> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ Ostrava : VK Agel Prostějov 2:3

vloženo: 03.03.2015           komentářů: 0



TJ Ostrava - VK Agel Prostějov 2 : 3 (-21,-20,22,21,-6)

Domácí se nezalekli favorita a od začátku zápasu ho trápili. 1. set byl přetahovanou o každý míč (7:8, 16:14), pak nastoupila 1. nahrávačka Weiss, ale pořád byl set vyrovnaný (16:17, 20:21) a až poté zkušení hosté rozhodli. Velký favorit z Prostějova začal 2. set výborně a vedl 3:8, 6:9, ale nadšeně bojující domácí otočili na 10:9. A znovu šla na „plac“ Weiss (a už musela zůstat až do konce zápasu), opět nastal boj (13:11, 15:13, 15:19, 18:19, 18:21) a opět koncovka pro hosty. Ovšem Ostrava viděla, že se s mistrem dá hrát a začala odvážně i 3. set (7:3, 8:6, 16:14, 17:15), na chvíli sice pustila do vedení hosty (17:19, 19:21), ale nevzdala se a podařilo se jim set uhrát. To jim vlilo do žil (ale hlavně do rukou i nohou) sebevědomí a 4. set byl překvapivě, přes malá zaváhání, (7:4, 8:6, 10:6, 14:9, 16:11, 17:15, 19:15, 22:16, 23:19) zase vítězný pro domácí a první bodová ztráta pro mistra v letošní sezóně byla na světě!!! Tie-break už byl v jasné režii hostů.

Kapitánka Petra Polášková (Ostrava): Pochvala celému kolektivu za předvedenou hru a hlavně chválím Máju Zedníkovou, že jako správná univerzálka skládala těžké bodové balóny.
Trenér Zdeněk Pommer (Ostrava): Výborný sport pro diváka. My jsme předvedli bojovný výkon a ve vyhraných setech jsme soupeře tlačili! Hosté vyhráli zaslouženě, ale já jsem rád za bod, protože je pro nás důležitá nastoupená cesta k play-off. Nyní už se musíme soustředit na Brno.
Kapitánka Solange Soares (Prostějov): Od začátku jsme měli problém s přihrávkou. Ostrava hrála velice v obraně a my jsme je nezatlačili servisem. Udělali jsme spoustu chyb a doufám, že se to nebude opakovat.
Trenér Miroslav Čada (Prostějov): Utkání jsme neodehráli dobře. Ve 3. setu jsme třemi hrubými chybami v koncovce dovolili zvrat. S euforii hrající Ostravou jsme měli problém otočit zápas. Až pátý set byl jasný.

Sestavy (od zóny I):
TJ Ostrava: Polášková, Pinková, Zedníková, Kojdová, Zemanová, Součková, libero: Spáčilová.
Střídaly: Kukučová, Valková, Ondrušková
VK Agel Prostějov: Gambová, Karg, Simon, Kossányiová, Borovinšek, Zatloukalová, libero: Kovářová.
Střídaly: Solange Soares, Markevich, Weiss

Rozhodčí: Topolánek M./Bohačík R.
Počet diváků: 110
Zapsal: Miloš Matula

Hala: Hala míčových sportů
Adresa: Varenská 40a, Ostrava, 70200
Rozhodčí: Topolánek M./Bohačík R./Kovář V.



autor: TJ Ostrava/ Miloš Matula

přidat komentář            zobrazit komentáře





  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.