> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na úvod sezóny přijede Hulín

vloženo: 08.08.2015           komentářů: 0


Nic lehkého na úvod. Spartak Hulín není z těch nejpříjemnějších soupeřů, navíc budou oba soupeře sužovat tropické teploty. Utkání má plánován výkop na půl páté odpoledne.

V řadách našeho prvního soupeře v novém ročníku MSFL se toho přes léto ledacos změnilo. Stálicí zůstává trenér Jindřich Lehkoživ, který svůj tým dovedl k sedmému místu v uplynulém ročníku.

Vzájemné zápasy s tímto soupeřem v minulém ročníku tak trochu kopírovaly podzimní a jarní formu našeho týmu. Zatímco na podzim jsme venku vyhráli 2:0, na jaře jsme nezužitkovali soupeřem darované vedení a umožnili mu návrat do zápasu a srovnání skóre.

Na začátku přípravy přivítal trenér čtyři nové tváře, Postavu, Ourodu a Žáčka z Fatry Napajedla a Pospíšila, který přišel na roční hostování z dobrovolně sestoupivšího Zábřehu. Právě ten zaznamenal jediný úspěch v přípravném utkání proti Vyškovu, v němž Spartak prohrál 1:4. Ofenzivní duo Krhut-Pospíšil doplnil Václav Ondřejka, který prošel Slováckem, Mladou Boleslaví a Karvinou. A hned v prvním utkání v novém dresu zaznamenal proti Valašskému Meziříčí hattrick! Zadní řady naopak vyztužil kmenový hráč Liberce, stoper Vojtěšek.

V generálce na sezónu, která Hulínu vzhledem k porážce 1:2 v Uherském Brodě zrovna nevyšla, se představila základní jedenáctka Chytil – Krhut, Číhal, Vojtěšek, Labuda – Postava, Dvořáček, Laciga, Ondřejka, Šrom – Pospíšil.

„Hulín je vždy velmi nepříjemný soupeř. Příchodem nových hráčů určitě zvedl kvalitu zejména dopředu díky Ondřejkovi. Nesmíme nic podcenit a navázat na naše výkony v přípravě. Kluci jsou odhodlaní vstoupit dobře do nové sezóny, což je vždy velice důležitý krok. Všichni už se těšíme a pevně věřím, že to doma zvládneme a urveme tři body,“ říká k premiéře trenér František Jura.

autor: www.1skprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.