> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. K

vloženo: 31.10.2014           komentářů: 1

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. Komenského na pořízení učebních pomůcek

Prodejna Lidl v Přerově se po měsíci opět otevřela zákazníkům, které přivítala v novém a moderním kabátě. Prodejna se může nově pochlubit nejen zbrusu novým vybavením, technologiemi s ekologickým aspektem, ale i novou pekárnou. Společnost Lidl to chce se svými zákazníky oslavit a proto připravila na sobotu 8. listopadu před prodejnou celodenní program s atrakcemi pro děti. Každý, kdo v tento den nakoupí v prodejně Lidl nad 200 Kč, přispěje částkou 20 korun Základní škole J. A. Komenského. Finance poslouží k pořízení učebních pomůcek pro družinu.

Prodejna potravin Lidl v Přerově prošla kompletní modernizací a proměnila se ve světlý a vzdušný prostor s novým vnitřním vybavením. „Klademe velký důraz na kvalitní interiér prodejny i jeho okolí, proto naše prodejny pravidelně modernizujeme a to také s ohledem na ekologické aspekty s cílem nabídnout zákazníkům atraktivní nákupní prostředí,“ uvedla Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Modernizace prodejny zahrnovala přístavbu pekárny a výkupu lahví. „Došlo také k výměně betonové dlažby na parkovišti, nově přibyla dvě parkovací místa pro rodiče s dětmi a osvětlení parkoviště bylo nahrazeno úspornými LED svítidly. V interiéru došlo k výměně dlažby, podhledů i celkové výmalbě,“ popsala Jitka Vrbová. Prodejna Lidl v Přerově slouží tamním zákazníkům již od února 2004.

Pro zákazníky se prodejna, ve které se několikrát denně peče čerstvé pečivo, otevřela již v sobotu 25. října 2014. U příležitosti modernizace prodejny připravila společnost Lidl na sobotu 8. 11. 2014 celodenní program (9.00 – 19.00 hod.) s venkovními atrakcemi pro děti a skvělou kulinářskou nabídkou. Program zpestří vystoupení dětí ze Střediska volného času při ZŠ J. A. Komenského. Právě této škole může přispět každý zákazník, který v tento den v prodejně Lidl nakoupí. Z každého nákupu nad 200 Kč uskutečněného v tento den daruje společnost Lidl škole částku 20 Kč. Darované finance poslouží na pořízení učebních pomůcek pro potřeby školní družiny.

Společnost Lidl má aktuálně 229 prodejen po celé ČR. Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech, které prodává pod privátními značkami. Vlastní značky se vyznačují vysokou kvalitou, což dokazuje řada odborných i redakčních testů, v nichž se umisťují na předních místech.
O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela první prodejny v České republice v roce 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 229 prodejen. Lidl se stal čtyřikrát Obchodníkem roku. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické pro svou vysokou funkčnost, účelovost, příjemné a čisté prostředí. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.

Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny.
Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost,
kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Více informací na www.lidl.cz.

autor: www.lidl.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.