> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

„Burzy práce a vzdělávání“

vloženo: 08.12.2014           komentářů: 0UNEX nabídne na Burze práce a vzdělávání desítky volných pracovních míst

Strojírensko-metalurgická společnost UNEX v současné době ve svých výrobních závodech v Olomouci a v Uničově nabízí více než pět desítek volných pracovních pozic, a to jak v dělnických, tak THP profesích. To je jedním z důvodů, proč se firma v úterý 9. prosince se po boku řady dalších firem a institucí působících v Olomouckém kraji, zúčastní „Burzy práce a vzdělávání“, kterou v Regionálním centru Olomouc pořádají Úřad práce, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Hospodářská komora Olomouckého kraje.

„Přestože je akce primárně určena pro studenty středních škol, vstup je zcela volný a rádi přivítáme jakéhokoli zájemce o práci, nebo třeba rodiče, kteří se zajímají o reálné možnosti uplatnění svých potomků,“ říká provozní ředitelka UNEXu Hana BARTOŠOVÁ. „Máme vhodné pracovní pozice i pro absolventy středních a vysokých škol bez praxe, pro které můžeme být nejen prvním zaměstnavatelem, ale zároveň firmou, ve které mohou své kvality dlouhodobě rozvíjet a zvyšovat.“

Nalezení kvalifikovaných a schopných zaměstnanců patří ke strategickým cílům UNEXu a Burza práce a vzdělávání je jednou z možností, jak takové zaměstnance najít, třeba už ve studentském věku.

Více informací o akci na webových stránkách Hospodářské komory Olomouckého kraje.

O společnosti

UNEX a.s. je celosvětovým dodavatelem odlitků a výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. Nejlehčí produkty váží 50 gramů, ty nejtěžší i 80 tun. Více než 80 % produkce je určeno na export. V Uničově, Olomouci na Moravě a ve východoslovenské Snině firma disponuje více než 250 000 m2 výrobních a skladovacích ploch.

Více informací na www.unex.cz.
Nabídka volných pracovních míst na http://prace.unex.cz.autor: www.unex.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.