> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na úvod sezóny přijede Hulín

vloženo: 08.08.2015           komentářů: 0


Nic lehkého na úvod. Spartak Hulín není z těch nejpříjemnějších soupeřů, navíc budou oba soupeře sužovat tropické teploty. Utkání má plánován výkop na půl páté odpoledne.

V řadách našeho prvního soupeře v novém ročníku MSFL se toho přes léto ledacos změnilo. Stálicí zůstává trenér Jindřich Lehkoživ, který svůj tým dovedl k sedmému místu v uplynulém ročníku.

Vzájemné zápasy s tímto soupeřem v minulém ročníku tak trochu kopírovaly podzimní a jarní formu našeho týmu. Zatímco na podzim jsme venku vyhráli 2:0, na jaře jsme nezužitkovali soupeřem darované vedení a umožnili mu návrat do zápasu a srovnání skóre.

Na začátku přípravy přivítal trenér čtyři nové tváře, Postavu, Ourodu a Žáčka z Fatry Napajedla a Pospíšila, který přišel na roční hostování z dobrovolně sestoupivšího Zábřehu. Právě ten zaznamenal jediný úspěch v přípravném utkání proti Vyškovu, v němž Spartak prohrál 1:4. Ofenzivní duo Krhut-Pospíšil doplnil Václav Ondřejka, který prošel Slováckem, Mladou Boleslaví a Karvinou. A hned v prvním utkání v novém dresu zaznamenal proti Valašskému Meziříčí hattrick! Zadní řady naopak vyztužil kmenový hráč Liberce, stoper Vojtěšek.

V generálce na sezónu, která Hulínu vzhledem k porážce 1:2 v Uherském Brodě zrovna nevyšla, se představila základní jedenáctka Chytil – Krhut, Číhal, Vojtěšek, Labuda – Postava, Dvořáček, Laciga, Ondřejka, Šrom – Pospíšil.

„Hulín je vždy velmi nepříjemný soupeř. Příchodem nových hráčů určitě zvedl kvalitu zejména dopředu díky Ondřejkovi. Nesmíme nic podcenit a navázat na naše výkony v přípravě. Kluci jsou odhodlaní vstoupit dobře do nové sezóny, což je vždy velice důležitý krok. Všichni už se těšíme a pevně věřím, že to doma zvládneme a urveme tři body,“ říká k premiéře trenér František Jura.

autor: www.1skprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.