> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

BC Kolín - Kooperativa NBL

vloženo: 26.03.2015           komentářů: 0BC Geosan Kolín - Ariete Prostějov 89:98
Body Kolína: Bryant Darryl Dawon 32, Field Richard 21, Horák Ladislav 12, Machač David 7, Ličartovský Štefan 6, Vocetka Michal 6, Djukanovič Djukan 4, Faifr Samuel 1, Harčár Pavel 0, Sýkora Martin 0
Body Prostějova: Slezák Pavel 28, Marko Roman 16, Šteffel David 15, Peterka Ondřej 10, Švrdlík Kamil 9, Tomanec Jan 6, Nečas Radek 5, Novák Martin 4, Sehnal Marek 3, Mrviš Tomáš 2

PRŮBĚH: 29:24 51:47 66:74
STŘELBA 3B.: 25/10:26/10
STŘELBA 2B.: 48/20:44/25
TH: 23/19:26/18
doskoky: 37:43
CHYBY: 25:25
ROZHODČÍ: Vyklický Robert, Matějek Ivor, Baloun Jan
KOMISAŘ: Hlaváček Pavel

Tisková konference ...zde

Fotogalerie (autor: Prokop Bělina) ...zde

Poločasové vedení o čtyři body dávalo tušit, že budou diváci svědky dramatického souboje o další bytí a nebytí v letošním ligovém ročníku, ovšem nevydařená třetí čtvrtina utkání rozhodla o tom, že letošní play-off nám zůstane zapovězeno. Postaral se o to osmi body v řadě (dvě trojky) Roman Marko a následně další trojkou Ondra Peterka. Byť se nám stejnou zbraní Michala Vocetky podařilo na chvíli snížit vedení Orlů na jeden bod, do konce této části zvýšili hosté své vedení na osmibodový rozdíl a vyhráli tak tuto část 27:15. Když jsme během čtyř úvodních minut poslední části nedali ze hry ani bod, bylo o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Orli vedli během oboustranné přestřelky v polovině čtvrtiny již o 15 bodů a i přes snížení na rozdíl šesti bodů v závěru utkání si již vítězství nenechali vzít.

Na straně hostů byli lídry Slezák, Marko, Nečas a Šteffel, na naší straně Bryant, Field, Machač a Horák. Orli obsadí po základní části třetí pozici, o našem umístění rozhodne poslední ligové kolo, které sehrajeme v pátek 27.3. od 17.45 hodin doma proti Nymburku.

autor: BC Geosan Kolín

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.