> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

„VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH“

vloženo: 07.04.2015           komentářů: 0

POZVÁNÍ NA TÉMATICKÝ VEČER „VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH“

Stává se již pomalu tradicí, že každou třetí středu v měsíci organizují ženy z prostějovského Klubu Moudrého podnikání žen zajímavý tematický večer v Čajovně pod pokličkou v Prostějově.
Co pro vás připravily tentokrát? Pamatujete si z dětství, jak vám babička možná maminka či tetička „vtloukala“ do hlavy, že ve zdravém těle je zdravý duch? Myšlenka nijak nová, pracovali s ní už staří Řekové a dnes ji v moderním pojetí známe mimo jiné pod pojmem wellness, či zdravý životní styl.
Tentokrát bude tematický večer zaměřen na naše tělo. Nepůjde však jen o zaručené diety a chytrá doporučení. Přijďte s námi podebatovat o vlivu kvalitní stravy na zdraví člověka se specialistkou na výživu Pavlou Daněčkovou, DiS, majitelkou pobočky Světa zdraví v Prostějově, která svou dospívající touhu o ideálním těle povýšila na celoživotní poslání, vášeň porozumět lidskému tělu a naučit se skrze jídlo cítit se skvěle. Mimo jiné zazní např. i tipy, jak a kde levně a kvalitně nakoupit, které potraviny nás povzbudí, a které nikdy nesmíme vynechat. A určitě si i teoreticky něco dobrého uvaříme.
Ještě váháte? Nadechněte se, už cítíte tu vůni celerových hranolek? Rozdíl nepoznáte, to můžeme garantovat! Neseďte doma a přijďte s námi zkusit cítit se fajn dlouhodobě.

Kdy a kde? 15. 4. 2015 od 17:30 hodin v Čajovně pod pokličkou v Prostějově

Své místo si nezapomeňte rezervovat u paní Heleny Volfové, tel. 605 051 955.
Srdečně zve Klub moudrého podnikání žen v Prostějově, který organizuje každý měsíc kruhy pro podnikavé ženy. Více na: www.moudrepodnikanizen.cz/klub-mpz/prostejov/

autor: www.moudrepodnikanizen.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.