> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Lyžování pokračuje

vloženo: 02.01.2015           komentářů: 0Karlov pod Pradědem, 1. leden 2015 – Rodinný lyžařský areál Myšák v Karlově pod Pradědem dnes přivítal na svých sjezdovkách první stovky návštěvníků roku 2015 a nabízí ideální lyžařské podmínky.
„K dosavadní sjezdovce FAMILY se dnes připojila i krátká sjezdovka POD LESEM, určená pro začínající lyžaře,“ říká Jaroslav Lukeš, vedoucí Ski areálu Myšák. „Mírné oteplení nás donutilo vypnout zasněžování červené sjezdovky FIS, kterou tak zprovozníme až v příštích dnech. Na hodnocení sezóny je sice zatím brzy, ale poslední dny loňského roku byly – především v porovnání s minulou zimou – z hlediska návštěvnosti nadstandardní a věříme, že lyžaři na horách zůstanou a budou si bílou zimu užívat i nadále. Ohlasy, které od návštěvníků máme, jsou zatím téměř výhradně pozitivní. Děkujeme za přízeň a přejeme všem dobrý a úspěšný rok 2015.“
Oblast Jeseníků v okolí Malé Morávky a Karlova pod Pradědem vykazuje dlouhodobě nejkvalitnější hodnoty kvality ovzduší v celé Evropě. V areálu Myšák se lyžuje za ceny sezóny 2013: celodenní skipas pro dospělého stojí 450 Kč, pro dítě 350 Kč. Přímo u nástupní stanice dvousedačkové lanovky je vysokokapacitní bezplatné parkoviště. Skipas, zakoupený na pokladně areálu Myšák, je platný také v okolních lyžařských areálech Karmarka, Ski Karlov, Kopřivná a Avalanche.
SKI AREÁL MYŠÁK: DVOUSEDAČKOVÁ PANOVKA A 2 450 METRŮ SJEZDOVEK
Sjezdovka FAMILY, délka 1 100 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Sjezdovka RUKÁV, délka 700 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz
Sjezdovka FIS, délka 650 metrů, obtížnost červená – aktuálně mimo provoz, zasněžuje se
Sjezdovka POD LESEM, délka 200 metrů, obtížnost modrá – v provozu
Lyžařská školička, délka 50 metrů – v provozu
Půjčovna a servis lyží a snowboardů, lyžařská škola, wi-fi
Parkování přímo u sjezdovky zdarma
Občerstvení u nástupní stanice lanovky

Více informací o Ski areál Myšák v Karlově pod Pradědem hledejte na webových stránkách www.skimysak.cz nebo na facebookovém profilu.
Informace o dění v Malé Morávce a v Karlově pod Pradědem jsou na webu obce www.malamoravka.cz.

autor: www.skimysak.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.