> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Casting Elite Model Look 2009

vloženo: 17.05.2009           komentářů: 0

Každý rok vzejde ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management budoucí superstar modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se v 66 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí více než 350 000 začínajících modelek.


Kdo se může do soutěže přihlásit? Samozřejmě všechny hezké dívky ve věku 14-21 let a výšky nad 170 cm. Jak řekl Sáša Jány, zástupce Elite Model Look pro ČR a SR, „dnešní generace dívek se vyznačuje především silnými osobnostmi a různými typy.“ Jelikož je Elite Model Look nejprestižnější soutěží na světě, jejíž úspěšné účastnice se stávající skutečnými hvězdami modelingu, je samozřejmé nutné, aby dívky uměly anglicky a nepostrádaly zdravé sebevědomí.


Soutěž světu objevila mnohé tváře známé z titulních stránek světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti jako jsou např. Gisele Bündchen, Petra Němcové, Denisa Dvořáková nebo Linda Vojtová.

Finalistkami soutěže byly v osmdesátých letech – tehdy se ovšem jednalo o soutěž The Look Of The Year – i takové supermodelky jako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista nebo Stephanie Seymour.

Díky struktuře soutěže se každá vítězka národního finále zúčastňuje finále mezinárodního, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem konaném v jedné z nejprestižnějších destinací světa, na jehož konci porota sestavená z mnoha světoznámých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. První tři finalistky získávají roční garantovanou smlouvu s agenturou Elite v hodnotě 150 000, 100 000 a 75 000 amerických dolarů. Zárukou je, že si během tohoto roku najdou tolik pracovního uplatnění, že si tyto peníze vydělají.


V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1991.

Mezi úspěšné finalistky souteže Elite Model Look z Čecha a Slovenska patří: Linda Nývltová (vítězka EML SR 1998), Veronika Ušiaková (EML SR 1999), Linda Vojtová (EML ČR 2000 a vítězka mezinárodního finále v Ženevě 2000), Alena Martanovičová (EML SR 2000 a 2. místo na mezinárodním finále v Ženevě 2000), Ester Geislerová (EML ČR 2002), Denisa Dvončová (KEML SR 2003 a vítězka mezinárodního finále v Singapuru 2003), Michaela Hlaváčková (KEML SR 2004, TOP 15 světové finále v Šanghaji 2004), Michaela Kociánová ( TOP 15 světové finále v Šanghaji 2004 ), Saša Gachulincová ( KEML SR 2005, 2. místo na světovém finále v Šanghaji 2005 ), Denisa Dvořáková ( světová vítezka Elite Model Look World Final 2006 ), Hana Jiiříčková ( 3.místo Elite Model Look World Final 2007 ).

V Olomouci se bude casting konat 31. 5. 2009 od 15:00 hodin v obchodním centru HANÁ. Castingem bude provázet česká topmodelka Simona Krainová.

Zuzana Novosadová
Elite Model Management Prague
tel. 777 258 689

autor: Zuzana Novosadová

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.