> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Orli přehráli Pandy

vloženo: 06.04.2015           komentářů: 0

Orli přehráli Pandy a ve čtvrtfinalové sérii vedou 1:0
Ústí nastoupilo bez Aliče, ale s Vetem v sestavě. Že bude první čtvrtina ve střeleckém duchu potvrdil hned v úvodu Radek Nečas, když trojkou zvyšoval na 5:2. Orly držel Švrdlík, Marko a Slezák. Hodně si domácí pomáhali útočným doskokem, ale Žampach ukončil první čtvrtinu trojkou s klaksonem (26:21). Pak přišla druhá,střelecky velmi dietní, část hry. Nejenom Orli se nemohli trefit a skore v poločase bylo výmluvné: 40:31. Tak jako minulý víkend Orli vletěli do druhého poločasu s řádně roztaženými křídly a díky trojkám Romana Marka a Pavla Slezáka šli do vedení 68:48 po třetí čtvrtině a bylo rozhodnuto. Trenér Zbyněk Choleva tak mohl šetřit základní sestavu na středeční utkání na severu Čech.

Martin Stavěl (Sluneta):
Gratuluji týmu Prostějova k zaslouženému vítězství. Nás po celý zápas provázela velká nekoncentrovanost. Měli jsme velmi špatný návrat do obrany, v obraně i útoku nám chyběla agresivita, jen 8 střílených šestek to dokazuje. Pokud se někomu z našich tří střeleckých tahounů nedaří, tak jej nemá kdo nahradit. Ve druhém poločase Prostějov zapl na vyšší rychlostní stupeň, dal několik trojek za sebou a bylo po utkání.

Zbyněk Choleva (Ariete):
Gratuluji a děkuji našim borcům, zápas jsme zvládli s bravurou. Trošičku nervozity bylo v úvodu, což se podepsalo na horší střelbě v první půli, ale pak jsme to zvládli. Velmi dobře jsme bránili, byli jsme rychlí v útoku a pod košem kraloval hráč utkání Kamil Švrdlík. Ústí se snažilo, ale chyběl jim Alič, což je pro ně citelná ztráta.

Celý technický zápis se zobrazí po kliknutí na výsledek utkání pod tabulkou "Kalendář akcí".

autor: www.orliprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.