> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V neděli přijede NH Ostrava

vloženo: 18.10.2014           komentářů: 0

V neděli přijede NH Ostrava posilněná o Coryho Muirheada

Nevyzpytatelná Ostrava bude sedmým soupeřem basketbalistů Prostějova v sezoně. Tradiční protivník zatím drží vyrovnanou bilanci výher a porážek, na půdě soupeře ale zatím nedokázal zvítězit. I to je důvod, proč jsou Orli před utkáním favoritem. „Nová huť sice opravdu venku ještě nevyhrála, ale třeba ve Svitavách prohrála až poslední střelou a většinu utkání vedla,“ varuje před podceněním trenér Zbyněk Choleva.

Hosté nastoupí bez Adama Číže. Klíčový rozehrávač bude kvůli výronu v kotníků několik týdnů mimo hru, i bez něj ale Ostrava dokázala poslední utkání proti USK Praha vyhrát. „Pro Novou huť je to oslabení. I bez něj bude nebezpečná. Na rozehrávce Číže v minulém kole nahradil Muirhead a hned měl osm asistencí,“ poznamenal Choleva. Podle prostějovského trenéra Ostrava disponuje kvalitní sestavou. Především americké posily umí pořádně přitlačit pod oběma koši. „Trojice Rohde, Dougherty, Beaumont jsou silní při střelbě i doskoku. Týmu výrazně pomáhají zkušenosti Muirheada. Pokud chceme vyhrát, musíme podat hodně kvalitní výkon,“ uvědomuje si Choleva.

autor: www.orliprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.