> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Anketa MP

vloženo: 06.01.2015           komentářů: 0

Městská policie Prostějov připravila anketu týkající se bezpečnosti ve městě. Anketu můžete až do 12. ledna 2015 vyplnit on-line přímo na stránkách města Prostějova (viz níže). Děkujeme

Vážená paní, vážený pane,

rádi bychom Vás požádali o odpovědi v tomto krátkém dotazníku.

1. Cítíte se v Prostějově bezpečně?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit

2. Jste dostatečně informován o umístění kamer městského kamerového systému a monitoringu veřejných prostranství ve městě?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
3. Podporujete další rozšiřování (zkvalitňování) kamerového systému?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
4. Dle Vašeho názoru je kamerový systém nástrojem pro posílení bezpečnosti v obci?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
5. Přál(a) by jste si rozšířit (instalaci) kamery kamerového systému do místa Vašeho bydliště?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
6. Cítíte se v místech monitorovaných kamerami bezpečněji?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit


Hlasovat můžete do 12.1.2015

Děkujeme za Váš názor, který je pro nás důležitý.

PhDr. Šebestík Libor

Zdroj.. http://www.prostejov.eu/cz/aktuality/anketa-mp.html

autor: MP - Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.