> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

RV FASHION STYLE

vloženo: 19.03.2009           komentářů: 0

Nová značka obleků na českém módním trhu

Módní poradce René Volek dnes v Prostějově uvedl na trh novou českou značku pánských obleků – nese název RV FASHION STYLE.

„Oděvy značky RV FASHION STYLE, která nese iniciály mého jména, jsou charakteristické prvotřídním technologickým zpracováním, kdy je kladen důraz nejen na špičkovou výrobu a kvalitní materiál, ale také na základní princip kolekce, jímž je módnost. V nové kolekci jsou totiž zachyceny nejnovější trendy, které jsem v lednu v Itálii zaznamenal na známém módním veletrhu PITTI IMMAGINE UOMO,“ řekl René Volek, generální ředitel společnosti RV FASHION STYLE s.r.o.

Nová kolekce pánských obleků je ze stoprocentní vlny, která má vynikající užitné vlastnosti. Jedná se o úpravu vlny v kvalitě 130 a 140, což znamená nejen to, že se oblek příjemně nosí, ale má i vysokou schopnost regenerace – případné pomačkání se snadněji vyvěsí. „Střihy těchto obleků vznikly až po mém návratu z Itálie, který společně se mnou navštívila naše módní návrhářka Vlaďka Antlová. Nová kolekce je na základě nejnovějších trendů vyštíhlená, jsou na ní zúžené klopy. Všechny obleky z nové kolekce mají jednořadové zapínání na dva knoflíky a samozřejmě i dva rozparky. Vlaďka Antlová si vyhrála i s módními detaily, kterými jsou například imitace ručního stehu či takzvané líbající se knoflíky – tyto knoflíky se vzájemně překrývají. Je použito perfektní vnitřní vypracování – za použití kravatovinových podšívek. Do této kolekce bylo zařazeno v podstatě to nejlepší, co dnešní konfekční průmysl může nabídnout,“ konstatoval René Volek.

V nové kolekci jsou především tmavší obleky, které lze nosit v průběhu celého roku. „V business světě, například v bankách a podobně, jsou tmavé obleky nezbytností,“ uvedl René Volek. Dodal, že pro sezonu jaro/léto 2009 však nebudou chybět ani obleky světlejší a stále populárnější obleky v takzvaném casual, tedy volnočasovém, stylu.

Nyní společnost RV FASHION STYLE s.r.o. uvedla na trh novou kolekci pánských obleků, již vloni však pod značkou RV FASHION STYLE byly uvedeny na trh košile. V únoru byl spuštěn web www.renevolek.cz. Oděvy značky RV FASHION STYLE jsou v prodeji zatím pouze v prostějovské prodejně firmy RV FASHION STYLE s.r.o., tato společnost však v následujících letech plánuje rozšiřovat síť vlastních prodejen. Zaměří se především na větší města České republiky.


autor: RV FASHION STYLE

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.