> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dorostenecká extraliga

vloženo: 15.02.2015           komentářů: 0

Dorostenecká extraliga zažila střelecký rekord v podání Prostějova

Po dalším kole dorostenecké extraligy se KK Brno posunulo již na třetí příčku, ale odstup od vedoucího duo zůstává velmi výrazný a vše nasvědčuje tomu, že nás bude na konci soutěže čekat stejné finálové obsazení jako ve finále loňském, kdy se v úchvatném finále střetli SK RG Prostějov a TJ MS YMCA Znojmo.

1.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 49:1 (24:1)

Domácí předvedli v prvním zápase nevídaný střelecký koncert, když dokázali skórovat téměř v každé minutě a soupeřům dovolili pouze jediný čestný úspěch, který zaznamenal v českobudějovickém dresu hostující Jan Paďouk. Domácí nakonec marně atakovali rekordní padesátku a zastavili se těsně před touto metou.

Koše PV: Havlová 11, Galíček 10, Štefák 10, Vyroubal 5, Lorencová 4, Rieger 3, Šnajdr 3, Ambrosová 2, Křížková 1

Koše ČB: Paďouk 1

2.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 70:2 (31:2)

To, co se domácím nepodařilo v prvním utkání, dokázali hned v tom následujícím a předvedli střelecké galapředstavení, které je vskutku unikátní, a to hned v několika směrech. Sedmdesát košů v jednom zápase znamená vstřelit koš soupeři v intervalu necelých 43 vteřin a ve druhém poločase, kdy domácí zaznamenali 39 košů, byla průměrná doba ke vstřelení jednoho koše dokonce necelých 38,5 vteřiny. Rovněž 20 košů v jediném utkání v podání reprezentační kanonýrky Renaty Havlové (na obrázku vedle předsedy ČKS Daniela Valeše) je výkon z kategorie snů (Havlová se stala střelcem tohoto kola s celkem 31 koši)

Koše PV: Havlová 20, Šnajdr 13, Galíček 8, Vyroubal 6, Křížková 5, Lorencová 5,Rieger 5,Štefák 5, Ambrosová 3

Koše ČB: Paďouk 1, Mensová M. 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.