> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Lyžování pokračuje

vloženo: 02.01.2015           komentářů: 0Karlov pod Pradědem, 1. leden 2015 – Rodinný lyžařský areál Myšák v Karlově pod Pradědem dnes přivítal na svých sjezdovkách první stovky návštěvníků roku 2015 a nabízí ideální lyžařské podmínky.
„K dosavadní sjezdovce FAMILY se dnes připojila i krátká sjezdovka POD LESEM, určená pro začínající lyžaře,“ říká Jaroslav Lukeš, vedoucí Ski areálu Myšák. „Mírné oteplení nás donutilo vypnout zasněžování červené sjezdovky FIS, kterou tak zprovozníme až v příštích dnech. Na hodnocení sezóny je sice zatím brzy, ale poslední dny loňského roku byly – především v porovnání s minulou zimou – z hlediska návštěvnosti nadstandardní a věříme, že lyžaři na horách zůstanou a budou si bílou zimu užívat i nadále. Ohlasy, které od návštěvníků máme, jsou zatím téměř výhradně pozitivní. Děkujeme za přízeň a přejeme všem dobrý a úspěšný rok 2015.“
Oblast Jeseníků v okolí Malé Morávky a Karlova pod Pradědem vykazuje dlouhodobě nejkvalitnější hodnoty kvality ovzduší v celé Evropě. V areálu Myšák se lyžuje za ceny sezóny 2013: celodenní skipas pro dospělého stojí 450 Kč, pro dítě 350 Kč. Přímo u nástupní stanice dvousedačkové lanovky je vysokokapacitní bezplatné parkoviště. Skipas, zakoupený na pokladně areálu Myšák, je platný také v okolních lyžařských areálech Karmarka, Ski Karlov, Kopřivná a Avalanche.
SKI AREÁL MYŠÁK: DVOUSEDAČKOVÁ PANOVKA A 2 450 METRŮ SJEZDOVEK
Sjezdovka FAMILY, délka 1 100 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Sjezdovka RUKÁV, délka 700 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz
Sjezdovka FIS, délka 650 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz, zasněžuje se
Sjezdovka POD LESEM, délka 200 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Lyžařská školička, délka 50 metrů – v provozu
Půjčovna a servis lyží a snowboardů, lyžařská škola, wi-fi
Parkování přímo u sjezdovky zdarma
Občerstvení u nástupní stanice lanovky

Více informací o Ski areál Myšák v Karlově pod Pradědem hledejte na webových stránkách www.skimysak.cz nebo na facebookovém profilu.
Informace o dění v Malé Morávce a v Karlově pod Pradědem jsou na webu obce www.malamoravka.cz.

autor: www.skimysak.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.