> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prvního tréninku na ledě

vloženo: 29.07.2015           komentářů: 0

Neuvěřitelné! Prvního tréninku na ledě se zúčastnilo cca 350 fanoušků

Otevřený trénink prostějovských hráčů s doprovodým programem neměl obdoby a vedení klubu se dopředu mohlo jen domnívat, jaký taková akce bude mít u fanoušků ohlas. Prostějovští hokejoví příznivci ale opět ukázali, jaký sport je číslem jedna v našem městě. Do ochozů jerstřábi arény zavítalo na trénink něco mezi třemi až čtyřmi sty diváků, kteří na ledě sledovali nově se rodící kádr se všemi letními posilami. Otevřený trénink však provázel také doprovodný program, včetně občerstvení a možností prohlídek kabiny A týmu Jestřábů.

před 3 dny | Lubomír Tesař
Chvíli před pátou hodinou nedělní se tribuny prostějovského zimního stadionu opět začaly probouzet z letního spánku a postupně se na nich sešlo tolik hokejechtivých návštěvníků, že by v některých končinách byli za takovou návštěvu rádi i na prvoligové utkání. V Prostějově však více jak tři stovky diváků zamířili "jen" na trénink. Hráči na led nastoupili v šesti barevných variantách dresů plus brankáři a komentátor tréninku postupně představil tyto hráče:

Brankáři: Vydržel - Neužil (Šimboch)
1. pětka: Protivný, Niko - Rod, Moskal, Novák
2. pětka: Mojžíš - Kaluža - Krejčík (nehrál z důvodu zranění), Venkrbec, Luňák
3. pětka: Husák, Malý - Čuřík, Meidl V. Šlahař
4. pětka: Sobotka , Rudl - Kajaba, Meidl R., Augustin
5. pětka: Skřivánek, Vokurka - Česlík, Stejskal, Zezula
6. pětka: Peštuka, Jedlička - Kuchta, Kuncek, Medek

První trénink před fanoušky chtěli trenéři udělat co nejzábavnější formou, proto se rozhodli pro vzájemný přátelský zápas, po úvodním rozbruslení se na jednu ze střídaček postavil Jiří Vykoukal a druhou Kamil Přecechtěl, kteří si prostějovský tým rozdělili napůl. Hlavní roli zápasu měl však Michal Černý, který se ujal role rozhočího.

Diváci se mezitím mohli občerstvit u stánku s pochutinami a u piva nebo kofoly s přáteli probrat nový slibně vzhlížející prostějovský kádr. O přestávce tréninkového zápasu se jal moderátor vyzpovídat jeho aktéry přímo na střídačky a do mikrofonu sdělili své dojmy třeba Václav Meidl, Jakub Čuřík nebo hlavní trenér Přecechtěl.

Na konec přestávky si připravilo vedení klubu krátké video s přivítáním zůstávajících hráčů z minulé sezony, které se promítalo na velkopološné obrazovce, což prostějovské hokejisty moc potěšilo. Každý hráč mělu svého jména několik vzpomínkových fotografií z minulé sezony, a v prezentaci se tak prostřídali Juraj Šimboch, Lukáš Luňák, Matouš Venkrbec, Patrik Husák, Václav Meidl, René Kajaba, Marek Kaluža a Lukáš Krejčík.

Během dalšího průběhu utkání pak mohli fanoušci po malých skupinkách nahlédnout do zázemí A týmu, kdy si prohlédli prostory masérů, brusírny bruslí i samotnou kabinu prvního týmu Jestřábů. O exkurzi byl také velký zájem a vedoucí týmu provedl alespoň pět desítek fanoušků.

V samotném závěru nedělní akce si kotel společně s hráči po delší době opět zapěli děkovačku "Táhneme na hokej" pod obřím nápisem fanoušků "Společně do play off" a zhlédli druhou část prezentace na obrazovce, ve které byli představeni hráči, kteří se k týmu nově připojili v letní přestávce.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.