> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

BC Kolín - Kooperativa NBL

vloženo: 26.03.2015           komentářů: 0BC Geosan Kolín - Ariete Prostějov 89:98
Body Kolína: Bryant Darryl Dawon 32, Field Richard 21, Horák Ladislav 12, Machač David 7, Ličartovský Štefan 6, Vocetka Michal 6, Djukanovič Djukan 4, Faifr Samuel 1, Harčár Pavel 0, Sýkora Martin 0
Body Prostějova: Slezák Pavel 28, Marko Roman 16, Šteffel David 15, Peterka Ondřej 10, Švrdlík Kamil 9, Tomanec Jan 6, Nečas Radek 5, Novák Martin 4, Sehnal Marek 3, Mrviš Tomáš 2

PRŮBĚH: 29:24 51:47 66:74
STŘELBA 3B.: 25/10:26/10
STŘELBA 2B.: 48/20:44/25
TH: 23/19:26/18
doskoky: 37:43
CHYBY: 25:25
ROZHODČÍ: Vyklický Robert, Matějek Ivor, Baloun Jan
KOMISAŘ: Hlaváček Pavel

Tisková konference ...zde

Fotogalerie (autor: Prokop Bělina) ...zde

Poločasové vedení o čtyři body dávalo tušit, že budou diváci svědky dramatického souboje o další bytí a nebytí v letošním ligovém ročníku, ovšem nevydařená třetí čtvrtina utkání rozhodla o tom, že letošní play-off nám zůstane zapovězeno. Postaral se o to osmi body v řadě (dvě trojky) Roman Marko a následně další trojkou Ondra Peterka. Byť se nám stejnou zbraní Michala Vocetky podařilo na chvíli snížit vedení Orlů na jeden bod, do konce této části zvýšili hosté své vedení na osmibodový rozdíl a vyhráli tak tuto část 27:15. Když jsme během čtyř úvodních minut poslední části nedali ze hry ani bod, bylo o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Orli vedli během oboustranné přestřelky v polovině čtvrtiny již o 15 bodů a i přes snížení na rozdíl šesti bodů v závěru utkání si již vítězství nenechali vzít.

Na straně hostů byli lídry Slezák, Marko, Nečas a Šteffel, na naší straně Bryant, Field, Machač a Horák. Orli obsadí po základní části třetí pozici, o našem umístění rozhodne poslední ligové kolo, které sehrajeme v pátek 27.3. od 17.45 hodin doma proti Nymburku.

autor: BC Geosan Kolín

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.