> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Orli přehráli Pandy

vloženo: 06.04.2015           komentářů: 0

Orli přehráli Pandy a ve čtvrtfinalové sérii vedou 1:0
Ústí nastoupilo bez Aliče, ale s Vetem v sestavě. Že bude první čtvrtina ve střeleckém duchu potvrdil hned v úvodu Radek Nečas, když trojkou zvyšoval na 5:2. Orly držel Švrdlík, Marko a Slezák. Hodně si domácí pomáhali útočným doskokem, ale Žampach ukončil první čtvrtinu trojkou s klaksonem (26:21). Pak přišla druhá,střelecky velmi dietní, část hry. Nejenom Orli se nemohli trefit a skore v poločase bylo výmluvné: 40:31. Tak jako minulý víkend Orli vletěli do druhého poločasu s řádně roztaženými křídly a díky trojkám Romana Marka a Pavla Slezáka šli do vedení 68:48 po třetí čtvrtině a bylo rozhodnuto. Trenér Zbyněk Choleva tak mohl šetřit základní sestavu na středeční utkání na severu Čech.

Martin Stavěl (Sluneta):
Gratuluji týmu Prostějova k zaslouženému vítězství. Nás po celý zápas provázela velká nekoncentrovanost. Měli jsme velmi špatný návrat do obrany, v obraně i útoku nám chyběla agresivita, jen 8 střílených šestek to dokazuje. Pokud se někomu z našich tří střeleckých tahounů nedaří, tak jej nemá kdo nahradit. Ve druhém poločase Prostějov zapl na vyšší rychlostní stupeň, dal několik trojek za sebou a bylo po utkání.

Zbyněk Choleva (Ariete):
Gratuluji a děkuji našim borcům, zápas jsme zvládli s bravurou. Trošičku nervozity bylo v úvodu, což se podepsalo na horší střelbě v první půli, ale pak jsme to zvládli. Velmi dobře jsme bránili, byli jsme rychlí v útoku a pod košem kraloval hráč utkání Kamil Švrdlík. Ústí se snažilo, ale chyběl jim Alič, což je pro ně citelná ztráta.

Celý technický zápis se zobrazí po kliknutí na výsledek utkání pod tabulkou "Kalendář akcí".

autor: www.orliprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.