> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vánoce stráví na prvním místě

vloženo: 15.12.2014           komentářů: 0

Vánoce stráví na prvním místě tabulky KK Brno

V posledním předvánočním kole České korfbalové extraligy hostily oba vedoucí celky týmy ze spodních pater tabulky a očekávalo se, že potvrdí své pozice a bude jen otázkou rozdílu skóre, kdo stráví Vánoce na čele tabulky.

1.zápas KCC Sokol České Budějovice – SK RG Prostějov 17:19 (10:8)

Domácí tým vstoupil do zápasu lépe a během celého prvního poločasu si udržoval mírné vedení, ale jeho hře chyběla lehkost – možná i proto, že z důvodu pracovních povinností chyběla domácím jedna z opor – reprezentant ČR Jakub Bláha. I tak ale odcházeli do šaten spokojenější domácí. Ve druhé půli však hosté, pod vedením reprezentačního trenéra do 19 let Davida Konečného, zpřesnili svá zakončení a rázem se dostali do vedení 11:15. Domácí dokázali ještě srovnat na 15:15, ale hosté si vedení vypracovali znovu a již jej, trochu překvapivě, ale zaslouženě, dokázali udržet až do konce zápasu.

Koše ČB: Pešák 5, Krejčí 4, Klacková 3, Hurdálková 2, Housková 1, Bínová 1, Tsybyktarov 1

Koše PV: Vyroubal 7, Havlová 4, Galíček 2, Nasadilová 2, Marek 2, Šnévajs 1, Šnajdr 1

2.zápas KCC Sokol České Budějovice – SK RG Prostějov 17:11 (12:3)

Druhý zápas začal opět vyrovnaně, a to až do stavu 3:3 v desáté minutě. Pak přišla neuvěřitelná šňůra deseti košů v podání domácích Sokolů, kteří se tak ujali výrazného náskoku. Navíc dokázali zcela eliminovat nejlepšího střelce prvního zápasu Alexandra Vyroubala, ale i další střelce z Hané. Hosté však dokázali s přibývajícím časem přidat úspěšné zásahy, což však stačilo pouze na kosmetickou úpravu skóre, ale na další bodový zisk už nikoliv.

Koše ČB: Pešák 6, Krejčí 4, Čierný 2, Tsybyktarov 2, Bínová 2, Klacková 1

Koše PV: Galíček 5, Havlová 3, Tichý 2, Vyroubal 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.