> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ Ostrava : VK Agel Prostějov 2:3

vloženo: 03.03.2015           komentářů: 0TJ Ostrava - VK Agel Prostějov 2 : 3 (-21,-20,22,21,-6)

Domácí se nezalekli favorita a od začátku zápasu ho trápili. 1. set byl přetahovanou o každý míč (7:8, 16:14), pak nastoupila 1. nahrávačka Weiss, ale pořád byl set vyrovnaný (16:17, 20:21) a až poté zkušení hosté rozhodli. Velký favorit z Prostějova začal 2. set výborně a vedl 3:8, 6:9, ale nadšeně bojující domácí otočili na 10:9. A znovu šla na „plac“ Weiss (a už musela zůstat až do konce zápasu), opět nastal boj (13:11, 15:13, 15:19, 18:19, 18:21) a opět koncovka pro hosty. Ovšem Ostrava viděla, že se s mistrem dá hrát a začala odvážně i 3. set (7:3, 8:6, 16:14, 17:15), na chvíli sice pustila do vedení hosty (17:19, 19:21), ale nevzdala se a podařilo se jim set uhrát. To jim vlilo do žil (ale hlavně do rukou i nohou) sebevědomí a 4. set byl překvapivě, přes malá zaváhání, (7:4, 8:6, 10:6, 14:9, 16:11, 17:15, 19:15, 22:16, 23:19) zase vítězný pro domácí a první bodová ztráta pro mistra v letošní sezóně byla na světě!!! Tie-break už byl v jasné režii hostů.

Kapitánka Petra Polášková (Ostrava): Pochvala celému kolektivu za předvedenou hru a hlavně chválím Máju Zedníkovou, že jako správná univerzálka skládala těžké bodové balóny.
Trenér Zdeněk Pommer (Ostrava): Výborný sport pro diváka. My jsme předvedli bojovný výkon a ve vyhraných setech jsme soupeře tlačili! Hosté vyhráli zaslouženě, ale já jsem rád za bod, protože je pro nás důležitá nastoupená cesta k play-off. Nyní už se musíme soustředit na Brno.
Kapitánka Solange Soares (Prostějov): Od začátku jsme měli problém s přihrávkou. Ostrava hrála velice v obraně a my jsme je nezatlačili servisem. Udělali jsme spoustu chyb a doufám, že se to nebude opakovat.
Trenér Miroslav Čada (Prostějov): Utkání jsme neodehráli dobře. Ve 3. setu jsme třemi hrubými chybami v koncovce dovolili zvrat. S euforii hrající Ostravou jsme měli problém otočit zápas. Až pátý set byl jasný.

Sestavy (od zóny I):
TJ Ostrava: Polášková, Pinková, Zedníková, Kojdová, Zemanová, Součková, libero: Spáčilová.
Střídaly: Kukučová, Valková, Ondrušková
VK Agel Prostějov: Gambová, Karg, Simon, Kossányiová, Borovinšek, Zatloukalová, libero: Kovářová.
Střídaly: Solange Soares, Markevich, Weiss

Rozhodčí: Topolánek M./Bohačík R.
Počet diváků: 110
Zapsal: Miloš Matula

Hala: Hala míčových sportů
Adresa: Varenská 40a, Ostrava, 70200
Rozhodčí: Topolánek M./Bohačík R./Kovář V.autor: TJ Ostrava/ Miloš Matula

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.