> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dorostenecká extraliga

vloženo: 15.02.2015           komentářů: 0

Dorostenecká extraliga zažila střelecký rekord v podání Prostějova

Po dalším kole dorostenecké extraligy se KK Brno posunulo již na třetí příčku, ale odstup od vedoucího duo zůstává velmi výrazný a vše nasvědčuje tomu, že nás bude na konci soutěže čekat stejné finálové obsazení jako ve finále loňském, kdy se v úchvatném finále střetli SK RG Prostějov a TJ MS YMCA Znojmo.

1.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 49:1 (24:1)

Domácí předvedli v prvním zápase nevídaný střelecký koncert, když dokázali skórovat téměř v každé minutě a soupeřům dovolili pouze jediný čestný úspěch, který zaznamenal v českobudějovickém dresu hostující Jan Paďouk. Domácí nakonec marně atakovali rekordní padesátku a zastavili se těsně před touto metou.

Koše PV: Havlová 11, Galíček 10, Štefák 10, Vyroubal 5, Lorencová 4, Rieger 3, Šnajdr 3, Ambrosová 2, Křížková 1

Koše ČB: Paďouk 1

2.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 70:2 (31:2)

To, co se domácím nepodařilo v prvním utkání, dokázali hned v tom následujícím a předvedli střelecké galapředstavení, které je vskutku unikátní, a to hned v několika směrech. Sedmdesát košů v jednom zápase znamená vstřelit koš soupeři v intervalu necelých 43 vteřin a ve druhém poločase, kdy domácí zaznamenali 39 košů, byla průměrná doba ke vstřelení jednoho koše dokonce necelých 38,5 vteřiny. Rovněž 20 košů v jediném utkání v podání reprezentační kanonýrky Renaty Havlové (na obrázku vedle předsedy ČKS Daniela Valeše) je výkon z kategorie snů (Havlová se stala střelcem tohoto kola s celkem 31 koši)

Koše PV: Havlová 20, Šnajdr 13, Galíček 8, Vyroubal 6, Křížková 5, Lorencová 5,Rieger 5,Štefák 5, Ambrosová 3

Koše ČB: Paďouk 1, Mensová M. 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.