> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

BC Kolín - Kooperativa NBL

vloženo: 26.03.2015           komentářů: 0BC Geosan Kolín - Ariete Prostějov 89:98
Body Kolína: Bryant Darryl Dawon 32, Field Richard 21, Horák Ladislav 12, Machač David 7, Ličartovský Štefan 6, Vocetka Michal 6, Djukanovič Djukan 4, Faifr Samuel 1, Harčár Pavel 0, Sýkora Martin 0
Body Prostějova: Slezák Pavel 28, Marko Roman 16, Šteffel David 15, Peterka Ondřej 10, Švrdlík Kamil 9, Tomanec Jan 6, Nečas Radek 5, Novák Martin 4, Sehnal Marek 3, Mrviš Tomáš 2

PRŮBĚH: 29:24 51:47 66:74
STŘELBA 3B.: 25/10:26/10
STŘELBA 2B.: 48/20:44/25
TH: 23/19:26/18
doskoky: 37:43
CHYBY: 25:25
ROZHODČÍ: Vyklický Robert, Matějek Ivor, Baloun Jan
KOMISAŘ: Hlaváček Pavel

Tisková konference ...zde

Fotogalerie (autor: Prokop Bělina) ...zde

Poločasové vedení o čtyři body dávalo tušit, že budou diváci svědky dramatického souboje o další bytí a nebytí v letošním ligovém ročníku, ovšem nevydařená třetí čtvrtina utkání rozhodla o tom, že letošní play-off nám zůstane zapovězeno. Postaral se o to osmi body v řadě (dvě trojky) Roman Marko a následně další trojkou Ondra Peterka. Byť se nám stejnou zbraní Michala Vocetky podařilo na chvíli snížit vedení Orlů na jeden bod, do konce této části zvýšili hosté své vedení na osmibodový rozdíl a vyhráli tak tuto část 27:15. Když jsme během čtyř úvodních minut poslední části nedali ze hry ani bod, bylo o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Orli vedli během oboustranné přestřelky v polovině čtvrtiny již o 15 bodů a i přes snížení na rozdíl šesti bodů v závěru utkání si již vítězství nenechali vzít.

Na straně hostů byli lídry Slezák, Marko, Nečas a Šteffel, na naší straně Bryant, Field, Machač a Horák. Orli obsadí po základní části třetí pozici, o našem umístění rozhodne poslední ligové kolo, které sehrajeme v pátek 27.3. od 17.45 hodin doma proti Nymburku.

autor: BC Geosan Kolín

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.