> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ Ostrava : VK Agel Prostějov 2:3

vloženo: 03.03.2015           komentářů: 0TJ Ostrava - VK Agel Prostějov 2 : 3 (-21,-20,22,21,-6)

Domácí se nezalekli favorita a od začátku zápasu ho trápili. 1. set byl přetahovanou o každý míč (7:8, 16:14), pak nastoupila 1. nahrávačka Weiss, ale pořád byl set vyrovnaný (16:17, 20:21) a až poté zkušení hosté rozhodli. Velký favorit z Prostějova začal 2. set výborně a vedl 3:8, 6:9, ale nadšeně bojující domácí otočili na 10:9. A znovu šla na „plac“ Weiss (a už musela zůstat až do konce zápasu), opět nastal boj (13:11, 15:13, 15:19, 18:19, 18:21) a opět koncovka pro hosty. Ovšem Ostrava viděla, že se s mistrem dá hrát a začala odvážně i 3. set (7:3, 8:6, 16:14, 17:15), na chvíli sice pustila do vedení hosty (17:19, 19:21), ale nevzdala se a podařilo se jim set uhrát. To jim vlilo do žil (ale hlavně do rukou i nohou) sebevědomí a 4. set byl překvapivě, přes malá zaváhání, (7:4, 8:6, 10:6, 14:9, 16:11, 17:15, 19:15, 22:16, 23:19) zase vítězný pro domácí a první bodová ztráta pro mistra v letošní sezóně byla na světě!!! Tie-break už byl v jasné režii hostů.

Kapitánka Petra Polášková (Ostrava): Pochvala celému kolektivu za předvedenou hru a hlavně chválím Máju Zedníkovou, že jako správná univerzálka skládala těžké bodové balóny.
Trenér Zdeněk Pommer (Ostrava): Výborný sport pro diváka. My jsme předvedli bojovný výkon a ve vyhraných setech jsme soupeře tlačili! Hosté vyhráli zaslouženě, ale já jsem rád za bod, protože je pro nás důležitá nastoupená cesta k play-off. Nyní už se musíme soustředit na Brno.
Kapitánka Solange Soares (Prostějov): Od začátku jsme měli problém s přihrávkou. Ostrava hrála velice v obraně a my jsme je nezatlačili servisem. Udělali jsme spoustu chyb a doufám, že se to nebude opakovat.
Trenér Miroslav Čada (Prostějov): Utkání jsme neodehráli dobře. Ve 3. setu jsme třemi hrubými chybami v koncovce dovolili zvrat. S euforii hrající Ostravou jsme měli problém otočit zápas. Až pátý set byl jasný.

Sestavy (od zóny I):
TJ Ostrava: Polášková, Pinková, Zedníková, Kojdová, Zemanová, Součková, libero: Spáčilová.
Střídaly: Kukučová, Valková, Ondrušková
VK Agel Prostějov: Gambová, Karg, Simon, Kossányiová, Borovinšek, Zatloukalová, libero: Kovářová.
Střídaly: Solange Soares, Markevich, Weiss

Rozhodčí: Topolánek M./Bohačík R.
Počet diváků: 110
Zapsal: Miloš Matula

Hala: Hala míčových sportů
Adresa: Varenská 40a, Ostrava, 70200
Rozhodčí: Topolánek M./Bohačík R./Kovář V.autor: TJ Ostrava/ Miloš Matula

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.