> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Ekologové si přijdou na své

vloženo: 14.04.2009           komentářů: 0

V sobotu 18.4.2009 je na prostějovském náměstí Den Země a ekologický jarmark, který bude trvat od 9:00 do 13:00. Na akci bude takový program:
· 9:00 vystoupení folklorního souboru Klas
· 10:00 divadlo- agentura Jana
· 11:00 losování Baterkiády Čarodějnická pohádka-
· 11:15 Old Brown shoes
· 12:00 losování účastníků ankety
· 12:15 Old Brown shoes
V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do tělocvičny Sportcentra DDM na ulici Vápenice číslo 9. Ale na své si přijdou i jiní. Na akci budou i ručně vyráběné výrobky a lidová řemesla. Dokonce bude na akci představení neziskových oraganizací.

V 10 hodin bude vyhlášení Baterkiády . Chce se soutěže zúčastnit?


1. Baterii označte svým příjmením (samolepku Vám dají) popř. telefoním číslem.
2. Do soutěže se berou baterie z mobilních telefonů, notebooků hlavně ne autobaterie.
3. baterie vhoďte do připravovaných papírových kontejnerů, označovanými K1 až K5.
4. Počkejte na losování na dni Země 18.4.2009 v 11:00 hodin u radnice. Můžete vyhrát nějaké ceny, které do soutěže věnovala internetová večerka HABRO. Jako je:
· Multimediální klávesnice GENIUS
· USB FLASH DISK 1 GB
· Balík 10 CD Verbatim
· Balík 10 DVD Verbatim

Stanoviště, kde můžete baterie odevzdat na stanoviští K1 až K5:

· K1 ČSOP Husovo nám. 67
· K2 Informační služba Měú
· K3 HABRO internetová večerka
· K4 ZŠ Rejskova
· K5 Skautská klubovna Šmeralova ul.

Přijďte se podívat.autor: Jakub Čech

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.