> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. K

vloženo: 31.10.2014           komentářů: 1

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. Komenského na pořízení učebních pomůcek

Prodejna Lidl v Přerově se po měsíci opět otevřela zákazníkům, které přivítala v novém a moderním kabátě. Prodejna se může nově pochlubit nejen zbrusu novým vybavením, technologiemi s ekologickým aspektem, ale i novou pekárnou. Společnost Lidl to chce se svými zákazníky oslavit a proto připravila na sobotu 8. listopadu před prodejnou celodenní program s atrakcemi pro děti. Každý, kdo v tento den nakoupí v prodejně Lidl nad 200 Kč, přispěje částkou 20 korun Základní škole J. A. Komenského. Finance poslouží k pořízení učebních pomůcek pro družinu.

Prodejna potravin Lidl v Přerově prošla kompletní modernizací a proměnila se ve světlý a vzdušný prostor s novým vnitřním vybavením. „Klademe velký důraz na kvalitní interiér prodejny i jeho okolí, proto naše prodejny pravidelně modernizujeme a to také s ohledem na ekologické aspekty s cílem nabídnout zákazníkům atraktivní nákupní prostředí,“ uvedla Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Modernizace prodejny zahrnovala přístavbu pekárny a výkupu lahví. „Došlo také k výměně betonové dlažby na parkovišti, nově přibyla dvě parkovací místa pro rodiče s dětmi a osvětlení parkoviště bylo nahrazeno úspornými LED svítidly. V interiéru došlo k výměně dlažby, podhledů i celkové výmalbě,“ popsala Jitka Vrbová. Prodejna Lidl v Přerově slouží tamním zákazníkům již od února 2004.

Pro zákazníky se prodejna, ve které se několikrát denně peče čerstvé pečivo, otevřela již v sobotu 25. října 2014. U příležitosti modernizace prodejny připravila společnost Lidl na sobotu 8. 11. 2014 celodenní program (9.00 – 19.00 hod.) s venkovními atrakcemi pro děti a skvělou kulinářskou nabídkou. Program zpestří vystoupení dětí ze Střediska volného času při ZŠ J. A. Komenského. Právě této škole může přispět každý zákazník, který v tento den v prodejně Lidl nakoupí. Z každého nákupu nad 200 Kč uskutečněného v tento den daruje společnost Lidl škole částku 20 Kč. Darované finance poslouží na pořízení učebních pomůcek pro potřeby školní družiny.

Společnost Lidl má aktuálně 229 prodejen po celé ČR. Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech, které prodává pod privátními značkami. Vlastní značky se vyznačují vysokou kvalitou, což dokazuje řada odborných i redakčních testů, v nichž se umisťují na předních místech.
O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela první prodejny v České republice v roce 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 229 prodejen. Lidl se stal čtyřikrát Obchodníkem roku. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické pro svou vysokou funkčnost, účelovost, příjemné a čisté prostředí. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.

Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny.
Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost,
kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Více informací na www.lidl.cz.

autor: www.lidl.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.