> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Trenérský kurs IKF Level III

vloženo: 17.08.2015           komentářů: 0Od dnešního dne se v nizozemském Dordrechtu, v areálu jednoho z nejslavnějších a nejúspěšnějších klubů nizozemské historie Deetos, koná týdenní kurz určený prioritně pro trenéry mládežnických reprezentačních výběrů z celého světa. Pod vedením současných nejlepších světových lektorů, mezi něž patří například Jan Sjouke van de Bos, Ben Crum, Wim Scholtmaier či Detlef Elewaut, absolvují více než dvě desítky uchazečů 45 intenzivních výukových a praktických hodin.

Na listu účastníků můžeme nalézt celou řadu známých osobností z celého světa (Kevin de Waele z Belgie, Javi Navarro z Katalánska, Pardeep Dahiya z Indie či Liandri Theyse z Jihoafrické republiky) , kteří se účastní tohoto kurzu, který spoluorganizuje IKF (Mezinárodní korfbalová federace) a KNKV (nizozemská korfbalová federace).

Za Českou republiku se tohoto kurzu účastní trenér reprezentace České republiky do 19 let David Konečný, který současně působí i jako asistent u reprezentačního družstva do 23 let.

David Konečný má za sebou další veleúspěšnou sezónu na lavičce svého klubu SK RG Prostějov, se kterým dokázal obhájit prvenství v dorostenecké extralize a hanácký „A“ tým posunul svou dlouhodobou koncepční prací nedaleko postupových pozic do play-off. V tradiční anketě o nejlepšího trenéra sezóny 2014/2015 pak obsadil s minimálním odstupem druhé místo za vítězným Ivo Kracíkem.

autor: ČKS

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.