> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dorostenecká extraliga

vloženo: 15.02.2015           komentářů: 0

Dorostenecká extraliga zažila střelecký rekord v podání Prostějova

Po dalším kole dorostenecké extraligy se KK Brno posunulo již na třetí příčku, ale odstup od vedoucího duo zůstává velmi výrazný a vše nasvědčuje tomu, že nás bude na konci soutěže čekat stejné finálové obsazení jako ve finále loňském, kdy se v úchvatném finále střetli SK RG Prostějov a TJ MS YMCA Znojmo.

1.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 49:1 (24:1)

Domácí předvedli v prvním zápase nevídaný střelecký koncert, když dokázali skórovat téměř v každé minutě a soupeřům dovolili pouze jediný čestný úspěch, který zaznamenal v českobudějovickém dresu hostující Jan Paďouk. Domácí nakonec marně atakovali rekordní padesátku a zastavili se těsně před touto metou.

Koše PV: Havlová 11, Galíček 10, Štefák 10, Vyroubal 5, Lorencová 4, Rieger 3, Šnajdr 3, Ambrosová 2, Křížková 1

Koše ČB: Paďouk 1

2.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 70:2 (31:2)

To, co se domácím nepodařilo v prvním utkání, dokázali hned v tom následujícím a předvedli střelecké galapředstavení, které je vskutku unikátní, a to hned v několika směrech. Sedmdesát košů v jednom zápase znamená vstřelit koš soupeři v intervalu necelých 43 vteřin a ve druhém poločase, kdy domácí zaznamenali 39 košů, byla průměrná doba ke vstřelení jednoho koše dokonce necelých 38,5 vteřiny. Rovněž 20 košů v jediném utkání v podání reprezentační kanonýrky Renaty Havlové (na obrázku vedle předsedy ČKS Daniela Valeše) je výkon z kategorie snů (Havlová se stala střelcem tohoto kola s celkem 31 koši)

Koše PV: Havlová 20, Šnajdr 13, Galíček 8, Vyroubal 6, Křížková 5, Lorencová 5,Rieger 5,Štefák 5, Ambrosová 3

Koše ČB: Paďouk 1, Mensová M. 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.