> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov

vloženo: 22.03.2015           komentářů: 0Na zaačátek jarní části MSFL prohra s regionálním rivalem

První jarní kolo Moravskoslezské fotbalové ligy je za námi. Dnes se střetli svěřenci domácího kouče Jiřího Derca s aktuálně třetím týmem tabulky třetí ligy. Trenér hostů pan František Jura už v týdnu předznamenal, že kádr nebude kompletní. Jeho tým trápí marodka. Ani trenér domácího týmu neměl k utkání kompletní kádr. Pro zranění chyběl Petr Soukup, nováček v dresu HFK, který přišel na hostování z druholigového Frýdku Místku. Zranění jsou také záložník Dalibor Dvořák a obránce Jan Hlavica.

A nyní už k samotnému utkání, které ovlivnila po zimní přestávce nerovnost hřiště. Kombinace na přírodní trávě, která ještě nestačila pořádně vyrůst, dělala problémy hlavně oběma defenzívám. A tak byla vidět spíše hra dlouhých míčů a hlavičkové souboje.

Hosté měli několik nebezpečných šancí, ale ty končili převážně nepřesnou koncovkou.

Na svěřencích trenéra Jiřího Derca byla vidět velká nervozita. Nedařila se jim vůbec kombinační hra s přechodem p stranách do útočné fáze. Nicméně i holičtí měli něolik příležitostí. Ve velké šanci se ocitl záložník Varaďa, ke kterému se dostal míč od Hornicha, ale střelu z levé strany vyrazil brankář Bureš. V další gólové šanci nesupěl Blažkovský, kterému z pravé strany nabídl zakončení Bača. Jeho střela skončila těsně nad brankovou konstrukcí. Poločas tak skončil bez branek.

Po změně stran se hra zlepšila hlavně na straně hostů, což potvrdili gólem v 71. minutě. Brance předcházel špatný odkop holického obránce k Langrovi, který z penalty poslal nekompromisně míč k tyči 0:1.

Holičtí mohli vyrovnat v 85. minutě po signálu ze standardky, ale Kostorek netrefil míč z malého vápna a tak holičtí v prvním jarním utkání prohráli smolně 0:1.

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov 0:1 (0:0)

Branky: 71. Langer.

Rozhodčí: Valter Boček - Radek Dubravský, Petr Mrázek.

Delegát: Oldřich Racek

ŽK: 57. Bača (HFK) - 84. Sečkář (PRO)

ČK: --

Diváků: 278.

Sestavy obou mužstev

1.HFK Olomouc: Mucha - Drbal (84. Štěpánek), Lukášek “C”, Lysoněk, Můčka - Hornich, Buček (67. Šuba), Bača, Varaďa - Blažkovský (86. Krumpolc), Kostorek.

Náhradníci: Arbeit - Štěpánek, Šuba, Krumpolc, Bernard.

Realizační tým - trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Zdeněk Kozel, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Bureš “C” - Krejčíř, Pančochář (90. Sikora), Zatloukal, Zelenka, Fládr, Sečkář (88. Rus), Hirsch, Langer, Sus, Kroupa.

Náhradníci: Kofroň - Sikora, Prokop, Rus, Machálek, Šteigl.

Realizační tým - trenér: František Jura, asistenti: Roman Popelka, vedoucí: Martin Musil, masér: Marek Roba, lékař: MUDr.

Následující kolo

V dalším mistrovském utkání MSFL zavítáme na domácí půdu týmu FC Hlučín. Utkání se hraje v sobotu 28.3.2015 v 15.00 hodin.autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.