> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Lyžování pokračuje

vloženo: 02.01.2015           komentářů: 0Karlov pod Pradědem, 1. leden 2015 – Rodinný lyžařský areál Myšák v Karlově pod Pradědem dnes přivítal na svých sjezdovkách první stovky návštěvníků roku 2015 a nabízí ideální lyžařské podmínky.
„K dosavadní sjezdovce FAMILY se dnes připojila i krátká sjezdovka POD LESEM, určená pro začínající lyžaře,“ říká Jaroslav Lukeš, vedoucí Ski areálu Myšák. „Mírné oteplení nás donutilo vypnout zasněžování červené sjezdovky FIS, kterou tak zprovozníme až v příštích dnech. Na hodnocení sezóny je sice zatím brzy, ale poslední dny loňského roku byly – především v porovnání s minulou zimou – z hlediska návštěvnosti nadstandardní a věříme, že lyžaři na horách zůstanou a budou si bílou zimu užívat i nadále. Ohlasy, které od návštěvníků máme, jsou zatím téměř výhradně pozitivní. Děkujeme za přízeň a přejeme všem dobrý a úspěšný rok 2015.“
Oblast Jeseníků v okolí Malé Morávky a Karlova pod Pradědem vykazuje dlouhodobě nejkvalitnější hodnoty kvality ovzduší v celé Evropě. V areálu Myšák se lyžuje za ceny sezóny 2013: celodenní skipas pro dospělého stojí 450 Kč, pro dítě 350 Kč. Přímo u nástupní stanice dvousedačkové lanovky je vysokokapacitní bezplatné parkoviště. Skipas, zakoupený na pokladně areálu Myšák, je platný také v okolních lyžařských areálech Karmarka, Ski Karlov, Kopřivná a Avalanche.
SKI AREÁL MYŠÁK: DVOUSEDAČKOVÁ PANOVKA A 2 450 METRŮ SJEZDOVEK
Sjezdovka FAMILY, délka 1 100 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Sjezdovka RUKÁV, délka 700 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz
Sjezdovka FIS, délka 650 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz, zasněžuje se
Sjezdovka POD LESEM, délka 200 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Lyžařská školička, délka 50 metrů – v provozu
Půjčovna a servis lyží a snowboardů, lyžařská škola, wi-fi
Parkování přímo u sjezdovky zdarma
Občerstvení u nástupní stanice lanovky

Více informací o Ski areál Myšák v Karlově pod Pradědem hledejte na webových stránkách www.skimysak.cz nebo na facebookovém profilu.
Informace o dění v Malé Morávce a v Karlově pod Pradědem jsou na webu obce www.malamoravka.cz.

autor: www.skimysak.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.