> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prvního tréninku na ledě

vloženo: 29.07.2015           komentářů: 0

Neuvěřitelné! Prvního tréninku na ledě se zúčastnilo cca 350 fanoušků

Otevřený trénink prostějovských hráčů s doprovodým programem neměl obdoby a vedení klubu se dopředu mohlo jen domnívat, jaký taková akce bude mít u fanoušků ohlas. Prostějovští hokejoví příznivci ale opět ukázali, jaký sport je číslem jedna v našem městě. Do ochozů jerstřábi arény zavítalo na trénink něco mezi třemi až čtyřmi sty diváků, kteří na ledě sledovali nově se rodící kádr se všemi letními posilami. Otevřený trénink však provázel také doprovodný program, včetně občerstvení a možností prohlídek kabiny A týmu Jestřábů.

před 3 dny | Lubomír Tesař
Chvíli před pátou hodinou nedělní se tribuny prostějovského zimního stadionu opět začaly probouzet z letního spánku a postupně se na nich sešlo tolik hokejechtivých návštěvníků, že by v některých končinách byli za takovou návštěvu rádi i na prvoligové utkání. V Prostějově však více jak tři stovky diváků zamířili "jen" na trénink. Hráči na led nastoupili v šesti barevných variantách dresů plus brankáři a komentátor tréninku postupně představil tyto hráče:

Brankáři: Vydržel - Neužil (Šimboch)
1. pětka: Protivný, Niko - Rod, Moskal, Novák
2. pětka: Mojžíš - Kaluža - Krejčík (nehrál z důvodu zranění), Venkrbec, Luňák
3. pětka: Husák, Malý - Čuřík, Meidl V. Šlahař
4. pětka: Sobotka , Rudl - Kajaba, Meidl R., Augustin
5. pětka: Skřivánek, Vokurka - Česlík, Stejskal, Zezula
6. pětka: Peštuka, Jedlička - Kuchta, Kuncek, Medek

První trénink před fanoušky chtěli trenéři udělat co nejzábavnější formou, proto se rozhodli pro vzájemný přátelský zápas, po úvodním rozbruslení se na jednu ze střídaček postavil Jiří Vykoukal a druhou Kamil Přecechtěl, kteří si prostějovský tým rozdělili napůl. Hlavní roli zápasu měl však Michal Černý, který se ujal role rozhočího.

Diváci se mezitím mohli občerstvit u stánku s pochutinami a u piva nebo kofoly s přáteli probrat nový slibně vzhlížející prostějovský kádr. O přestávce tréninkového zápasu se jal moderátor vyzpovídat jeho aktéry přímo na střídačky a do mikrofonu sdělili své dojmy třeba Václav Meidl, Jakub Čuřík nebo hlavní trenér Přecechtěl.

Na konec přestávky si připravilo vedení klubu krátké video s přivítáním zůstávajících hráčů z minulé sezony, které se promítalo na velkopološné obrazovce, což prostějovské hokejisty moc potěšilo. Každý hráč mělu svého jména několik vzpomínkových fotografií z minulé sezony, a v prezentaci se tak prostřídali Juraj Šimboch, Lukáš Luňák, Matouš Venkrbec, Patrik Husák, Václav Meidl, René Kajaba, Marek Kaluža a Lukáš Krejčík.

Během dalšího průběhu utkání pak mohli fanoušci po malých skupinkách nahlédnout do zázemí A týmu, kdy si prohlédli prostory masérů, brusírny bruslí i samotnou kabinu prvního týmu Jestřábů. O exkurzi byl také velký zájem a vedoucí týmu provedl alespoň pět desítek fanoušků.

V samotném závěru nedělní akce si kotel společně s hráči po delší době opět zapěli děkovačku "Táhneme na hokej" pod obřím nápisem fanoušků "Společně do play off" a zhlédli druhou část prezentace na obrazovce, ve které byli představeni hráči, kteří se k týmu nově připojili v letní přestávce.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.