> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ani v odvetě prostějovští hokejist

vloženo: 15.10.2014           komentářů: 1


Druhou čtvrtinu soutěže začali Jestřábi prohrou, nestačili na Litoměřice

Ani v odvetě prostějovští hokejisté nedokázali s Litoměřicemi uspět a připisují si tak sedmou prohru v řadě. Na stadionu "Stadionu" Jestřábi po 27 minutách hry prohrávali už 0:3, dvěma rychlými góly Kovaříka a Kubici se však vrátili do zápasu. Litoměřice ovšem těsně před koncem druhé třetiny odskočili na rozdíl dvou branek. Ve třetím dějství pak byli Hanáci několikrát ve velkém tlaku, dojít na třetí metu se jim ovšem znovu dojít nepodařilo. Ke třetí brance v síti soupeře jim nepomohla ani přesilovka 5 na 3, ani závěrečná hra bez brankáře, v ní naopak brzy sami inkasovali a z Litoměřic si tak odvážejí prohru 5:2.

dnes | Lubomír Tesař
14.kolo, středa 15.10.2014
HC Stadion Litoměřice
5:2((1:0, 3:2, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 20. Procházka (Kalla), 27. Špelda (Dvořáček), 28. Míka (Švagrovský), 36. Procházka (Mikliš), 59. Dvořáček (Volek) – 28. Kovařík (Malý), 30. Kubica (Meidl, Kajaba). Rozhodčí: Úlehla – Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 9:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 800. Střely na branku: 27:30. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2.
HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Šulc, D. Bílek, Míka, Plášil, Špelda, Mikliš, Málek, Kolář – V. Bílek, Kalla, Procházka – Novák, Švagrovský, T. Doležal – Dvořáček, Volek, Černoch – Z. Doležal, Antončík, Schwamberge
LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (28. Šimboch) – Korím, Roupec, Jedlička, Skřivánek, Malý – Indra, Luňák, Coufal – Kajaba, Kubica, Meidl – Sršeň, Káňa, Poulíček – Kovářík, Duba, Stejskal – Černý
Komentář k zápasu

Prostějov se vrhl do utkání s velkou chutí a Král musel v úvodu likvidovat nebezpečnou střelu Kajaby, kterou vyrazil pravým betonem. Lehký tlak si hosté vytvořili i v následné přesilové hře, kdy Indra a po něm i Malý zkoušeli překvapit litoměřického brankáře, ten však zůstal pozorný. První větší šanci si Stadion vytvořil až po pěti minutách, kdy kapitán domácích orazítkoval levou tyč Kociánovy branky.

V polovině první třetiny se musely Litoměřice bránit v dvojnásobném oslabení, Jestřábi se však nedokázali prosadit a domácí s přehledem ubránili. První branka padla těsně před koncem první třetiny. Skóre otevřel Martin Procházka, který nejprve zkoušel překvapit Kociána zpoza branky, to se mu ještě nepovedlo, ale v následném závaru před brankou už dokázal litoměřický útočník protlačit kotouč za brankovou čáru.

Zatímco první dvacetiminutovka byla na branky chudá, v té druhé se diváci dočkali hned pěti zásahů. Brankový kolotoč otevřel Stadion, který se dostal do dvoubrankového vedení zásluhou využité přesilové hry. Dvořáček posunul kotouč na modrou čáru, kde se do něj opřel Lukáš Špelda, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Neuběhla ani minuta a Litoměřice se radovaly potřetí v řadě. Ve stejné šanci se ocitl tentokrát Radek Míka, Kocián měl zakrytý výhled a střelu litoměřického obránce nemohl vidět.

Ani dvě rychlé branky Jestřáby nepoložily ba naopak. Prostějov v rozmezí minuty a půl dokázal vstřelit dvě šťastné branky a rázem to bylo opět o jeden gól. Nejprve dokázal Krále překonat Lubomír Kovařík a po něm našel mezeru mezi Královými betony Zdeněk Kubica. Obě mužstva nepolevila na rychlosti a šance střídala šanci. Ve 36. minutě se dostala domácí trojice hráčů do rychlého protiútoku, kde jim stal v cestě pouze jeden hostující hráč. Mikliš nabil Martinu Procházkovi, jenž z první umístil touš mezi betony Šimbocha, který nahradil po třetí brance Kociána.

Ve třetí třetině byli hosté aktivnějším týmem na ledě a Král mnohem více práce. Největší šanci Jestřábů měl David Skřivánek, který z vrcholu pravého kruhu orazítkoval brankovou konstrukci domácí branky. V závěrečných dvou minutách odjel Šimboch na střídačku a hosté to zkoušeli se šesti hráči v poli. To se jim však nevyplatilo a inkasovali popáté v zápase. V závaru před prázdnou brankou Jestřábů, kterou se snažili obránci hostů ubránit se prosadil David Dvořáček, který tak určil výsledný výsledek utkání 5:2. Litoměřice se tak díky výhře posunuly na druhou příčku za vedoucí Chomutov.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.