> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

BC Kolín - Kooperativa NBL

vloženo: 26.03.2015           komentářů: 0BC Geosan Kolín - Ariete Prostějov 89:98
Body Kolína: Bryant Darryl Dawon 32, Field Richard 21, Horák Ladislav 12, Machač David 7, Ličartovský Štefan 6, Vocetka Michal 6, Djukanovič Djukan 4, Faifr Samuel 1, Harčár Pavel 0, Sýkora Martin 0
Body Prostějova: Slezák Pavel 28, Marko Roman 16, Šteffel David 15, Peterka Ondřej 10, Švrdlík Kamil 9, Tomanec Jan 6, Nečas Radek 5, Novák Martin 4, Sehnal Marek 3, Mrviš Tomáš 2

PRŮBĚH: 29:24 51:47 66:74
STŘELBA 3B.: 25/10:26/10
STŘELBA 2B.: 48/20:44/25
TH: 23/19:26/18
doskoky: 37:43
CHYBY: 25:25
ROZHODČÍ: Vyklický Robert, Matějek Ivor, Baloun Jan
KOMISAŘ: Hlaváček Pavel

Tisková konference ...zde

Fotogalerie (autor: Prokop Bělina) ...zde

Poločasové vedení o čtyři body dávalo tušit, že budou diváci svědky dramatického souboje o další bytí a nebytí v letošním ligovém ročníku, ovšem nevydařená třetí čtvrtina utkání rozhodla o tom, že letošní play-off nám zůstane zapovězeno. Postaral se o to osmi body v řadě (dvě trojky) Roman Marko a následně další trojkou Ondra Peterka. Byť se nám stejnou zbraní Michala Vocetky podařilo na chvíli snížit vedení Orlů na jeden bod, do konce této části zvýšili hosté své vedení na osmibodový rozdíl a vyhráli tak tuto část 27:15. Když jsme během čtyř úvodních minut poslední části nedali ze hry ani bod, bylo o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Orli vedli během oboustranné přestřelky v polovině čtvrtiny již o 15 bodů a i přes snížení na rozdíl šesti bodů v závěru utkání si již vítězství nenechali vzít.

Na straně hostů byli lídry Slezák, Marko, Nečas a Šteffel, na naší straně Bryant, Field, Machač a Horák. Orli obsadí po základní části třetí pozici, o našem umístění rozhodne poslední ligové kolo, které sehrajeme v pátek 27.3. od 17.45 hodin doma proti Nymburku.

autor: BC Geosan Kolín

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.