> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vánoce stráví na prvním místě

vloženo: 15.12.2014           komentářů: 0

Vánoce stráví na prvním místě tabulky KK Brno

V posledním předvánočním kole České korfbalové extraligy hostily oba vedoucí celky týmy ze spodních pater tabulky a očekávalo se, že potvrdí své pozice a bude jen otázkou rozdílu skóre, kdo stráví Vánoce na čele tabulky.

1.zápas KCC Sokol České Budějovice – SK RG Prostějov 17:19 (10:8)

Domácí tým vstoupil do zápasu lépe a během celého prvního poločasu si udržoval mírné vedení, ale jeho hře chyběla lehkost – možná i proto, že z důvodu pracovních povinností chyběla domácím jedna z opor – reprezentant ČR Jakub Bláha. I tak ale odcházeli do šaten spokojenější domácí. Ve druhé půli však hosté, pod vedením reprezentačního trenéra do 19 let Davida Konečného, zpřesnili svá zakončení a rázem se dostali do vedení 11:15. Domácí dokázali ještě srovnat na 15:15, ale hosté si vedení vypracovali znovu a již jej, trochu překvapivě, ale zaslouženě, dokázali udržet až do konce zápasu.

Koše ČB: Pešák 5, Krejčí 4, Klacková 3, Hurdálková 2, Housková 1, Bínová 1, Tsybyktarov 1

Koše PV: Vyroubal 7, Havlová 4, Galíček 2, Nasadilová 2, Marek 2, Šnévajs 1, Šnajdr 1

2.zápas KCC Sokol České Budějovice – SK RG Prostějov 17:11 (12:3)

Druhý zápas začal opět vyrovnaně, a to až do stavu 3:3 v desáté minutě. Pak přišla neuvěřitelná šňůra deseti košů v podání domácích Sokolů, kteří se tak ujali výrazného náskoku. Navíc dokázali zcela eliminovat nejlepšího střelce prvního zápasu Alexandra Vyroubala, ale i další střelce z Hané. Hosté však dokázali s přibývajícím časem přidat úspěšné zásahy, což však stačilo pouze na kosmetickou úpravu skóre, ale na další bodový zisk už nikoliv.

Koše ČB: Pešák 6, Krejčí 4, Čierný 2, Tsybyktarov 2, Bínová 2, Klacková 1

Koše PV: Galíček 5, Havlová 3, Tichý 2, Vyroubal 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.