> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prvního tréninku na ledě

vloženo: 29.07.2015           komentářů: 0

Neuvěřitelné! Prvního tréninku na ledě se zúčastnilo cca 350 fanoušků

Otevřený trénink prostějovských hráčů s doprovodým programem neměl obdoby a vedení klubu se dopředu mohlo jen domnívat, jaký taková akce bude mít u fanoušků ohlas. Prostějovští hokejoví příznivci ale opět ukázali, jaký sport je číslem jedna v našem městě. Do ochozů jerstřábi arény zavítalo na trénink něco mezi třemi až čtyřmi sty diváků, kteří na ledě sledovali nově se rodící kádr se všemi letními posilami. Otevřený trénink však provázel také doprovodný program, včetně občerstvení a možností prohlídek kabiny A týmu Jestřábů.

před 3 dny | Lubomír Tesař
Chvíli před pátou hodinou nedělní se tribuny prostějovského zimního stadionu opět začaly probouzet z letního spánku a postupně se na nich sešlo tolik hokejechtivých návštěvníků, že by v některých končinách byli za takovou návštěvu rádi i na prvoligové utkání. V Prostějově však více jak tři stovky diváků zamířili "jen" na trénink. Hráči na led nastoupili v šesti barevných variantách dresů plus brankáři a komentátor tréninku postupně představil tyto hráče:

Brankáři: Vydržel - Neužil (Šimboch)
1. pětka: Protivný, Niko - Rod, Moskal, Novák
2. pětka: Mojžíš - Kaluža - Krejčík (nehrál z důvodu zranění), Venkrbec, Luňák
3. pětka: Husák, Malý - Čuřík, Meidl V. Šlahař
4. pětka: Sobotka , Rudl - Kajaba, Meidl R., Augustin
5. pětka: Skřivánek, Vokurka - Česlík, Stejskal, Zezula
6. pětka: Peštuka, Jedlička - Kuchta, Kuncek, Medek

První trénink před fanoušky chtěli trenéři udělat co nejzábavnější formou, proto se rozhodli pro vzájemný přátelský zápas, po úvodním rozbruslení se na jednu ze střídaček postavil Jiří Vykoukal a druhou Kamil Přecechtěl, kteří si prostějovský tým rozdělili napůl. Hlavní roli zápasu měl však Michal Černý, který se ujal role rozhočího.

Diváci se mezitím mohli občerstvit u stánku s pochutinami a u piva nebo kofoly s přáteli probrat nový slibně vzhlížející prostějovský kádr. O přestávce tréninkového zápasu se jal moderátor vyzpovídat jeho aktéry přímo na střídačky a do mikrofonu sdělili své dojmy třeba Václav Meidl, Jakub Čuřík nebo hlavní trenér Přecechtěl.

Na konec přestávky si připravilo vedení klubu krátké video s přivítáním zůstávajících hráčů z minulé sezony, které se promítalo na velkopološné obrazovce, což prostějovské hokejisty moc potěšilo. Každý hráč mělu svého jména několik vzpomínkových fotografií z minulé sezony, a v prezentaci se tak prostřídali Juraj Šimboch, Lukáš Luňák, Matouš Venkrbec, Patrik Husák, Václav Meidl, René Kajaba, Marek Kaluža a Lukáš Krejčík.

Během dalšího průběhu utkání pak mohli fanoušci po malých skupinkách nahlédnout do zázemí A týmu, kdy si prohlédli prostory masérů, brusírny bruslí i samotnou kabinu prvního týmu Jestřábů. O exkurzi byl také velký zájem a vedoucí týmu provedl alespoň pět desítek fanoušků.

V samotném závěru nedělní akce si kotel společně s hráči po delší době opět zapěli děkovačku "Táhneme na hokej" pod obřím nápisem fanoušků "Společně do play off" a zhlédli druhou část prezentace na obrazovce, ve které byli představeni hráči, kteří se k týmu nově připojili v letní přestávce.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.