> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vánoce stráví na prvním místě

vloženo: 15.12.2014           komentářů: 0

Vánoce stráví na prvním místě tabulky KK Brno

V posledním předvánočním kole České korfbalové extraligy hostily oba vedoucí celky týmy ze spodních pater tabulky a očekávalo se, že potvrdí své pozice a bude jen otázkou rozdílu skóre, kdo stráví Vánoce na čele tabulky.

1.zápas KCC Sokol České Budějovice – SK RG Prostějov 17:19 (10:8)

Domácí tým vstoupil do zápasu lépe a během celého prvního poločasu si udržoval mírné vedení, ale jeho hře chyběla lehkost – možná i proto, že z důvodu pracovních povinností chyběla domácím jedna z opor – reprezentant ČR Jakub Bláha. I tak ale odcházeli do šaten spokojenější domácí. Ve druhé půli však hosté, pod vedením reprezentačního trenéra do 19 let Davida Konečného, zpřesnili svá zakončení a rázem se dostali do vedení 11:15. Domácí dokázali ještě srovnat na 15:15, ale hosté si vedení vypracovali znovu a již jej, trochu překvapivě, ale zaslouženě, dokázali udržet až do konce zápasu.

Koše ČB: Pešák 5, Krejčí 4, Klacková 3, Hurdálková 2, Housková 1, Bínová 1, Tsybyktarov 1

Koše PV: Vyroubal 7, Havlová 4, Galíček 2, Nasadilová 2, Marek 2, Šnévajs 1, Šnajdr 1

2.zápas KCC Sokol České Budějovice – SK RG Prostějov 17:11 (12:3)

Druhý zápas začal opět vyrovnaně, a to až do stavu 3:3 v desáté minutě. Pak přišla neuvěřitelná šňůra deseti košů v podání domácích Sokolů, kteří se tak ujali výrazného náskoku. Navíc dokázali zcela eliminovat nejlepšího střelce prvního zápasu Alexandra Vyroubala, ale i další střelce z Hané. Hosté však dokázali s přibývajícím časem přidat úspěšné zásahy, což však stačilo pouze na kosmetickou úpravu skóre, ale na další bodový zisk už nikoliv.

Koše ČB: Pešák 6, Krejčí 4, Čierný 2, Tsybyktarov 2, Bínová 2, Klacková 1

Koše PV: Galíček 5, Havlová 3, Tichý 2, Vyroubal 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.