> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na úvod sezóny přijede Hulín

vloženo: 08.08.2015           komentářů: 0


Nic lehkého na úvod. Spartak Hulín není z těch nejpříjemnějších soupeřů, navíc budou oba soupeře sužovat tropické teploty. Utkání má plánován výkop na půl páté odpoledne.

V řadách našeho prvního soupeře v novém ročníku MSFL se toho přes léto ledacos změnilo. Stálicí zůstává trenér Jindřich Lehkoživ, který svůj tým dovedl k sedmému místu v uplynulém ročníku.

Vzájemné zápasy s tímto soupeřem v minulém ročníku tak trochu kopírovaly podzimní a jarní formu našeho týmu. Zatímco na podzim jsme venku vyhráli 2:0, na jaře jsme nezužitkovali soupeřem darované vedení a umožnili mu návrat do zápasu a srovnání skóre.

Na začátku přípravy přivítal trenér čtyři nové tváře, Postavu, Ourodu a Žáčka z Fatry Napajedla a Pospíšila, který přišel na roční hostování z dobrovolně sestoupivšího Zábřehu. Právě ten zaznamenal jediný úspěch v přípravném utkání proti Vyškovu, v němž Spartak prohrál 1:4. Ofenzivní duo Krhut-Pospíšil doplnil Václav Ondřejka, který prošel Slováckem, Mladou Boleslaví a Karvinou. A hned v prvním utkání v novém dresu zaznamenal proti Valašskému Meziříčí hattrick! Zadní řady naopak vyztužil kmenový hráč Liberce, stoper Vojtěšek.

V generálce na sezónu, která Hulínu vzhledem k porážce 1:2 v Uherském Brodě zrovna nevyšla, se představila základní jedenáctka Chytil – Krhut, Číhal, Vojtěšek, Labuda – Postava, Dvořáček, Laciga, Ondřejka, Šrom – Pospíšil.

„Hulín je vždy velmi nepříjemný soupeř. Příchodem nových hráčů určitě zvedl kvalitu zejména dopředu díky Ondřejkovi. Nesmíme nic podcenit a navázat na naše výkony v přípravě. Kluci jsou odhodlaní vstoupit dobře do nové sezóny, což je vždy velice důležitý krok. Všichni už se těšíme a pevně věřím, že to doma zvládneme a urveme tři body,“ říká k premiéře trenér František Jura.

autor: www.1skprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.