> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na úvod sezóny přijede Hulín

vloženo: 08.08.2015           komentářů: 0


Nic lehkého na úvod. Spartak Hulín není z těch nejpříjemnějších soupeřů, navíc budou oba soupeře sužovat tropické teploty. Utkání má plánován výkop na půl páté odpoledne.

V řadách našeho prvního soupeře v novém ročníku MSFL se toho přes léto ledacos změnilo. Stálicí zůstává trenér Jindřich Lehkoživ, který svůj tým dovedl k sedmému místu v uplynulém ročníku.

Vzájemné zápasy s tímto soupeřem v minulém ročníku tak trochu kopírovaly podzimní a jarní formu našeho týmu. Zatímco na podzim jsme venku vyhráli 2:0, na jaře jsme nezužitkovali soupeřem darované vedení a umožnili mu návrat do zápasu a srovnání skóre.

Na začátku přípravy přivítal trenér čtyři nové tváře, Postavu, Ourodu a Žáčka z Fatry Napajedla a Pospíšila, který přišel na roční hostování z dobrovolně sestoupivšího Zábřehu. Právě ten zaznamenal jediný úspěch v přípravném utkání proti Vyškovu, v němž Spartak prohrál 1:4. Ofenzivní duo Krhut-Pospíšil doplnil Václav Ondřejka, který prošel Slováckem, Mladou Boleslaví a Karvinou. A hned v prvním utkání v novém dresu zaznamenal proti Valašskému Meziříčí hattrick! Zadní řady naopak vyztužil kmenový hráč Liberce, stoper Vojtěšek.

V generálce na sezónu, která Hulínu vzhledem k porážce 1:2 v Uherském Brodě zrovna nevyšla, se představila základní jedenáctka Chytil – Krhut, Číhal, Vojtěšek, Labuda – Postava, Dvořáček, Laciga, Ondřejka, Šrom – Pospíšil.

„Hulín je vždy velmi nepříjemný soupeř. Příchodem nových hráčů určitě zvedl kvalitu zejména dopředu díky Ondřejkovi. Nesmíme nic podcenit a navázat na naše výkony v přípravě. Kluci jsou odhodlaní vstoupit dobře do nové sezóny, což je vždy velice důležitý krok. Všichni už se těšíme a pevně věřím, že to doma zvládneme a urveme tři body,“ říká k premiéře trenér František Jura.

autor: www.1skprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.