> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V neděli přijede NH Ostrava

vloženo: 18.10.2014           komentářů: 0

V neděli přijede NH Ostrava posilněná o Coryho Muirheada

Nevyzpytatelná Ostrava bude sedmým soupeřem basketbalistů Prostějova v sezoně. Tradiční protivník zatím drží vyrovnanou bilanci výher a porážek, na půdě soupeře ale zatím nedokázal zvítězit. I to je důvod, proč jsou Orli před utkáním favoritem. „Nová huť sice opravdu venku ještě nevyhrála, ale třeba ve Svitavách prohrála až poslední střelou a většinu utkání vedla,“ varuje před podceněním trenér Zbyněk Choleva.

Hosté nastoupí bez Adama Číže. Klíčový rozehrávač bude kvůli výronu v kotníků několik týdnů mimo hru, i bez něj ale Ostrava dokázala poslední utkání proti USK Praha vyhrát. „Pro Novou huť je to oslabení. I bez něj bude nebezpečná. Na rozehrávce Číže v minulém kole nahradil Muirhead a hned měl osm asistencí,“ poznamenal Choleva. Podle prostějovského trenéra Ostrava disponuje kvalitní sestavou. Především americké posily umí pořádně přitlačit pod oběma koši. „Trojice Rohde, Dougherty, Beaumont jsou silní při střelbě i doskoku. Týmu výrazně pomáhají zkušenosti Muirheada. Pokud chceme vyhrát, musíme podat hodně kvalitní výkon,“ uvědomuje si Choleva.

autor: www.orliprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.