> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. K

vloženo: 31.10.2014           komentářů: 1

Zákazníci Lidlu přispějí ZŠ J. A. Komenského na pořízení učebních pomůcek

Prodejna Lidl v Přerově se po měsíci opět otevřela zákazníkům, které přivítala v novém a moderním kabátě. Prodejna se může nově pochlubit nejen zbrusu novým vybavením, technologiemi s ekologickým aspektem, ale i novou pekárnou. Společnost Lidl to chce se svými zákazníky oslavit a proto připravila na sobotu 8. listopadu před prodejnou celodenní program s atrakcemi pro děti. Každý, kdo v tento den nakoupí v prodejně Lidl nad 200 Kč, přispěje částkou 20 korun Základní škole J. A. Komenského. Finance poslouží k pořízení učebních pomůcek pro družinu.

Prodejna potravin Lidl v Přerově prošla kompletní modernizací a proměnila se ve světlý a vzdušný prostor s novým vnitřním vybavením. „Klademe velký důraz na kvalitní interiér prodejny i jeho okolí, proto naše prodejny pravidelně modernizujeme a to také s ohledem na ekologické aspekty s cílem nabídnout zákazníkům atraktivní nákupní prostředí,“ uvedla Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Modernizace prodejny zahrnovala přístavbu pekárny a výkupu lahví. „Došlo také k výměně betonové dlažby na parkovišti, nově přibyla dvě parkovací místa pro rodiče s dětmi a osvětlení parkoviště bylo nahrazeno úspornými LED svítidly. V interiéru došlo k výměně dlažby, podhledů i celkové výmalbě,“ popsala Jitka Vrbová. Prodejna Lidl v Přerově slouží tamním zákazníkům již od února 2004.

Pro zákazníky se prodejna, ve které se několikrát denně peče čerstvé pečivo, otevřela již v sobotu 25. října 2014. U příležitosti modernizace prodejny připravila společnost Lidl na sobotu 8. 11. 2014 celodenní program (9.00 – 19.00 hod.) s venkovními atrakcemi pro děti a skvělou kulinářskou nabídkou. Program zpestří vystoupení dětí ze Střediska volného času při ZŠ J. A. Komenského. Právě této škole může přispět každý zákazník, který v tento den v prodejně Lidl nakoupí. Z každého nákupu nad 200 Kč uskutečněného v tento den daruje společnost Lidl škole částku 20 Kč. Darované finance poslouží na pořízení učebních pomůcek pro potřeby školní družiny.

Společnost Lidl má aktuálně 229 prodejen po celé ČR. Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech, které prodává pod privátními značkami. Vlastní značky se vyznačují vysokou kvalitou, což dokazuje řada odborných i redakčních testů, v nichž se umisťují na předních místech.
O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela první prodejny v České republice v roce 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 229 prodejen. Lidl se stal čtyřikrát Obchodníkem roku. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické pro svou vysokou funkčnost, účelovost, příjemné a čisté prostředí. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.

Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny.
Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost,
kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Více informací na www.lidl.cz.

autor: www.lidl.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.