> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

V neděli na Nymburk !!!

vloženo: 23.10.2014           komentářů: 0

V neděli na ČEZ Basketball Nymburk !!!

V neděli 26.10. od 17.00 hod. v hale Sportcentra DDM hostíme jedenáctinásobné Mistry ČR z Nymburka. Nejlepší český tým, který hraje Eurocup a současně VTB ligu, netřeba představovat. Trenér Orlů Zbyněk Choleva k utkání:" Ve středu se mimořádně nehraje, takže máme celý týden na důkladnou přípravu a pravidelné treninkové dávky. Favorit je jasný, ale svoji kůži nechceme dát zadarmo, budeme bojovat o solidní výsledek."

Úřadující šampion a jediný český zástupce v evropských pohárech z Nymburka prověří pevnost prostějovské tvrze. Hráči Ariete se na utkání po posledním ligovém utkání proti Ostravě poctivě připravují a pokusí se vysokého favorita v cestě za očekávaným vítězstvím potrápit. „Chceme hrát aktivně a rychle. Třeba se nám Nymburk podaří zaskočit. Uvidíme, co nám soupeř dovolí. V každém případě se chceme předvést v co nejlepším světle,“ přeje si trenér Orlů Zbyněk Choleva. „Důležité bude chytit začátek. Pokud budeme držet vyrovnané skóre, může to být hodně zajímavé,“ domnívá se prostějovský kormidelník. Půjde o jediné vzájemné střetnutí obou protivníků na prostějovské půdě v základní části sezony. Už proto se Hanáci budou snažit o co nejlepší výsledek. „Kvalita soupeře je vysoká. Ale jsou to hráči jako my. Půjdeme do zápasu s tím, že chceme udělat co nejlepší výsledek,“ řekl pivot Prostějova Jan Tomanec.

autor: www.bkprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.