> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov

vloženo: 22.03.2015           komentářů: 0Na zaačátek jarní části MSFL prohra s regionálním rivalem

První jarní kolo Moravskoslezské fotbalové ligy je za námi. Dnes se střetli svěřenci domácího kouče Jiřího Derca s aktuálně třetím týmem tabulky třetí ligy. Trenér hostů pan František Jura už v týdnu předznamenal, že kádr nebude kompletní. Jeho tým trápí marodka. Ani trenér domácího týmu neměl k utkání kompletní kádr. Pro zranění chyběl Petr Soukup, nováček v dresu HFK, který přišel na hostování z druholigového Frýdku Místku. Zranění jsou také záložník Dalibor Dvořák a obránce Jan Hlavica.

A nyní už k samotnému utkání, které ovlivnila po zimní přestávce nerovnost hřiště. Kombinace na přírodní trávě, která ještě nestačila pořádně vyrůst, dělala problémy hlavně oběma defenzívám. A tak byla vidět spíše hra dlouhých míčů a hlavičkové souboje.

Hosté měli několik nebezpečných šancí, ale ty končili převážně nepřesnou koncovkou.

Na svěřencích trenéra Jiřího Derca byla vidět velká nervozita. Nedařila se jim vůbec kombinační hra s přechodem p stranách do útočné fáze. Nicméně i holičtí měli něolik příležitostí. Ve velké šanci se ocitl záložník Varaďa, ke kterému se dostal míč od Hornicha, ale střelu z levé strany vyrazil brankář Bureš. V další gólové šanci nesupěl Blažkovský, kterému z pravé strany nabídl zakončení Bača. Jeho střela skončila těsně nad brankovou konstrukcí. Poločas tak skončil bez branek.

Po změně stran se hra zlepšila hlavně na straně hostů, což potvrdili gólem v 71. minutě. Brance předcházel špatný odkop holického obránce k Langrovi, který z penalty poslal nekompromisně míč k tyči 0:1.

Holičtí mohli vyrovnat v 85. minutě po signálu ze standardky, ale Kostorek netrefil míč z malého vápna a tak holičtí v prvním jarním utkání prohráli smolně 0:1.

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov 0:1 (0:0)

Branky: 71. Langer.

Rozhodčí: Valter Boček - Radek Dubravský, Petr Mrázek.

Delegát: Oldřich Racek

ŽK: 57. Bača (HFK) - 84. Sečkář (PRO)

ČK: --

Diváků: 278.

Sestavy obou mužstev

1.HFK Olomouc: Mucha - Drbal (84. Štěpánek), Lukášek “C”, Lysoněk, Můčka - Hornich, Buček (67. Šuba), Bača, Varaďa - Blažkovský (86. Krumpolc), Kostorek.

Náhradníci: Arbeit - Štěpánek, Šuba, Krumpolc, Bernard.

Realizační tým - trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Zdeněk Kozel, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Bureš “C” - Krejčíř, Pančochář (90. Sikora), Zatloukal, Zelenka, Fládr, Sečkář (88. Rus), Hirsch, Langer, Sus, Kroupa.

Náhradníci: Kofroň - Sikora, Prokop, Rus, Machálek, Šteigl.

Realizační tým - trenér: František Jura, asistenti: Roman Popelka, vedoucí: Martin Musil, masér: Marek Roba, lékař: MUDr.

Následující kolo

V dalším mistrovském utkání MSFL zavítáme na domácí půdu týmu FC Hlučín. Utkání se hraje v sobotu 28.3.2015 v 15.00 hodin.autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.