> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Anketa MP

vloženo: 06.01.2015           komentářů: 0

Městská policie Prostějov připravila anketu týkající se bezpečnosti ve městě. Anketu můžete až do 12. ledna 2015 vyplnit on-line přímo na stránkách města Prostějova (viz níže). Děkujeme

Vážená paní, vážený pane,

rádi bychom Vás požádali o odpovědi v tomto krátkém dotazníku.

1. Cítíte se v Prostějově bezpečně?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit

2. Jste dostatečně informován o umístění kamer městského kamerového systému a monitoringu veřejných prostranství ve městě?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
3. Podporujete další rozšiřování (zkvalitňování) kamerového systému?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
4. Dle Vašeho názoru je kamerový systém nástrojem pro posílení bezpečnosti v obci?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
5. Přál(a) by jste si rozšířit (instalaci) kamery kamerového systému do místa Vašeho bydliště?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit
6. Cítíte se v místech monitorovaných kamerami bezpečněji?
Ano
Spíše ano
Spíše ne
Ne
Nevím, nedokážu posoudit


Hlasovat můžete do 12.1.2015

Děkujeme za Váš názor, který je pro nás důležitý.

PhDr. Šebestík Libor

Zdroj.. http://www.prostejov.eu/cz/aktuality/anketa-mp.html

autor: MP - Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.