> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

„Burzy práce a vzdělávání“

vloženo: 08.12.2014           komentářů: 0UNEX nabídne na Burze práce a vzdělávání desítky volných pracovních míst

Strojírensko-metalurgická společnost UNEX v současné době ve svých výrobních závodech v Olomouci a v Uničově nabízí více než pět desítek volných pracovních pozic, a to jak v dělnických, tak THP profesích. To je jedním z důvodů, proč se firma v úterý 9. prosince se po boku řady dalších firem a institucí působících v Olomouckém kraji, zúčastní „Burzy práce a vzdělávání“, kterou v Regionálním centru Olomouc pořádají Úřad práce, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Hospodářská komora Olomouckého kraje.

„Přestože je akce primárně určena pro studenty středních škol, vstup je zcela volný a rádi přivítáme jakéhokoli zájemce o práci, nebo třeba rodiče, kteří se zajímají o reálné možnosti uplatnění svých potomků,“ říká provozní ředitelka UNEXu Hana BARTOŠOVÁ. „Máme vhodné pracovní pozice i pro absolventy středních a vysokých škol bez praxe, pro které můžeme být nejen prvním zaměstnavatelem, ale zároveň firmou, ve které mohou své kvality dlouhodobě rozvíjet a zvyšovat.“

Nalezení kvalifikovaných a schopných zaměstnanců patří ke strategickým cílům UNEXu a Burza práce a vzdělávání je jednou z možností, jak takové zaměstnance najít, třeba už ve studentském věku.

Více informací o akci na webových stránkách Hospodářské komory Olomouckého kraje.

O společnosti

UNEX a.s. je celosvětovým dodavatelem odlitků a výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. Nejlehčí produkty váží 50 gramů, ty nejtěžší i 80 tun. Více než 80 % produkce je určeno na export. V Uničově, Olomouci na Moravě a ve východoslovenské Snině firma disponuje více než 250 000 m2 výrobních a skladovacích ploch.

Více informací na www.unex.cz.
Nabídka volných pracovních míst na http://prace.unex.cz.autor: www.unex.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.