> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Trenérský kurs IKF Level III

vloženo: 17.08.2015           komentářů: 0Od dnešního dne se v nizozemském Dordrechtu, v areálu jednoho z nejslavnějších a nejúspěšnějších klubů nizozemské historie Deetos, koná týdenní kurz určený prioritně pro trenéry mládežnických reprezentačních výběrů z celého světa. Pod vedením současných nejlepších světových lektorů, mezi něž patří například Jan Sjouke van de Bos, Ben Crum, Wim Scholtmaier či Detlef Elewaut, absolvují více než dvě desítky uchazečů 45 intenzivních výukových a praktických hodin.

Na listu účastníků můžeme nalézt celou řadu známých osobností z celého světa (Kevin de Waele z Belgie, Javi Navarro z Katalánska, Pardeep Dahiya z Indie či Liandri Theyse z Jihoafrické republiky) , kteří se účastní tohoto kurzu, který spoluorganizuje IKF (Mezinárodní korfbalová federace) a KNKV (nizozemská korfbalová federace).

Za Českou republiku se tohoto kurzu účastní trenér reprezentace České republiky do 19 let David Konečný, který současně působí i jako asistent u reprezentačního družstva do 23 let.

David Konečný má za sebou další veleúspěšnou sezónu na lavičce svého klubu SK RG Prostějov, se kterým dokázal obhájit prvenství v dorostenecké extralize a hanácký „A“ tým posunul svou dlouhodobou koncepční prací nedaleko postupových pozic do play-off. V tradiční anketě o nejlepšího trenéra sezóny 2014/2015 pak obsadil s minimálním odstupem druhé místo za vítězným Ivo Kracíkem.

autor: ČKS

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.