> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

První zápas na Hané

vloženo: 10.12.2014           komentářů: 0

1.zápas: SK RG Prostějov – VKC Kolín 16:16 (6:9)

První zápas na Hané začali lépe hosté a v průběhu prvního poločasu si lehce vypracovali až šestikošový náskok, ale následně si domácí zlepšeným výkonem vytvořili do druhé půle přijatelnou výchozí pozici a hned z kraje druhého poločasu se jim podařilo vyrovnat a v dalším průběhu se oba týmy přetahovali o vedení a do poslední minuty vstupovali domácí s jednokošovým náskokem a 50 vteřin před koncem měli dokonce výhodu rozehrání volného hodu. Ten však rozehráli neúspěšně a dali kolínským možnost k vyrovnání a Tereza Paďouková dokázala skórovat, a tak výsledkem byla první remíza tohoto ročníku České korfbalové extraligy.

Koše PV: Zelinková 4, Vyroubal 3, Šnévajs 3, Lešanská 2, Šťastná 2, Galíček 2

Koše Kolína: Břízová 3, Motáková 2, Paďouková 2, Kubíček M. 2, Sládek 2, Kubíček Š. 2, Konigsmark 2, Milichovský 1


2.zápas: SK RG Prostějov – VKC Kolín 22:23 (16:12)

Druhý zápas začali domácí výrazně lépe a díky úžasnému střeleckému představení Havlové a Zelinkové si udržovali neustále 3-4 košový náskok. S tímto rozdílem skončil i první poločas a domácí nedovolovali kolínským Vembloudům se košově přiblížit. S postupujícím časem však kolínský tým přeci jen začal stahovat náskok domácích a poprvé bylo skóre vyrovnané až 5 minut před koncem zápasu. Oba týmy vyvinuly maximální úsilí, aby dokázaly doslova urvat vítězství na svou stranu – šťastnější byli nakonec hosté, kterým výhru zajistil svým šestým košem v zápase hrající trenér a člen reprezentace České republiky Matěj Kubíček.

Koše PV: Havlová 8, Zelinková 4, Vyroubal 4, Šťastná 3, Lešanská 1, Galíček 1

Koše Kolína: Kubíček M. 6, Sládek 5, Paďouková 4, Motáková 3, Filip 3, Tvrdíková 1, Milichovský 1

Tabulka po 8 odehraných zápasech:

1. Brno, KK 8 6 0 2 176:129 12

2. České Budějovice, KCC Sokol 8 6 0 2 160:146 12

3. Znojmo Modří Sloni 8 4 0 4 157:150 8

4. Kolín, VKC 8 2 1 5 146:181 5

5. Prostějov, SK RG 8 1 1 6 127:160 3
autor: Ing. Lukáš Filip

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.