> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

„Burzy práce a vzdělávání“

vloženo: 08.12.2014           komentářů: 0UNEX nabídne na Burze práce a vzdělávání desítky volných pracovních míst

Strojírensko-metalurgická společnost UNEX v současné době ve svých výrobních závodech v Olomouci a v Uničově nabízí více než pět desítek volných pracovních pozic, a to jak v dělnických, tak THP profesích. To je jedním z důvodů, proč se firma v úterý 9. prosince se po boku řady dalších firem a institucí působících v Olomouckém kraji, zúčastní „Burzy práce a vzdělávání“, kterou v Regionálním centru Olomouc pořádají Úřad práce, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Hospodářská komora Olomouckého kraje.

„Přestože je akce primárně určena pro studenty středních škol, vstup je zcela volný a rádi přivítáme jakéhokoli zájemce o práci, nebo třeba rodiče, kteří se zajímají o reálné možnosti uplatnění svých potomků,“ říká provozní ředitelka UNEXu Hana BARTOŠOVÁ. „Máme vhodné pracovní pozice i pro absolventy středních a vysokých škol bez praxe, pro které můžeme být nejen prvním zaměstnavatelem, ale zároveň firmou, ve které mohou své kvality dlouhodobě rozvíjet a zvyšovat.“

Nalezení kvalifikovaných a schopných zaměstnanců patří ke strategickým cílům UNEXu a Burza práce a vzdělávání je jednou z možností, jak takové zaměstnance najít, třeba už ve studentském věku.

Více informací o akci na webových stránkách Hospodářské komory Olomouckého kraje.

O společnosti

UNEX a.s. je celosvětovým dodavatelem odlitků a výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. Nejlehčí produkty váží 50 gramů, ty nejtěžší i 80 tun. Více než 80 % produkce je určeno na export. V Uničově, Olomouci na Moravě a ve východoslovenské Snině firma disponuje více než 250 000 m2 výrobních a skladovacích ploch.

Více informací na www.unex.cz.
Nabídka volných pracovních míst na http://prace.unex.cz.autor: www.unex.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.