> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dorosteneckou extraligu vedou

vloženo: 04.01.2015           komentářů: 0

Dorosteneckou extraligu vedou obhájci titulu z Prostějova

Dva dvojzápasy České dorostenecké korfbalové extraligy přinesly souboje české – tedy mezi VKC Kolín a KCC Sokol České Budějovice a moravské – mezi obhájcem titulu SK RG Prostějov, který ke svým zápasům dojel do nedalekého Brna. Třetí dvojzápas tohoto kola mezi PKC Náchod a TJ MS YMCA Znojmo byl se souhlasem Sportovně-technické komise přeložen na březnový termín.


1.zápas: KK Brno – SK RG Prostějov 4:36 (1:20)

První zápas moravského derby byl ve znamení střelecké kanonády týmu z Hané, který domácím dovolil v prvním poločase skórovat pouze jedinkrát. Obhájci dorosteneckého titulu z Prostějova tvoří sehraný tým, který se oproti minulé sezóně obměnil pouze minimálně a i v tomto ročníku bude mít cíle nejvyšší. Střelcem zápasu byl, se sedmi koši, střídající David Rieger mezi chlapci a Renata Havlová mezi dívkami, která čtyřmi koši oslavila své sedmnácté narozeniny z minulého týdne.
Koše Brna: Jemelíková 2, Drábková 1, Pléhová 1
Koše Prostějova: Rieger 7, Šnajdr 6, Štefák 5, Havlová 4, Vyroubal 3, Galíček 3, Marek 3, Křížková 2, Jenešová 2, Lorenzová 1

2.zápas: KK Brno – SK RG Prostějov 4:25 (2:9)

I ve druhém zápase se podařilo domácím skórovat pouze čtyřikrát, ale tentokráte dokázali s favorizovanými hosty držet krok mnohem déle. Poločasový sedmikošový rozdíl tak byl pro domácí příznivější než v předchozím zápase. Ve druhém poločase se však prostějovští vrátili do svého limitu a opět nastříleli 16 košů a ukázali, že letos budou soupeře hledat jen těžko.
Koše Brna: Hejčová 2, Drábková 1, Kovář 1
Koše Prostějova: Havlová 4, Vyroubal 3, Francová 3, Štefák 3, Rieger 3, Šnajdr 2, Marek 2, Galíček 2, Lorencová 2, Jenešová 1

autor: http://korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.