčky na ledě stylově a připravuje na utkání celotribunovou choreografii, proto Vás prosí, abyste na svých místech byli už v 17:40.

včera | Radim Nemela

HC Stadion Litoměřice je klub, který se do první ligy probojoval v sezóně 2009/2010, v prvních ročnících ve druhé nejvyšší soutěži se klubu dařilo udržovat ligovou příslušnost, ovšem až za hranicemi play-off. Brány vyřazovacích bojů se jim povedlo otevřít až v minulé sezóně, kdy ve čtvrtfinále vypadli s postupující Olomoucí. K dobrým výsledkům minulé sezóny dost možná dopomohla také spolupráce s pražskou Spartou, která funguje od sezóny 2012/2013.

Co se týče přípravy na nadcházející ročník, tak v té se Litoměřice potkaly pouze s týmy z první ligy, jednalo se vesměs o zápasy velmi vyrovnané, považte, nejvíce gólů zaznamenaly zápasy s Ústím nad Labem, ve kterém Litoměřice podlehly 2:5 a Mostem, kde zvítězily 4:0. Celkově si hráči z Litoměřic v přípravě připsali šest výher a tři porážky. V úvodním zápase přípravy dokonce hráči Litoměřic potrápili na jejich vlastním ledě chomutovské Piráty, když podlehly těsně 2:3, toto utkání se však musí brát s jistým nadhledem, jelikož bylo odehráno 31.července.
Šimon Antončík byl v minulé sezóně na prostějovském zimáku doma, nyní přijede jako soupeř.

Díky již zmíněné spolupráci s klubem HC Sparta Praha je v prostějovském kádru množství hráčů, kteří prošli právě Litoměřicemi. Když bychom si je měli vyjmenovat, jsou to Robin Malý, David Skřivánek, Filip Švaříček, Martin Belay a Lukáš Luňák. Co se týče mužstva Litoměřic, tak i tam se najde tvář prostějovskému fanouškovi známá, v útoku pondělního soupeře Jestřábů bude nastupovat Šimon Antončík, který ještě loni oblékal dres Prostějova. Soupiska Stadionu Litoměřice však obsahuje i jiná zajímavá jména, například v obraně bude nastupovat Angel Krstev, který má na kontě extraligové starty v řádu stovek a ochutnal i KHL.

Litoměřický hokejový stánek je útulný, najde se v něm pouze 1 750 míst k sezení. Kalich aréna, jak se stadion jmenuje, byla opravena a znovu otevřena v roce 2010, od té doby se nejedná pouze o zimní stadion, v tomto areálu se rovněž nachází větší a menší tělocvična, posilovna, ubytovna pro sportovce a také luxus v podobě rehablitační kliniky obsahující saunu, vířivku a masážní místnosti.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.