> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

V neděli na Nymburk !!!

vloženo: 23.10.2014           komentářů: 0

V neděli na ČEZ Basketball Nymburk !!!

V neděli 26.10. od 17.00 hod. v hale Sportcentra DDM hostíme jedenáctinásobné Mistry ČR z Nymburka. Nejlepší český tým, který hraje Eurocup a současně VTB ligu, netřeba představovat. Trenér Orlů Zbyněk Choleva k utkání:" Ve středu se mimořádně nehraje, takže máme celý týden na důkladnou přípravu a pravidelné treninkové dávky. Favorit je jasný, ale svoji kůži nechceme dát zadarmo, budeme bojovat o solidní výsledek."

Úřadující šampion a jediný český zástupce v evropských pohárech z Nymburka prověří pevnost prostějovské tvrze. Hráči Ariete se na utkání po posledním ligovém utkání proti Ostravě poctivě připravují a pokusí se vysokého favorita v cestě za očekávaným vítězstvím potrápit. „Chceme hrát aktivně a rychle. Třeba se nám Nymburk podaří zaskočit. Uvidíme, co nám soupeř dovolí. V každém případě se chceme předvést v co nejlepším světle,“ přeje si trenér Orlů Zbyněk Choleva. „Důležité bude chytit začátek. Pokud budeme držet vyrovnané skóre, může to být hodně zajímavé,“ domnívá se prostějovský kormidelník. Půjde o jediné vzájemné střetnutí obou protivníků na prostějovské půdě v základní části sezony. Už proto se Hanáci budou snažit o co nejlepší výsledek. „Kvalita soupeře je vysoká. Ale jsou to hráči jako my. Půjdeme do zápasu s tím, že chceme udělat co nejlepší výsledek,“ řekl pivot Prostějova Jan Tomanec.

autor: www.bkprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.