> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

V neděli na Nymburk !!!

vloženo: 23.10.2014           komentářů: 0

V neděli na ČEZ Basketball Nymburk !!!

V neděli 26.10. od 17.00 hod. v hale Sportcentra DDM hostíme jedenáctinásobné Mistry ČR z Nymburka. Nejlepší český tým, který hraje Eurocup a současně VTB ligu, netřeba představovat. Trenér Orlů Zbyněk Choleva k utkání:" Ve středu se mimořádně nehraje, takže máme celý týden na důkladnou přípravu a pravidelné treninkové dávky. Favorit je jasný, ale svoji kůži nechceme dát zadarmo, budeme bojovat o solidní výsledek."

Úřadující šampion a jediný český zástupce v evropských pohárech z Nymburka prověří pevnost prostějovské tvrze. Hráči Ariete se na utkání po posledním ligovém utkání proti Ostravě poctivě připravují a pokusí se vysokého favorita v cestě za očekávaným vítězstvím potrápit. „Chceme hrát aktivně a rychle. Třeba se nám Nymburk podaří zaskočit. Uvidíme, co nám soupeř dovolí. V každém případě se chceme předvést v co nejlepším světle,“ přeje si trenér Orlů Zbyněk Choleva. „Důležité bude chytit začátek. Pokud budeme držet vyrovnané skóre, může to být hodně zajímavé,“ domnívá se prostějovský kormidelník. Půjde o jediné vzájemné střetnutí obou protivníků na prostějovské půdě v základní části sezony. Už proto se Hanáci budou snažit o co nejlepší výsledek. „Kvalita soupeře je vysoká. Ale jsou to hráči jako my. Půjdeme do zápasu s tím, že chceme udělat co nejlepší výsledek,“ řekl pivot Prostějova Jan Tomanec.

autor: www.bkprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.