> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

„VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH“

vloženo: 07.04.2015           komentářů: 0

POZVÁNÍ NA TÉMATICKÝ VEČER „VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH“

Stává se již pomalu tradicí, že každou třetí středu v měsíci organizují ženy z prostějovského Klubu Moudrého podnikání žen zajímavý tematický večer v Čajovně pod pokličkou v Prostějově.
Co pro vás připravily tentokrát? Pamatujete si z dětství, jak vám babička možná maminka či tetička „vtloukala“ do hlavy, že ve zdravém těle je zdravý duch? Myšlenka nijak nová, pracovali s ní už staří Řekové a dnes ji v moderním pojetí známe mimo jiné pod pojmem wellness, či zdravý životní styl.
Tentokrát bude tematický večer zaměřen na naše tělo. Nepůjde však jen o zaručené diety a chytrá doporučení. Přijďte s námi podebatovat o vlivu kvalitní stravy na zdraví člověka se specialistkou na výživu Pavlou Daněčkovou, DiS, majitelkou pobočky Světa zdraví v Prostějově, která svou dospívající touhu o ideálním těle povýšila na celoživotní poslání, vášeň porozumět lidskému tělu a naučit se skrze jídlo cítit se skvěle. Mimo jiné zazní např. i tipy, jak a kde levně a kvalitně nakoupit, které potraviny nás povzbudí, a které nikdy nesmíme vynechat. A určitě si i teoreticky něco dobrého uvaříme.
Ještě váháte? Nadechněte se, už cítíte tu vůni celerových hranolek? Rozdíl nepoznáte, to můžeme garantovat! Neseďte doma a přijďte s námi zkusit cítit se fajn dlouhodobě.

Kdy a kde? 15. 4. 2015 od 17:30 hodin v Čajovně pod pokličkou v Prostějově

Své místo si nezapomeňte rezervovat u paní Heleny Volfové, tel. 605 051 955.
Srdečně zve Klub moudrého podnikání žen v Prostějově, který organizuje každý měsíc kruhy pro podnikavé ženy. Více na: www.moudrepodnikanizen.cz/klub-mpz/prostejov/

autor: www.moudrepodnikanizen.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.