> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Orli přehráli Pandy

vloženo: 06.04.2015           komentářů: 0

Orli přehráli Pandy a ve čtvrtfinalové sérii vedou 1:0
Ústí nastoupilo bez Aliče, ale s Vetem v sestavě. Že bude první čtvrtina ve střeleckém duchu potvrdil hned v úvodu Radek Nečas, když trojkou zvyšoval na 5:2. Orly držel Švrdlík, Marko a Slezák. Hodně si domácí pomáhali útočným doskokem, ale Žampach ukončil první čtvrtinu trojkou s klaksonem (26:21). Pak přišla druhá,střelecky velmi dietní, část hry. Nejenom Orli se nemohli trefit a skore v poločase bylo výmluvné: 40:31. Tak jako minulý víkend Orli vletěli do druhého poločasu s řádně roztaženými křídly a díky trojkám Romana Marka a Pavla Slezáka šli do vedení 68:48 po třetí čtvrtině a bylo rozhodnuto. Trenér Zbyněk Choleva tak mohl šetřit základní sestavu na středeční utkání na severu Čech.

Martin Stavěl (Sluneta):
Gratuluji týmu Prostějova k zaslouženému vítězství. Nás po celý zápas provázela velká nekoncentrovanost. Měli jsme velmi špatný návrat do obrany, v obraně i útoku nám chyběla agresivita, jen 8 střílených šestek to dokazuje. Pokud se někomu z našich tří střeleckých tahounů nedaří, tak jej nemá kdo nahradit. Ve druhém poločase Prostějov zapl na vyšší rychlostní stupeň, dal několik trojek za sebou a bylo po utkání.

Zbyněk Choleva (Ariete):
Gratuluji a děkuji našim borcům, zápas jsme zvládli s bravurou. Trošičku nervozity bylo v úvodu, což se podepsalo na horší střelbě v první půli, ale pak jsme to zvládli. Velmi dobře jsme bránili, byli jsme rychlí v útoku a pod košem kraloval hráč utkání Kamil Švrdlík. Ústí se snažilo, ale chyběl jim Alič, což je pro ně citelná ztráta.

Celý technický zápis se zobrazí po kliknutí na výsledek utkání pod tabulkou "Kalendář akcí".

autor: www.orliprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.