> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Trenérský kurs IKF Level III

vloženo: 17.08.2015           komentářů: 0Od dnešního dne se v nizozemském Dordrechtu, v areálu jednoho z nejslavnějších a nejúspěšnějších klubů nizozemské historie Deetos, koná týdenní kurz určený prioritně pro trenéry mládežnických reprezentačních výběrů z celého světa. Pod vedením současných nejlepších světových lektorů, mezi něž patří například Jan Sjouke van de Bos, Ben Crum, Wim Scholtmaier či Detlef Elewaut, absolvují více než dvě desítky uchazečů 45 intenzivních výukových a praktických hodin.

Na listu účastníků můžeme nalézt celou řadu známých osobností z celého světa (Kevin de Waele z Belgie, Javi Navarro z Katalánska, Pardeep Dahiya z Indie či Liandri Theyse z Jihoafrické republiky) , kteří se účastní tohoto kurzu, který spoluorganizuje IKF (Mezinárodní korfbalová federace) a KNKV (nizozemská korfbalová federace).

Za Českou republiku se tohoto kurzu účastní trenér reprezentace České republiky do 19 let David Konečný, který současně působí i jako asistent u reprezentačního družstva do 23 let.

David Konečný má za sebou další veleúspěšnou sezónu na lavičce svého klubu SK RG Prostějov, se kterým dokázal obhájit prvenství v dorostenecké extralize a hanácký „A“ tým posunul svou dlouhodobou koncepční prací nedaleko postupových pozic do play-off. V tradiční anketě o nejlepšího trenéra sezóny 2014/2015 pak obsadil s minimálním odstupem druhé místo za vítězným Ivo Kracíkem.

autor: ČKS

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.