> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prvního tréninku na ledě

vloženo: 29.07.2015           komentářů: 0

Neuvěřitelné! Prvního tréninku na ledě se zúčastnilo cca 350 fanoušků

Otevřený trénink prostějovských hráčů s doprovodým programem neměl obdoby a vedení klubu se dopředu mohlo jen domnívat, jaký taková akce bude mít u fanoušků ohlas. Prostějovští hokejoví příznivci ale opět ukázali, jaký sport je číslem jedna v našem městě. Do ochozů jerstřábi arény zavítalo na trénink něco mezi třemi až čtyřmi sty diváků, kteří na ledě sledovali nově se rodící kádr se všemi letními posilami. Otevřený trénink však provázel také doprovodný program, včetně občerstvení a možností prohlídek kabiny A týmu Jestřábů.

před 3 dny | Lubomír Tesař
Chvíli před pátou hodinou nedělní se tribuny prostějovského zimního stadionu opět začaly probouzet z letního spánku a postupně se na nich sešlo tolik hokejechtivých návštěvníků, že by v některých končinách byli za takovou návštěvu rádi i na prvoligové utkání. V Prostějově však více jak tři stovky diváků zamířili "jen" na trénink. Hráči na led nastoupili v šesti barevných variantách dresů plus brankáři a komentátor tréninku postupně představil tyto hráče:

Brankáři: Vydržel - Neužil (Šimboch)
1. pětka: Protivný, Niko - Rod, Moskal, Novák
2. pětka: Mojžíš - Kaluža - Krejčík (nehrál z důvodu zranění), Venkrbec, Luňák
3. pětka: Husák, Malý - Čuřík, Meidl V. Šlahař
4. pětka: Sobotka , Rudl - Kajaba, Meidl R., Augustin
5. pětka: Skřivánek, Vokurka - Česlík, Stejskal, Zezula
6. pětka: Peštuka, Jedlička - Kuchta, Kuncek, Medek

První trénink před fanoušky chtěli trenéři udělat co nejzábavnější formou, proto se rozhodli pro vzájemný přátelský zápas, po úvodním rozbruslení se na jednu ze střídaček postavil Jiří Vykoukal a druhou Kamil Přecechtěl, kteří si prostějovský tým rozdělili napůl. Hlavní roli zápasu měl však Michal Černý, který se ujal role rozhočího.

Diváci se mezitím mohli občerstvit u stánku s pochutinami a u piva nebo kofoly s přáteli probrat nový slibně vzhlížející prostějovský kádr. O přestávce tréninkového zápasu se jal moderátor vyzpovídat jeho aktéry přímo na střídačky a do mikrofonu sdělili své dojmy třeba Václav Meidl, Jakub Čuřík nebo hlavní trenér Přecechtěl.

Na konec přestávky si připravilo vedení klubu krátké video s přivítáním zůstávajících hráčů z minulé sezony, které se promítalo na velkopološné obrazovce, což prostějovské hokejisty moc potěšilo. Každý hráč mělu svého jména několik vzpomínkových fotografií z minulé sezony, a v prezentaci se tak prostřídali Juraj Šimboch, Lukáš Luňák, Matouš Venkrbec, Patrik Husák, Václav Meidl, René Kajaba, Marek Kaluža a Lukáš Krejčík.

Během dalšího průběhu utkání pak mohli fanoušci po malých skupinkách nahlédnout do zázemí A týmu, kdy si prohlédli prostory masérů, brusírny bruslí i samotnou kabinu prvního týmu Jestřábů. O exkurzi byl také velký zájem a vedoucí týmu provedl alespoň pět desítek fanoušků.

V samotném závěru nedělní akce si kotel společně s hráči po delší době opět zapěli děkovačku "Táhneme na hokej" pod obřím nápisem fanoušků "Společně do play off" a zhlédli druhou část prezentace na obrazovce, ve které byli představeni hráči, kteří se k týmu nově připojili v letní přestávce.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.