> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dorostenecká extraliga

vloženo: 15.02.2015           komentářů: 0

Dorostenecká extraliga zažila střelecký rekord v podání Prostějova

Po dalším kole dorostenecké extraligy se KK Brno posunulo již na třetí příčku, ale odstup od vedoucího duo zůstává velmi výrazný a vše nasvědčuje tomu, že nás bude na konci soutěže čekat stejné finálové obsazení jako ve finále loňském, kdy se v úchvatném finále střetli SK RG Prostějov a TJ MS YMCA Znojmo.

1.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 49:1 (24:1)

Domácí předvedli v prvním zápase nevídaný střelecký koncert, když dokázali skórovat téměř v každé minutě a soupeřům dovolili pouze jediný čestný úspěch, který zaznamenal v českobudějovickém dresu hostující Jan Paďouk. Domácí nakonec marně atakovali rekordní padesátku a zastavili se těsně před touto metou.

Koše PV: Havlová 11, Galíček 10, Štefák 10, Vyroubal 5, Lorencová 4, Rieger 3, Šnajdr 3, Ambrosová 2, Křížková 1

Koše ČB: Paďouk 1

2.zápas SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice 70:2 (31:2)

To, co se domácím nepodařilo v prvním utkání, dokázali hned v tom následujícím a předvedli střelecké galapředstavení, které je vskutku unikátní, a to hned v několika směrech. Sedmdesát košů v jednom zápase znamená vstřelit koš soupeři v intervalu necelých 43 vteřin a ve druhém poločase, kdy domácí zaznamenali 39 košů, byla průměrná doba ke vstřelení jednoho koše dokonce necelých 38,5 vteřiny. Rovněž 20 košů v jediném utkání v podání reprezentační kanonýrky Renaty Havlové (na obrázku vedle předsedy ČKS Daniela Valeše) je výkon z kategorie snů (Havlová se stala střelcem tohoto kola s celkem 31 koši)

Koše PV: Havlová 20, Šnajdr 13, Galíček 8, Vyroubal 6, Křížková 5, Lorencová 5,Rieger 5,Štefák 5, Ambrosová 3

Koše ČB: Paďouk 1, Mensová M. 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.