> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. K

vloženo: 31.10.2014           komentářů: 1

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. Komenského na pořízení učebních pomůcek

Prodejna Lidl v Přerově se po měsíci opět otevřela zákazníkům, které přivítala v novém a moderním kabátě. Prodejna se může nově pochlubit nejen zbrusu novým vybavením, technologiemi s ekologickým aspektem, ale i novou pekárnou. Společnost Lidl to chce se svými zákazníky oslavit a proto připravila na sobotu 8. listopadu před prodejnou celodenní program s atrakcemi pro děti. Každý, kdo v tento den nakoupí v prodejně Lidl nad 200 Kč, přispěje částkou 20 korun Základní škole J. A. Komenského. Finance poslouží k pořízení učebních pomůcek pro družinu.

Prodejna potravin Lidl v Přerově prošla kompletní modernizací a proměnila se ve světlý a vzdušný prostor s novým vnitřním vybavením. „Klademe velký důraz na kvalitní interiér prodejny i jeho okolí, proto naše prodejny pravidelně modernizujeme a to také s ohledem na ekologické aspekty s cílem nabídnout zákazníkům atraktivní nákupní prostředí,“ uvedla Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Modernizace prodejny zahrnovala přístavbu pekárny a výkupu lahví. „Došlo také k výměně betonové dlažby na parkovišti, nově přibyla dvě parkovací místa pro rodiče s dětmi a osvětlení parkoviště bylo nahrazeno úspornými LED svítidly. V interiéru došlo k výměně dlažby, podhledů i celkové výmalbě,“ popsala Jitka Vrbová. Prodejna Lidl v Přerově slouží tamním zákazníkům již od února 2004.

Pro zákazníky se prodejna, ve které se několikrát denně peče čerstvé pečivo, otevřela již v sobotu 25. října 2014. U příležitosti modernizace prodejny připravila společnost Lidl na sobotu 8. 11. 2014 celodenní program (9.00 – 19.00 hod.) s venkovními atrakcemi pro děti a skvělou kulinářskou nabídkou. Program zpestří vystoupení dětí ze Střediska volného času při ZŠ J. A. Komenského. Právě této škole může přispět každý zákazník, který v tento den v prodejně Lidl nakoupí. Z každého nákupu nad 200 Kč uskutečněného v tento den daruje společnost Lidl škole částku 20 Kč. Darované finance poslouží na pořízení učebních pomůcek pro potřeby školní družiny.

Společnost Lidl má aktuálně 229 prodejen po celé ČR. Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech, které prodává pod privátními značkami. Vlastní značky se vyznačují vysokou kvalitou, což dokazuje řada odborných i redakčních testů, v nichž se umisťují na předních místech.
O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela první prodejny v České republice v roce 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 229 prodejen. Lidl se stal čtyřikrát Obchodníkem roku. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické pro svou vysokou funkčnost, účelovost, příjemné a čisté prostředí. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.

Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny.
Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost,
kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Více informací na www.lidl.cz.

autor: www.lidl.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.