> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Lyžování pokračuje

vloženo: 02.01.2015           komentářů: 0Karlov pod Pradědem, 1. leden 2015 – Rodinný lyžařský areál Myšák v Karlově pod Pradědem dnes přivítal na svých sjezdovkách první stovky návštěvníků roku 2015 a nabízí ideální lyžařské podmínky.
„K dosavadní sjezdovce FAMILY se dnes připojila i krátká sjezdovka POD LESEM, určená pro začínající lyžaře,“ říká Jaroslav Lukeš, vedoucí Ski areálu Myšák. „Mírné oteplení nás donutilo vypnout zasněžování červené sjezdovky FIS, kterou tak zprovozníme až v příštích dnech. Na hodnocení sezóny je sice zatím brzy, ale poslední dny loňského roku byly – především v porovnání s minulou zimou – z hlediska návštěvnosti nadstandardní a věříme, že lyžaři na horách zůstanou a budou si bílou zimu užívat i nadále. Ohlasy, které od návštěvníků máme, jsou zatím téměř výhradně pozitivní. Děkujeme za přízeň a přejeme všem dobrý a úspěšný rok 2015.“
Oblast Jeseníků v okolí Malé Morávky a Karlova pod Pradědem vykazuje dlouhodobě nejkvalitnější hodnoty kvality ovzduší v celé Evropě. V areálu Myšák se lyžuje za ceny sezóny 2013: celodenní skipas pro dospělého stojí 450 Kč, pro dítě 350 Kč. Přímo u nástupní stanice dvousedačkové lanovky je vysokokapacitní bezplatné parkoviště. Skipas, zakoupený na pokladně areálu Myšák, je platný také v okolních lyžařských areálech Karmarka, Ski Karlov, Kopřivná a Avalanche.
SKI AREÁL MYŠÁK: DVOUSEDAČKOVÁ PANOVKA A 2 450 METRŮ SJEZDOVEK
Sjezdovka FAMILY, délka 1 100 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Sjezdovka RUKÁV, délka 700 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz
Sjezdovka FIS, délka 650 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz, zasněžuje se
Sjezdovka POD LESEM, délka 200 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Lyžařská školička, délka 50 metrů – v provozu
Půjčovna a servis lyží a snowboardů, lyžařská škola, wi-fi
Parkování přímo u sjezdovky zdarma
Občerstvení u nástupní stanice lanovky

Více informací o Ski areál Myšák v Karlově pod Pradědem hledejte na webových stránkách www.skimysak.cz nebo na facebookovém profilu.
Informace o dění v Malé Morávce a v Karlově pod Pradědem jsou na webu obce www.malamoravka.cz.

autor: www.skimysak.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.