> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

„VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH“

vloženo: 07.04.2015           komentářů: 0

POZVÁNÍ NA TÉMATICKÝ VEČER „VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH“

Stává se již pomalu tradicí, že každou třetí středu v měsíci organizují ženy z prostějovského Klubu Moudrého podnikání žen zajímavý tematický večer v Čajovně pod pokličkou v Prostějově.
Co pro vás připravily tentokrát? Pamatujete si z dětství, jak vám babička možná maminka či tetička „vtloukala“ do hlavy, že ve zdravém těle je zdravý duch? Myšlenka nijak nová, pracovali s ní už staří Řekové a dnes ji v moderním pojetí známe mimo jiné pod pojmem wellness, či zdravý životní styl.
Tentokrát bude tematický večer zaměřen na naše tělo. Nepůjde však jen o zaručené diety a chytrá doporučení. Přijďte s námi podebatovat o vlivu kvalitní stravy na zdraví člověka se specialistkou na výživu Pavlou Daněčkovou, DiS, majitelkou pobočky Světa zdraví v Prostějově, která svou dospívající touhu o ideálním těle povýšila na celoživotní poslání, vášeň porozumět lidskému tělu a naučit se skrze jídlo cítit se skvěle. Mimo jiné zazní např. i tipy, jak a kde levně a kvalitně nakoupit, které potraviny nás povzbudí, a které nikdy nesmíme vynechat. A určitě si i teoreticky něco dobrého uvaříme.
Ještě váháte? Nadechněte se, už cítíte tu vůni celerových hranolek? Rozdíl nepoznáte, to můžeme garantovat! Neseďte doma a přijďte s námi zkusit cítit se fajn dlouhodobě.

Kdy a kde? 15. 4. 2015 od 17:30 hodin v Čajovně pod pokličkou v Prostějově

Své místo si nezapomeňte rezervovat u paní Heleny Volfové, tel. 605 051 955.
Srdečně zve Klub moudrého podnikání žen v Prostějově, který organizuje každý měsíc kruhy pro podnikavé ženy. Více na: www.moudrepodnikanizen.cz/klub-mpz/prostejov/

autor: www.moudrepodnikanizen.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.